Skocz do zawartości

beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

To karpik dwa razy kwotowal Ziona? To chyba go przegrać nie mógł.  

To tych kandydatów na GM roku przybywa. 

No cóż będę pamiętał żeby jak gdzieś będę grać być w Radzie ;) 

Przy takim składzie osobowym tym bardziej moim zdaniem klub komisarycznie powinno się prowadzić na minimum ofensywy bo zawsze będzie to rodzic konflikt interesów. 

Żadne kwotowanie Zionow Kp czy Dejounte. Chronienie swoich graczy i nie oddawanie pickow.  

Reszta to konflikt interesów jak nie z tej to innej strony. 

6 minut temu, Szulim napisał(a):

 

Ignaś, bardzo cię lubię i szanuje ale trochę zgubiłeś chyba wątek ;) 

Jako jedyny pisze w temacie wiec nie zgodzę się. 

Dyskutujemy o kandydatach na GM roku. I wiem ze ja nim na pewno nie zostanę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LAF napisał(a):

Ja podejrzewam , że @karpik nie brał udziału w dyskusji na temat swojego gracza i pewnie wiedział tyle co my. 
 

Jakby co to podtrzymuje swoję nominację. 

 

Wiec robi się coś na podobieństwo wymian Qcina gdzie każdy coś tam wie szczątkowo ale nic całościowo. To jak Radni maja doradzać klubowi jak nawet w swoim obrębie musza kreować politykę suns za swoimi plecami. Tu brak w imię na sile fair koordynacji działań. Dodatkowo to może rodzic patologie w tym znaczeniu ze przykładowo MC czyli rywal z tej samej dywizji może podbić Ziona aby rywal Karpik musiał podbić jeszcze wyżej. Alternatywa wcale nie lepsza …  przy RFA może być inna patologia ze kolega Radny wrzuci RFA „za plecami” niska ofertę na tyle ze jej wyrównanie będzie wręcz korzystne dla drugiego Radnego. Dlatego uważam ze takie agresywne kwotowanie wygaszonym klubem może rodzic niepożądane skutki. Albo w lewo albo w prawo. 
 

Dlatego moim zdaniem Rada nie powinna tych opuszczonych klubów aż tak mocno kreować bo rodzi to konsekwencje dla innych. 
 

Owszem pisze to teraz ja z perspektywy spurs jako „pokrzywdzony” ale to przy takim dalszym działaniu może rodzic skutki dla innych również niepożądane. 
Łatwo Wam teraz gdy problem nie dotyczy waszych graczy olać temat. Ciekawy jestem jak byscie zareagowali jakby ruchy Rady Was bezpośrednio pokrzywdziły.

jako ktoś spoza gry tylko tak podpowiadam ze to bardzo zły kierunek.
 

a przykład Karpika ze kreuje politykę klubu w dobrej wierze ale nie może wiedzieć wszystkiego o planach tego klubu to oczywiście ze nie ma pełni przeglądu pola i to bez sensu jest.
 

więcej szkód niż zysku moim zdaniem.  
 

ale jeżeli się kolejny raz mijam z prawda ze warto w imię opuszczonego klubu robić dziwne ruchy które mogą ale nie musza szkodzić aktywnym GM lub budzić kontrowersje to tym lepiej dla gry ze taki awanturnik odchodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.