Skocz do zawartości

Tatum vs KD czyli Eastern Conference Round 1: (2) Boston Celtics - (7) Brooklyn Nets


LAF

Boston Celtics - Brooklyn Nets  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Boston Celtics - Brooklyn Nets

    • 4 : 0
      4
    • 4 : 1
      1
    • 4 : 2
      11
    • 4 : 3
      11
    • 0: 4
      0
    • 1 : 4
      1
    • 2 : 4
      12
    • 3 : 4
      7


Rekomendowane odpowiedzi

4:0 życzeniowo dla Celtics. 

Nets to jak dla mnie top 4 wschodu a to że wylądowali na 7 pozycji to w dużej mierze za sprawą absencji Duranta i Irvinga. W pełni zdrowia są naprawdę groźni i trochę liczyłem że w play in jakimś cudem przegrają z Cavs. Cudu nie było i trzeba zmierzyć się z rywalem. 

Żeby wygrać muszą grać twardo w obronie co nie będzie łatwym zadaniem, ale jest to do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam myslec o tej serii.

Tatum to ciolek i nie lubie go, bo ma bardzo watpliwe IQ koszykarskie, zawsze znajdzie sie w zlej sytuacji, odda glupi rzut, zrobi dwutakt jakos w druga strone, ale to wszystko zarzuty z poprzednich lat, bo ciezko nie zauwazyc progresu w tym sezonie. Z Williamsem bylbym pewien Celtics, a tak nie wiem. Jak dojdzie do G7, to Durex tego nie wypusci. Teraz sie okaze, czy Celtics to papierowy tygrys, czy faktycznie sa tak dobrzy na jakich wygladaja.

4:2 Celtics albo 4:3 Nets, nie mam zielonego pojecia co tu sie wydarzy, ale nie wierze w support Nets wiec raczej Celtics.

Aha, Simmons mozliwe ze wroci na G3.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Godzinę temu, Reikai napisał:

Aha, Simmons mozliwe ze wroci na G3.

 

 Z Simmonsem to Nets byliby faworytem do tytułu... bez niego trudno o wygrana ze zdrowymi Celtami, ale Ci nie są zdrowi, więc trochę zdecyduje forma poszczególnych dni. Ja życzeniowo chciałbym, żeby wygrali Celtowie, ale... czy ich "młodzież" już dorosła do biegania bez pieluch jak to miało miejsce w ich 1 play offach, czy jednak w głowie siedzi strach? 

Nets 4-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Szanse upatruje dla Nets w jednej osobie a jest nią Blake Griffin. Jeśli Blake stawi się na serię i zacznie grac tak jak od niego się oczekuję to Boston może mieć nie lada wyzwanie. Ma dobrego dystrybutora jakim jest Kyrie a AL coraz więcej ucieka na obwód i widać, że unika gry pod koszowej i foul trouble u niego może wywołać zawrót głowy u szkoleniowca Bostonu.

Ale to się nie wydarzy, Blake jest poza rotacją, rozgrywa jeszcze gorszy sezon niż poprzedni, prędzej jestem w stanie postawić, że rozegrał już w lidze swój ostatni mecz (2 kwietnia) niż, że będzie jakimś x-factorem swojej drużyny. Dokładnie to samo tyczy się  Aldridge'a, który ostatnio zdobył jakiekolwiek punkty 6 marca. Po przyjściu Drumma i nieco stabilniejszej formie Claxtona nie ma już miejsca w składzie dla spranych weteranów na C. A na PF gra KD oraz znakomity roles Bruce Brown, także  tu tym bardziej nie ma o czym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash ogólnie jest największym klamca z trenerów w NBA także nikt nie wie i się nie dowie kiedy zagra Simmons nie zdziwię się jak zagra od 1 meczu

Ciężka seria do wywrozenia jak cały czas odkąd ta drama zaczęła się w Philly stoję za Simmosem i wierzę w jego koszykarskie umiejętności jeśli będzie grał to Nets to biorą i możliwe że biorą wschód 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

jeśli będzie grał to Nets to biorą i możliwe że biorą wschód

Nie kumam troche dlaczego tak duzo ludzi uzaleznia wynik tej serii (tu widze ze calej konferencji) od obecnosci Simmonsa - gosc nie gra prawie od roku, mial jakies zalamanie nerwowe czy c*** wie co, 0 meczow zagranych z tym skladem i pewnie czeka go epicki trolling kiedy rzeczywiscie zacznie wychodzic na boisko. Na miejscu Nets to bym sie bardziej martwil zeby mi jego powrot nie zaszkodzil, niz liczyl ze mi zrobi odsiecz wiedenska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co twierdzą, że ewentualny sukces Nets w tej serii zależy od formy Paula Millsapa Blake'a Griffina. Są tacy co wierzą w powrót i zaangażowanie Bena Simmonsa. Są w końcu tacy co myślą, że to obecność Andre Drummonda na pozycji centra stoi na drodze odniesienia ewentualnych zwycięstw. Tymczasem ktoś kto oglądał mecze Sixers z zeszłego i obecnego sezonu wie, że kluczem do zwycięstw Nets jest kombinacja formy strzeleckiej Duranta + Irvinga + Curry'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Nie kumam troche dlaczego tak duzo ludzi uzaleznia wynik tej serii (tu widze ze calej konferencji) od obecnosci Simmonsa

 

A widziałeś jaka rotację maja Nets od 2 miesięcy może?xd przecież tam jest bieda jak w żadnym innym zespole w PO

Tam wynik bym uzależniał jakby miał wrócić po kontuzji nie wiem Christian Wood

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Btw ja wiem ze Nash to asem w obronie nigdy nie był, ale kiedy on wreszcie skuma że drummond się nie nadaje do s5.

Tylko właśnie to co wyżej tam nie ma za bardzo kim grać 

Nash żeby usprawnić atak gra Brucem Brownem jako stawiającym picki i pełniącym funkcje primary roll mana xd

39 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Są tacy co twierdzą, że ewentualny sukces Nets w tej serii zależy od formy Paula Millsapa Blake'a Griffina.

Są tacy?

Griffin wypadł z rotacji już dawno i nie zanosi się żeby do niej wrocil 

Ciekawe kiedy Robert Williams wróci bo podobno wszystko się goi zajebiscie i ma wrócić całkiem szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Są tacy co twierdzą, że ewentualny sukces Nets w tej serii zależy od formy Paula Millsapa Blake'a Griffina. 

51 minut temu, Kubbas napisał:

Są tacy?

Griffin wypadł z rotacji już dawno i nie zanosi się żeby do niej wrocil 

 

7 godzin temu, LAF napisał:

Szanse upatruje dla Nets w jednej osobie a jest nią Blake Griffin. Jeśli Blake stawi się na serię i zacznie grac tak jak od niego się oczekuję to Boston może mieć nie lada wyzwanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki meczy w tej serii będą najciekawsze na pewno Nash będzie grał Durantem na centrze i ultra small ball, Durant jak chce to jest dobrym rim protectorem a Theisa może spokojnie kryć 

Boston musi atakować Kyriego w obronie jak Lavert w 4 kwarcie play inowego meczu, szkoda tylko że za późno to zaczął robić 

Brown i Tatum są do tego stworzeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Simmons dostępny od game1. Jak dla mnie to zmienia sporo w serii, tak zdaje sobie ze nie grał rok itd itp ale gosc miał maksymalny wpływ w obronie a nie ataku. Tu nie chodzi o to że wróci po roku i będzie świetnia grał ale 20 min intensywnej obrony na Tatumie jeśli będzie w stanie dać to dla Nets bardzo duży plus i mega odciąży Duranta w tej kwestii. Wolałbym 4:2 dla Bostonu ale teraz chyba 4:3 dla Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.