Skocz do zawartości

OPISY I GŁOSWANWNIE T1 2021/2022


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Celtics: 11 - 17
  • Nets: 7 - 21
  • Knicks: 15 - 13
  • Sixers: 15 - 13
  • Raptors: 18 -10
  • Bulls: 3 - 25
  • Cavaliers: 15 - 13
  • Pistons: 16-12
  • Pacers: 18 - 10
  • Bucks: 21 - 7
  • Hawks: 5- 23
  • Hornets: 13- 15
  • Heat: 16 - 12
  • Magic: 22-6
  • Wizards: 20 - 8
  • Mavericks: 20-8
  • Rockets: 13 - 15
  • Grizzlies: 8 - 20
  • Pelicans: 7 - 21
  • Spurs: 10 - 18
  • Nuggets: 22 - 6
  • Wolves: 20 - 8
  • Blazers: 4 - 24
  • Jazz: 5 - 23
  • Thunder: 15-13
  • Warriors: 15-13
  • Lakers: 20-8
  • Clippers: 16 - 12
  • Suns: 16-12
  • Kings: 15-13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DETROIT PISTONS

DEPTH CHART

PG Morant 28 / Russell 20 / Banton 0 / Dunn 0

SG Trent Jr. 26 / Richardson 20 / Mykhailiuk 2

SF Avdija 22 / Oubre Jr. 24 / Banton 2

PF Markkanen 26 / Paschall 18 / Avdija 4 / Mamukelashvili 0

C Valanciunas 28 / Adams 20 / Wagner 0

ABSENCJE

1223361134_Zrzutekranu2021-12-26232514.png.6ab24d5ab5aa009848bc8c73c7b86992.png

Podczas nieobecności:

- Russell i Banton przejmują minuty Moranta. Podczas nieobecności Russella i Moranta na PG wskakuje Richardson a głównym ball handlerem zostaje Avdija i Banton. Małe minuty dostaje Dunn.

- Gdy nie ma Trenta lub Richardsona za ich miejsce wchodzi Mykhailiuk.

- Pozycja SFa zdrowa cały trymestr.

- Gdy nie ma Markkanena Avdija gra na "4" a Oubre wskakuje do S5 na SFa i dodatkowe minuty dostają Banton i Mykhailiuk

- Pozycja C zdrowa cały trymestr.

STATYSTYKI

Zrzut-ekranu-2021-12-26-233653.gif

TERMINARZ

Zrzut-ekranu-2021-12-26-234019.gif

+ / -

+ szeroka kadra z zawodnikami gotowymi wejść w każdym momencie

+ świetna forma Moranta, Valanciunasa i Oubre

+ wszyscy oprócz Adamsa grożący rzutem

- brak Ja przez przez ostatnie 9 spotkań

- przeciętna obrona indywidualna

NAJLEPSZE WYSTĘPY

Morant 38 mins 40 pts 3 reb 10 asts 3 stls 6 tos 13/21 fgs 5/7 3pts 9/11 fts (L -3 z Lakers)

Russell 44 mins 35 pts 4 rebs 8 asts 2 stl 2 blks 5 tos 13/25 fgs 6/10 3pts 3/4 fts (W +1 z 76ers)

Banton 23 mins 10 pts 5 rebs 2 asts 2 stls 4/6 fgs 2/4 fts (W +1 z Magic

Trent Jr. 33 mins 31 pts 2 rebs 3 asts 1 stl 12/18 fgs 5/11 3pts 2/2 fts (L -16 z Jazz)

Richardson 27 mins 18 pts 1 rebs 2 asts 1 stl 1 blks 6/11 fgs 1/4 3pts 5/5 fts (W +12 z Raptors)

Mykhailiuk 35 mins 15 pts 5 rebs 5 asts 2 stl 5/7 fgs 2/4 3pts 3/3 fts (W +9 z Knicks)

Avdija 23 mins 16 pts 3 rebs 1 blks 6/10 fgs 3/6 3pts 1/1 fts (L -15 z Cavaliers)

Oubre Jr. 31 mins 37 pts 5 rebs 1 asts 2 stl 2 tos 13/17 fgs 7/9 3pts 4/4 fts (W +10 z Grizzlies)

Markkanen 33 mins 24 pts 8 rebs 2 asts 1 stl 9/15 fgs 5/9 3pts 1/1 fts (W +18 z Mavericks)

Paschall 21 mins 13 pts 4 rebs 2 asts 1 stl 1 tos 4/5 fgs 2/3 3pts 3/5 fts (W +31 z Rockets)

Valanciunas 32 mins 39 pts 15 rebs 3 asts 2 stl 1 tos 15/24 fgs 7/8 3pts 2/2 fts (W +19 z Clippers)

Adams 31 mins 17 pts 16 rebs 2 asts 1 stl 1 blks 2 tos 6/8 fgs 5/9 fts (W +15 z Heat)

Wagner 24 mins 18 pts 2 rebs 1 asts 2 blks 2 tos 5/9 fgs 3/5 3pts 5/6 fts (L -31 z Bucks)

PROPONOWANY BILANS

Pistons mają aktualnie najlepszy skład od początku BeGM. Prawie cały skład zaczyna co najmniej 2 sezon razem i są dobrze zgrani. Star power Moranta i solidne wsparcie reszty zawodników jest w stanie wyciągnąć 18-10. RL Grizzlies bez Moranta potrafili się spiąć i zrobić 8-1 bez Ja. Moich stać na zbliżony bilans biorąc pod uwagę terminarz, ale bilans pozostawiam w waszych rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs

najmłodsza drużyna w lidze!

dużo gra S5 bo mam ich zdrowych cały T1

Dejounte 35 Hampton 7 Mann 6

REddish 30 Bouknight 10 Nersmith 8

Wagner 25  Simmons  10 Nesmith 13

Collins 30 Little 10 Sharpe 3

Stewart 25 Collins 8 Sharpe 15

Gram szybki basket niepozbawiony oczywiście przez młody wiek graczy błędów co pewnie zaowocuje ilością strat tym bardziej że brakuje mi obecności weteranów w stylu LMA czy Gay ale na tym etapie rozwoju drużyny bacznie obserwuję rozwój młodych.

O tanku nie ma mowy tym bardziej że w S5 mam coś czego wielu ekipom brakuje (stabilizacja i tylko 6 spotkań opuszczonych łącznie na 5x24). Gryziemy parkiet i jak rl Spurs możemy ugryźć każdego łącznie z Lakers

S5:

25 lat Dejounte Murray (wszystkie rozegrane mecze T1!!!) 19/8,5/8,5 plus 1,9 SPG jest co liderem zespołu, martwią bardzo niskie procenty z gry i za 3 ale ma moje zaufanie

22 lata Reddish (tylko 4 mecze opuszczone) 12/3/1,1st 38,2% za 3 + 89% z FT potwierdza jego talent strzelecki, poprawia się w obronie 

20 lat Franz Wagner (wszystkie mecze!!!) z miejsca ulubieniec widowni 14/4/2,5 już grozi rzutem za 3 36,6% + 80% FT bardzo mobilny w obronie 

24 lata John Collins (wszystkie!!!) ciut słabszy po wypłacie ale nadal punktuje regularnie na bajecznych procentach ( trochę niewykorzystywany w rl Atl) 17/8/2 ale 1,4 blok 57%FG/40,7% za 3

22 lata Steward ( tylko 2 mecze opuszczone) 7,6/8/1,2 blok na 56% FG 

23 lata - kluczowy rezerwowy Rui Hachimura zaginął w akcji

20 lat Tre Mann już grozi trójką 37%

21 lat Little 8/5/2

20 lat Hampton 8/3/3 grozi 3 40,5% za trzy

22 lata Nesmth GARB time

20 lat Sharpe GARB time

plusy:

zdrowie & młode kości

bardzo dobry zespół zza łuku

bardzo mocny zespół w obronie indywidualnej - kwestia czasu aby zgrać to w obronie zespołowej

bardzo dobry zespół w zbiórce na niskich pozycjach co pozwala mi rozpoczynać kontry w pierwszej sekundzie mojej akcji

aktywny zespół w obronie wymuszający straty i notujący sporo przechwytów

minusy:

brak  scoringu i gracza do ponad 20 PPG

gorsza postawa Collinsa gracza szykownego na 22-23 PPG / 10 RPG

kontuzja Rui 

słabsza dystrybucja piłki

brak weterana na końcowe sekundy w stylu ISo JOE

jestem zapewne liderem strat w lidze

resume:

tak jak pisałem w zdrowiu T1 walczę o wynik a nie tank i celuję w 5-6 zwycięstw więcej niż każdy z tankujących u nas zespołów bo młodym talentem chcę po prostu wygrywać mecze

edyta:

9:19  jest wynikiem do zrobienia lekko

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUX

Króciutko :) Po sezonie nastąpiły kosmetyczne zmiany - Hield za Kembe to wg mnie bardzo dobra zmiana dla zespołu - poprawa spacingu przy jak zawsze świetnej grze Giannisa tylko i wyłącznie może pomóc w egzekwowaniu zagrywek ofensywnych. Podmiana Reggiego na Gabe'a wyszła nam na dobre.

W defensywie uważam, że nie stoimy źle na tle innych zespołów - oczywiście Giannis jako defensywny anchor wspomagany Haywardem, Kleber'em (a pod jego nieobecność McGee który jest w świetnej formie) i Jamesem Johnsonem.

 

Rotacja + orientacyjne minuty

PG Vincent 30

SG Curry 30

SF Hayward 30

PF Giannis 32

C Kleber 20 / McGee  20

 

Ławka

6th man Hield 26

Wright 16

Bullock 14

Nwora 12

Johnson 10

Wade + Thanatis 0-15 w zależności od potrzeb, kontuzji, COVID protocols etc. 

 

Kiedy kontuzjowany jest Kleber, w S5 wychodzi McGee - jego forma jest zaskoczeniem nawet dla mnie, ale skoro tak godnie zastępował Aytona to Klebera przy Giannisie tym bardziej da radę. Kiedy zdrowy Kleber jest w S5, 15-25 minut grywa Javale (głównie kiedy nie ma Giannisa na boisku), resztę minut na C przejmuje James Johnson. W czasach absencji większej ilości graczy z pozycji C grywam tam też Dean'em Wade'm, który z uwagi na rzut idealnie do Greka pasuje. 

W niektórych matchupach na pewno wykorzystam Giannisa na C wychodząc z S5: Vincent - Curry - Hield - Hayward - Giannis

Jako 6th mana daję Hielda - świetnie sprawdza się w roli 1 strzelby z ławki w rl Kings więc i u mnie prowadzi ofensywę w drugich unitach.

Obok Seth'a staram się aby sporo czasu spędzali defensywni guardzi jak Wright czy Bullock. 

 

 

Plusy:

  • bardzo mało nieobecności - z pierwszej piątki tylko Kleber kilka meczy opuszczonych z powodu kontuzji, ale tu nie widzę spadku jakości Javale Mcgee / James Johnson
  • MVP forma Giannisa
  • bdb forma zarówno Curry, Hayward, Vincent czy Hield
  • wysoka skuteczność obwodu za 3pt
  • solidna ławka
  • family bond Greków ;)
  • Kemba i jego kolana w innym mieście :)  

 

Minusy:

  • kontuzja Arizy

 

To mój drugi sezon prowadzenia Bux i widzę zdecydowany postęp w rozgrywkach - zmiany w offseason oceniam na bardzo dobre, udało się dodać do Giannisa ciekawych zadaniowców którzy potrafią rzucić z dystansu. Do tego zatrzymanie Haywarda który jest zdrowy i Currego, który również trzyma bardzo dobrą formę, nie mówiąc o zaskoczeniu z McGee daje mi bardzo duże pole manewru zarówno w defensywie jak i ofensywie.

 

Terminarz:

 

1

Brooklyn Nets

W

2

@Miami Heat

L

3

@San Antonio Spurs

W

4

@Indiana Pacers

W

5

Minnesota Timberwolves

W

6

San Antonio Spurs

W

7

Utah Jazz

W b2b

8

@Detroit Pistons

W

9

New York Knicks

W

10

@Washington Wizards

L

11

@Philadelphia 76ers

W

12

@New York Knicks

W/L b2b

13

@Boston Celtics

W

14

@Atlanta Hawks

W

15

Los Angeles Lakers

W/L

16

Oklahoma City Thunder

W

17

Orlando Magic

L b2b

18

Orlando Magic

W

19

Detroit Pistons

W

20

@Denver Nuggets

L

21

@Indiana Pacers

L

22

Charlotte Hornets

W

23

@Toronto Raptors

L b2b

24

Miami Heat

W

25

Cleveland Cavaliers

W

26

@Miami Heat

L

27

@Houston Rockets

W

28

@New York Knicks

W

 

Jeśli chodzi o terminarz cieszy mała ilość b2b, natomiast równie mało walczę z typowymi tankerami (3 mecze). Terminarz oceniam jako średni - sporo wyjazdów (15), gdzie również przeciwnicy nie są najłatwiejsi.

Ogólnie oceniam mniej więcej swój bilans na top5 konferencji - 18-10 / 19-11.

Ogólnie impakt Giannisa i zespołu który udało mi się ułożyć wokół niego jest znaczący i mam nadzieję, że nie tylko dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Celtics: 11-17
  • Nets: 8-20
  • Knicks: 14-14
  • 76ers: 14-14
  • Raptors: 16-12
  • Bulls: 3-25
  • Cavaliers: 16-12
  • Pistons: 17-11
  • Pacers: 19-9
  • Bucks: 21-7
  • Hawks: 6-22
  • Hornets: 14-14
  • Heat: 16-12
  • Magic: 22-6
  • Wizards: 19-9
  • Macericks: 18-10
  • Rockets: 13-15
  • Grizzlies: 8-20
  • Pelicans: 7-21
  • Spurs: 10-18
  • Nuggets: 22-6
  • Wolves: 19-9
  • Blazers: 3-25
  • Jazz: 4-24
  • Thunder: 19-9
  • Warriors: 18-10
  • Lakers: 20-8
  • Clippers: 14-14
  • Suns: 15-13
  • Kings: 14-14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Celtics: 9-19 szkoda, że @Principe nic nie napisał o swoim zespole. Z zalet chyba można powiedzieć, że zdrowie S5 i forma Barnesa i Allena. Niestety nic więcej dobrego nie jestem w stanie napisać
  • Nets: 7-21 świetna rotacja pod koszem, dobry Herro, przebłyski Walkera czy Hayesa to za mało, żeby zrobić lepszy wynik
  • Knicks: 15-13 brakuje głębi, ale w obronie duet Davis - Mobley wspomagany przez Simmonsa to byłaby piękna sprawa. Gorzej w ataku, bo tutaj trzeba byłoby grać dużo przez AD, co niekoniecznie wyszłoby na dobre. W każdym razie defensywa nie pozwala tej drużynie być niżej
  • Sixers: 16-12 chyba wszystko, co mogło pójść nie tak w Sixers w T1, poszło źle. Na papierze faworyt do wygrania wschodu, ale Embiid nieco gorszy niż zwykle, RoCo zalicza powolny, ale systematyczny regres, Duncan w slumpie, tak jak White, na dokładkę Kyrie i jego świat. Sprawę ratuje mocna ławka.
  • Raptors: 16-12 no tu też raczej zawód. Dame słabiutki, CJ w sumie też, Siakam poopuszczał, Turnerowi by chwilę zajęło wejście do zespołu. Pewnie im dalej w sezon, tym będzie lepiej.
  • Bulls: 4-24 LaMelo, inwalidzi i G-Leaguersi więcej by nie ugrali.
  • Cavaliers: 16-12 DeMar ciągnie tę ekipę, trochę nowych twarzy, nie wszyscy w najlepszej formie. Na pewno są we wschodnim peletonie.
  • Pistons: 16-12 personalnie wyglądają chyba nieco gorzej od Cavs, ale za to lepiej zgrani. Zastanowiłbym się też nad rotacją w dalszej części sezonu, bo jeśli Russell gra tu mniej od Oubre czy Avdiji, a podobnie do Erica Paschalla, to może się zacząć zastanawiać czy mu się podoba w tym Detroit ;) 
  • Pacers: 19-9 to chyba wreszcie ten sezon, kiedy ten słabiutki Chris Paul wreszcie wejdzie do PO!
  • Bucks: 18-10 fajnie ten Giannis jest tutaj otoczony, ale na pewno nie lepiej niż w realu, sporo strzelców, ale głębia taka sobie. 
  • Hawks: 5-23 miało być źle i tak właśnie jest.
  • Hornets: 14-14 udało się trafić z tymi dwoma białymi z real Bucks, jest niezła głębia, tylko brakuje dobrego lidera ;)
  • Heat: 16-12 tutaj raczej większość pod formą, zmęczona dwoma tripami z rzędu do finału. Z biegiem sezonu spodziewam się wrzucenia wyższego biegu.
  • Magic: 22-6 w Orlando chyba wreszcie zaklikało, dobry start liderów, kilku spoko rolesów i zdrowie.
  • Wizards: 21-7 chyba najlepsze BIG3 w naszej lidze (tego z Lakers nie liczę na razie, bo zagrali jak dotąd raptem 9 gier), to i wynik dobry.
  • Mavericks: 20-8
  • Rockets: 13-15 chyba @Regis celowo zniknął, żeby nie musieć rozpisywać rotacji z końcówki T1, a ta byłaby tragiczna, na poziomie najgorszych tankerów.
  • Grizzlies: 9-19 nie za bardzo wierzę, żeby Draymond dawał swój impakt w tak młodym zespole, dodatkowo sporo problemów ze zdrowiem.
  • Pelicans: 8-20 tutaj idzie wszystko zgodnie z planem, choć młody narybek z draftu raczej rozczarowuje póki co.
  • Spurs: 11-17 nie wierzyłem we Franza Wagnera, ale już zmieniłem zdanie. Murray, Collins czy Reddish to też niezłe nazwiska, gorzej z tymi, co mają grać z ławki.
  • Nuggets: 21-7 mocny T1 Jokicia, nowy backcourt, więc chwilę by zajęło ich zgranie, słabszy Grant, ale fajni zmiennicy, no jest dobrze.
  • Wolves: 19-9 sporo problemów, ale tutaj sam talent by swoje nawygrywał.
  • Blazers: 4-24 ojp
  • Jazz: 5-23 tu jest tylko trochę lepiej.
  • Thunder: 15-13 po najbardziej burzliwym offseason w historii beGM, mamy mimo wszystko solidny zespół z niezłymi nazwiskami, niestety jednak większość pod formą. Słaby spacing S5 (non-shooter Capela, prawie non-shooter Brown i SGA z Randle w slumpie), brak najlepszego obrońcy przez pół trymestru. Pewnie będzie lepiej.
  • Warriors: 15-13 po kompletnej rewolucji, tej drużynie znów, tak jak w poprzednim sezonie, brakuje wartościowych zmienników. Tylko talentu się zrobiło mniej.
  • Lakers: 20-8 na razie z dużej chmury mały kapuśniaczek. BIG3 zagrało razem 9 razy, reszta rolesów też leczyła urazy, na szczęście jest głębia i łatwy terminarz.
  • Clippers: 16-12 Garland i Cade to już teraz mocny backcourt, do tego Wiggins tu dobrze pasuje, są rolesi i zdrowie, także wygląda na to, że wreszcie nasi Clipps się odbudowali.
  • Suns: 15-13 szkoda, że @Lucas nic nie naskrobał, bo podoba mi się ten skład, ale jako że jest dość nietypowo skonstruowany, to fajnie byłoby poczytać jaki jest na niego pomysł. 
  • Kings: 15-13 tutaj tradycyjnie Gobert daje defensywę, zestaw kilku solidnych guardów daje mocno przeciętny atak i to tradycyjnie starcza na bycie borderline PO teamem.
Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Celtics: 11 - 17 kilka fajnych punktów w drużynie ale totalny szrot na ławce nie pozwala włączyć się do akcji o play-offs. 
     
  • Nets: 7 - 21 brakuje top-prospekta wciąż, wiec Brooklyn powinni dalej skupiać się na drafcie. Ciekawe czy Holmes gdzieś poleci w trakcie sezonu. 
     
  • Knicks: 14 - 14 nie mogę traktować Simmonsa jako gracza który gra we wszystkich meczach i jest w formie, bo oceniamy na podstawie gry w realu a w realu odmawia gry. Sorry ale byłoby to niesprawiedliwe wobec innych, tak więc potraktowałem go jako gracz który gra w ~połowie spotkań oraz ma lekką obniżkę formy. Ten skład sam w sobie ma fajnych zawodników,nie ma balansu, pod koszem jest ścisk, a brakuje rozgrywajacego. 
     
  • Sixers: 16 - 12  tu podobnie, uznałem że Kyrie gra w połowie spotkań i jest lekko pod formą, ale podoba mi się że gm uczciwie podszedł do sprawy, przedstawił po prostu argumenty i w odróżnieniu od gm-a knicks nie wmawia nam że to oczywiste że gra i jest w super formie. kiedy wszyscy w końcu wyzdrowieją lub zaczną grać w realu, jest to na papierze contender i mogą w play-offs mocno namieszać więc słabszym I trymestrem nie ma się co przejmować.
     
  • Raptors: 16 - 12  tu już dużo było powiedziane przez innych, będzie pewnie coraz lepiej 
  • Bulls: 4 - 24 lamelo chyba się jak narazie nie bawi się tu zbyt dobrze ale na pewno wizja gry z kawhim go motywuje do rozwoju 
  • Cavaliers: 16 - 12 Haliburton był słaby na początku sezonu, Kemba miał swoje problemy, porzingod gra w kratkę. Derozan ratuje tą drużynę i to dzięki niemu Cavs dalej są w grze o HCA 

 

  • Pistons: 16-12 fajny szeroki sklad, legenda begm oubre bardzo na plus, Valanciunas dobry trymestr, ale Ja wypadł 1/3 trymestru, a i Jonas dopiero poznaje się z Ja na pick and rollu, więc nie od razu Rzym zbudowano, drugi trymestr przewiduje tu lepszy bilans (jak narazie).

 

  • Pacers: 20 - 8 

 

  • Bucks: 19 - 9 wg mnie głosy na Bucks ciut przesadzone, jasne, Giannis gra top3-5 sezon indywidualnie ale też kilka meczy opuścił a bez niego      mam wrażenie ten zespół kręciłby się w okolicach 50/50. Ten team będzie groźny w playoffs, bo mają super ósemkę do gry. 
     
  • Hawks: 6 - 22 gm hawks mocno przespał offseason, najważniejszy gracz jest out of Season, tu tez jestem ciekaw czy będą jeszcze ruchy wzmacniające szanse draftowe bo jest paru graczy którzy chętnie pograliby o coś. 
     
  • Hornets: 13- 15 dobrze dopasowani do westbrooka rolesi ratują mocno sytuację, ale graham miał słaby I trymestr, a pod koszem jest słabiutko. No i jeżeli jestem w stanie sobie wyobrazić lepsza grę westbrooka w tym teamie to ignorować kompletnie jego wyczynów w realu nie będę. 
     
  • Heat: 15 - 13 pisałem już co myślę o Heat w I trymestrze. Doncic słaba forma, wśród najlepszych zawodników chyba najwiecej nieobecności w całej lidze. Z dwunastu najlepszych zawodników dziewięciu opuściło conajmnjej 4-5 spotkań. 
     
  • Magic: 21 - 7 najlepsza drużyna wschodu w I trymestrze, ale przegraliby więcej niż 5-6 spotkań, to nie jest jeszcze level Warriors czy Suns w realu żeby dawać im więcej niż 75% zwycięstw. 

     
  • Wizards: 20 - 8 pisałem już w swoim opisie że jedynie Wizards i Magic uznaje za lepsze od mojej drużyny w tym trymestrze. Miles Bridges jest wg mnie fenomenalnym fitem do duo Harden-KD. W realu ta dwójka robi ciut gorsze wyniki a nie ma tam jako support zawodnika, który miałby podjazd do Bridgesa. Mam świadomość że jest tu sporo nieistotnych młodych ale Harden i Durant mogą odpoczywać w różnych momentach spotkań a z jednym z nich zawsze na boisku ten team jest spoko nawet jak czasem musi pograć jakiś scrub. Tutaj bym się na miejscu gm-a przesadnie nie cieszył tym wynikiem bo jedna kontuzja kogos z big3 i ten team leci w dół ekspresowo.
  • Mavericks: 20-8 troche kontuzji, trae słabszy start ale później był już top10 graczem, a rotacja jest mega długa. 
  • Rockets: 13 - 15 beal bardzo słaby, Brown miał dużo problemow ze zdrowiem, Rozier tez opuscil sporo na początku sezonu, adebayo również lichy start sezonu i urazy. Bedzie lepiej, bo gorzej już być nie może. A może może ? 
     
  • Grizzlies: 10 - 18 o ile draymondowi się chce starać w tym teamie ;)

 

  • Pelicans: 7 - 21 wall nie chce grać w rockets a tu ma grać? Camby obiecał mu premię? Camby powinien olać tego Walla, wyjść w s5 Moody’m i Butlerem i kuć żelazo poki gorące, ale skoro chce grać weteranami to jego sprawa, 7 winów będzie adekwatne, bo są gorsze zespoły ale z tymi poważnymi zespołami nie nawiąże i tak walki. 
  • Spurs: 10 - 18 gdyby na ławce rezerwowych było coś ciekawego to ten team mógłby spokojnie robić .500% Murray, Collins, Wagner mają bardzo dobre sezony. Jednak brak wsparcia ogranicza możliwości. 
     
  • Nuggets: 23 -5 Najlepszy gracz ligi otoczony naprawdę super supportem. Najlepszy zespół w tym trymestrze, caruso i vanderbilt to dwaj z pięciu największych kandydatów do MIP (poole, Garland, Bridges)

 

  • Wolves: 22 - 6 nie wiem, może jestem nieobiektywny bo uwielbiam aytona i PG13 oraz meltona, ale wg mnie pomimo krótkiej rotacji i problemów Tatuma mistrzowie begm to dalej top3 bilans w tym trymestrze. oni dostają po prostu tutaj od kilku konkurentów tradycyjne traktowanie - tzn. są oczerniani jako że są w ich podświadomości najgroźniejszą konkurencją ;)
     
  • Blazers: 2 - 26 najsłabszy zespół w stawce  
  • Jazz: 3 - 25 drugi najsłabszy zespół w stawce ;) * zmiana 02.01 20.38
  • Thunder: 15-13 problemy zdrowotne i randle też już nie taki fajny jak go malowali. W dodatku w offseason skład przeszedł trzęsienie ziemi. 
     
  • Warriors: 16 - 12 i tak chciałem dać mniej o jedno zwycięstwo ale powinni być lepsi od Thunder i Kings. 
     
  • Lakers: 21 - 7 karpik już dużo powiedział, ja dodam że tyle zmian że chłopaki się muszą zgrać zanim zdominują ligę ;)
  •  
  • Clippers: 14 - 14 fajne s5 ale jeszcze trochę brakuje na lawce moim zdaniem, Cade opuscil trochę i kilka pierwszych meczy zrzucał rdzę/był onieśmielony NBA. a i Vucevic słabo wszedł w druzyne/w sezon. 
     
  • Suns: 16-12 pisałem w moim power rankingu że bardzo mi się ten zespół podoba. Byłby dobry opis z którym się zgadzam, byłoby może jeszcze więcej. 
     
  • Kings: 14 - 14 tu te same problemy co zawsze. Brak lidera w ataku, słaba ofensywa za to świetna defensywa. Shevcu popracuj nad aktywnością, zwłaszcza transferową i zrob coś z tymi point guardami bo marnujesz potencjał rubio-Gobert Nie masz skrzydłowych na poziomie, a Milton i Schroeder i Clarkson się strasznie dublują.
Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno wstępnie 

 

  • Celtics: 7-21
  • Nets: 4-24
  • Knicks: 14-14
  • Sixers: 16-12*** więcej?
  • Raptors: 17-11
  • Bulls: 8-20
  • Cavaliers: 17-11
  • Pistons: 16-12*** jw 
  • Pacers: 20-8
  • Bucks: 17-11
  • Charlotte 15-13
  • Hawks: 8-20
  • Heat: 17-11*** jw 
  • Magic: 21-7
  • Wizards: 18-10#### mniej zwycięstw?
  • Mavericks: 21-7
  • Rockets: 13 - 15
  • Grizzlies: 10 - 18
  • Pelicans: 4-24
  • Spurs: (((8-20)))))))
  • Nuggets: 23-5
  • Wolves: 23-5
  • Blazers: 1-27
  • Jazz: 1-27
  • Thunder: 18-10
  • Warriors: 19-9#### mniej?
  • Lakers: 22-6
  • Clippers: 13-15
  • Suns: 14-14
  • Kings: 15-13 więcej? 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    12    16
Nets    10    18
Knicks    14    14
Sixers    16    12
Raptors    15    13
Bulls    2    26
Cavaliers    16    12
Pistons    15    13
Pacers    19    9
Bucks    18    10
Hawks    6    22
Hornets    13    15
Heat    15    13
Magic    22    6
Wizards    17    11
Mavericks    20    8
Rockets    15    13
Grizzlies    10    18
Pelicans    6    22
Spurs    9    19
Nuggets    22    6
Wolves    21    7
Blazers    3    25
Jazz    6    22
Thunder    17    11
Warriors    16    10
Lakers    19    9
Clippers    15    13
Suns    16    12
Kings    15    13
 

Bonus:
tabela.png

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 10-18
Nets 8-20
Knicks 14-14
Sixers 16-12
Raptors 16-12
Bulls 4-24
Cavaliers 15-13
Pistons 16-12
Pacers 19-9
Bucks 19-9
Hawks 7-21
Hornets 14-14
Heat 16-12
Magic 22-6
Wizards 19-9
Mavericks 20-8
Rockets 13-15
Grizzlies 10-18
Pelicans 8-20
Spurs 11-17
Nuggets 21-7
Wolves 20-8
Blazers 4-24
Jazz 5-23
Thunder 14-14
Warriors 15-13
Lakers 20-8
Clippers 15-13
Suns 15-13
Kings 14-14

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilanse za 1T sezonu 2021/2022:

Mój system podliczania głosów cały czas udoskonalam i jestem otwarty na wszelkie merytoryczne sugestie. Gdyby ktoś miał pytania odnośnie bilansu zapraszam na Priv.

W pierwszej kolejności podliczyłem ilu graczy grało w rl w poszczególnych meczach (tu bez Irvingów, Simmonsów i Walli) i tam gdzie nie było 8 graczy była porażka – chyba że przeciwnik miał jeszcze mniej graczy. Wyjątki zrobiłem przy Bulls (ich max to jak 2 razy mieli aż 6 graczy) oraz przy Washington i Houston, gdzie dopuściłem im grę 7 graczami – choć starałem się te mecze liczyć jako 50/50 z W/L;

Później sprawdzałem b2b gdzie założyłem, że teamy przegrają więcej takich meczy lub będzie 50/50 w najlepszym razie. Tylko jeden team z Zachodu mi tu wyszedł na plusie, ale nie bardzo mogłem coś z tym zrobić;

Kolejny etap selekcji to gra liderów – jak nie grał/ nie grali to często to też było L, choć oczywiście uzależniałem to już od siły drużyny (licząc już z Wallami i Simonnsami);

Następne rzeczy wynikały już jedna z drugiej często i były to m.in.:

Drużyny z dużymi zmianami w składzie przed sezonem do połowy trymestru ponosiły dodatkowe porażki w meczach, które normalnie by raczej wygrały – kwestia zgrania i kryzysów takich teamów ma swoje konsekwencje na różnych etapach sezonu, ja to u siebie po prostu uprościłem;

W przypadku wyrównanych drużyn starałem się, by przeważnie wygrywali gospodarze, ale czasami robiły się dłuższe serie W lub L i trzeba to było przepleść jakąś zmianą. Ostatni etap to już zwykłe uzupełnianie – choć często wynik był oczywisty.

Pospisywałem sobie rotacje, ponanosiłem zmiany tam gdzie w opisach było inaczej, niż ja założyłem – co ciekawe czasami teamy maja problemy na poszczególnych pozycjach (to skrzętnie jest pomijane w opisach), co też brałem pod uwagę przy bilansach naturalnie. Detali było więcej, ale nie będę tworzył elaboratu, bo sedno wyjaśniłem.

Na samym końcu wziąłem pod uwagę kto dał opis w czasie, a kto nie wrzucił opisu, opisy wrzucone po czasie potraktowałem neutralnie – dlatego tu było jeszcze kilka +1/-1 W/L i tu już jedyny raz nie nanosiłem tego na terminarzu, bo musiałbym robić zbyt wiele przesunięć;

 

Celtics 11-17

Podoba mi się charakter Celtics – nie tankują, choć robią to tylko dlatego, że nie mają własnego picku. Świetnie rozwija się Barnes i znakomicie gra Allen. Do tego jest jeszcze kilku niezłych graczy w rotacji. Fox chyba jednak nie jest liderem przyszłości Celtics.

Nets 11-17

Najbardziej stabilny team patrząc na zmiany w składzie – wróciło aż 13 graczy z poprzedniego sezonu, choć są widoczne problemy z brakiem odpowiedniego fitu – przykładowo na centrze głębia, której się nie da wykorzystać, a na pg czy pf słabawo i próby przesunięcia tu Senguna – świetny wybór w drafcie nawiasem mówąc – na czwórkę wcale nie poprawiają tu sytuacji;

Knicks 13-15

Genialny ruch GMa z pozyskaniem Mobleya! Patrząc na sytuację Draya w Memphis, czy Duranta i Hardena w Washington jestem oburzony tym co liga zrobiła Knicks odnośnie Davisa. Największym problemem jest tu ocena Simmonsa – bo to jedyny kreator Knicks. U mnie gra w około 2/3 meczy + liczę go z 15-20% słabszego. Olbrzymie (największe) zmiany w składzie, team kompletnie przebudowany, ale gry Mobleya i tego że dałby Knicks powiew świeżości nie można tu lekceważyć. Choć tu tez są problemy w rotacji jak choćby problem z pg czy sf.

Sixers 16-12

Irving/Embiid – ja to widzę + dojdzie Klay i jest sporo perspektywicznego młodego talentu. Irving gra u mnie w 2/3 meczy + też nieco słabiej o te 15-20%. Tu tez potrzeba zgrania, Embiid słabiej wszedł w sezon + opuścił część trymestru, slump ma Duncan, a gra Anthonego i Maxeya się nie dodaje przy wprowadzaniu Irvinga – któryś z młodych tu traci. Pod koszem też jest tak sobie i tu prosi się o wymianę kogoś z obwodowych na jakiegoś dobrego pfa.

Raptors 18-10

@Braveheart22 nie masz Raptors ;) - od Ciebie robiłem kopiuj wklej kolejności drużyn przed opisywaniem i wpisywaniem własnych bilansów.

Słabszy start Lillarda oraz brak na początku Siakama, czy wypadnięcie pod koniec trymestru Lillarda i McColluma i budowanie na nowo defensywy z Turnerem i Tuckerem nieco obniżyło bilans, ale Raptors to jedna z najlepszych drużyn na Wschodzie. 

Bulls 4-24

Chicago grają w zupełnie innej lidze, a po kontuzji Sextona tutaj jest dramat, którego nawet LaMelo nie przysłoni. Nie rozumiem dealu Mobley/Leonard – duet LaMelo/Mobley mógł być najpiękniejszym co spotkało BeGM, a Kawhi nawet jak wyzdrowieje to i tak tu raczej nie zostanie. Gra tu jakaś bliżej nieokreślona młodzież + LaMelo. Pablo pamiętaj, że BeGM to nie simka. ;) 

Cavaliers 14-14

Ta pozytywna energia, która niosła na skrzydłach Cavs w poprzednim sezonie niestety została przytłumiona sporymi zmianami w składzie, a do tego młodzież nie rozwija się tak harmonijnie jak życzyłby sobie tego GM. W tym momencie drużynę dźwiga DeRozan i z taką jego grą w Cavs z biegiem sezonu powinno być coraz lepiej.

Pistons 17-11

Detroit ze swoja cierpliwą i konsekwentną budową drużyny wreszcie włącza się do walki o playoffs na dobre. Jest tu spora głębia składu i talent – cieszy zwłaszcza gra Kellego Oubre, który powinien tu bardzo dobrze fitowo pasować. Zgadzam się, że marne 20min. dla Russella to jest kryminał. Tu w ostatniej części trymestru wypadł z kontuzją co prawda  Morant, ale Pistons mają Russella, który by to pociągnął. Bardziej martwić mogą problemy na pf (Markkanen opuścił 9 meczy), ale nawet Kelly spokojnie może grać smallballową czwórkę jak trzeba.

Pacers 18-10

Mamy hype na Pacers w tym trymestrze i zgadzam się, że powinien to być dla Indiany zdecydowanie bardzo udany start sezonu – możliwe, że najlepszy w historii BeGM. Paul gra świetnie i jego dopasowanie z Van Vleetem można by pewnie porównać do wcześniejszej gry Lowrego z Van Vleetem w rl Toronto. Tu jednak również mamy nadmiar klasycznych point guardów, a brakuje jakiegokolwiek shooting guarda z prawdziwego zdarzenia, a pod koszem po kontuzji Olynyka, ostał się właściwie tylko Nurkic, który zbyt dużych minut też nie będzie grał. Tu raczej są możliwe ruchy poprawiające fit po trymestrze. Jednak Indiana idzie wreszcie po playoffs.

Bucks 17-11

Antek jest gwarancją, że poniżej pewnego poziomu Bucks nie zejdą. GM miał przez hard cap bardzo ograniczone pole manewru i tym większe uznanie, za świetny scouting przy młodzieży za minimum – jak Vincent i Nwora. Shooting jest dobry z Currym i Hieldem, ale trochę tu traci na tym obrona na obwodzie, gdzie ostaje sie tylko solidny w defensywie Wright.

 

Hawks 10-18

Niby najlepiej punktujący gracze to Gordon – 15pkt. i Carter Jr. – 11pkt. ale jest tu kilku naprawdę solidnych role playerów, którzy przy grze na większych minutach graliby poprawnie. Hawks miało przy terminarzu trochę szczęścia – przeciwnicy często grali z problemami w rotacji, czy meczach b2b. Jednak bez powrotu do gry Murraya, czy Warrena oraz bez pozyskania jakiegoś dobrego ofensywnego gracza, który by to pociągnął, pace na 30W raczej nie do utrzymania;

Hornets 13-15

Westbrook co prawda u nas nie zmienił środowiska, ale środowisko zmieniło się wokół niego. Brakuje zwłaszcza Sabonisa., choć Hornets ratowali się w offseason ściągając do siebie kilku solidnych graczy poprawiając system wokół swojego lidera – Allen, Connaughton. Są w grze o play in, ale łatwo nie będzie, bo walczy na Wschodzie 11 teamów.

Heat 18-10

A mi się właśnie pierwszy raz Heat zaczynają podobać. Oddali kompletnie niepasującego do nich Vucevicia, za solidnego Horforda, ponadto ściągnęli Donciciowi Gorana Dragicia, który by tu spokojnie grał na pg te 15-18min. jak backup.  Bardzo dobrą formę złapał Max Struś, a oddanie picków za Portisa i Brooksa już się obroniło. Na minus oczywiście kontuzje i słabsza forma Doncicia – choć ja tu uważam, że Doncic wykrzesałby z siebie nieco więcej pozytywnej energii po dołączeniu do niego krajana.

Magic 22-6

Wizards 15-13

Durant jest u nas na misji – braku awansu do playoffs nie bierze pod uwagę, ale potrzebuje trochę pomocy od GMa, bo w 7, czy w 7,5 Sylwek ich zajedzie zanim 3T się u nas rozpocznie. Policzyłem minuty sam za Sylwka i sprawa wygląda tak, że nawet gdyby nikt z tych 7,5 graczy się nie połamał (co przy 28min. Howarda jest raczej niemożliwe bo on gra po max 15-18min.), to Watford, Fitts, Pickett i Queta (w rl nie zagrał nawet 1sek. w 1T) musza grać w sumie po przynajmniej 30min. na skrzydle i pod koszem. W backcourt wystarczy zwiększyć minuty z 12 do 18 Cory Josephowi i nawet ten Hauser jest wtedy zbyteczny. Nie rozumiem też, czemu Sylwek nie przerzuci po prostu Duranta jako niskiego centra jak gra wg bblref w rl Nets chyba z 50% czasu. Warto tu tez przypomnieć, że Harden trochę jedzie u nas chyba na nazwisku i na początku sezonu nie dostawał tych swoich standardowych gwizdków. Baaaardzo za to sytuację w 1T ratuje Miles Bridges wnoszący tu niesamowitą energię. Wizards u mnie bardzo dobrze wystartowali wygrywając pierwsze kilka meczy. 

Mavericks 19-9

Pomimo problemów Ziona, Mavs u nas mają się bardzo dobrze w przeciwieństwie do rl Pels. Sporo daje faktycznie sprzyjający im terminarz, bo Young również nie najlepiej wszedł w sezon. Do drużyny trzeba było też wprowadzić Holidaya (opuścił kilka meczy na początku) i Wooda. Pozytywnie zaskoczyła młodzież - Poole i Vassell, ale straszny regres u Pokusevskiego. Bardzo doobrzy byli skrzydłowi na skrzydle - Bojan i Mikal oraz pod koszem jak zawsze solidny był Zubac. Wszystko to + terminarz pozwolił Mavs zaliczyć bez Ziona mimo to bardzo udany trymestr.

Rockets 12-16

Ostatnia 1/3 trymestru to była tragedia i u mnie Rockets przegrali ostatnie 8 meczy trymestru. Żaden inny klub nie miał takiego pecha z urazami jak Houston. Tu GM musi coś poprawić z głębią składu w okienku po 1T bo jak dalej tak będzie z rotacją, to Rockets mogą nawet do play in nie dobić w tym sezonie.

Grizzlies 11-17

Golden State Warriors Basketball GIF by NBA – to reakcja Draymonda Greena na gwiazdeczkowate wymuszenie wymiany Davisa z Knicks.

Zapowiadało się dużo lepiej i Edwards nie zawodzi, ale brak Portera i zwłaszcza GMa zostawia Grizzlies w tzw. rozkroku. To jest za mocny team na tank, ale do walki o play in może trochę zabraknąć.

Pelicans 6-22

Team zaorany pod tank. Wg stats najlepszym graczem jest tu 6th man Harrell, choć w 2/3 trymestru grał jak dla mnie tez Wall, który byłby tu tank commanderem. Rozwój młodzieży  przypomina mi tu to co się dzieje po drafcie z talentami z draftu rl Sacto Kings. Na plus niezachwiana wiara Marcusa w Bagleya oraz Bismack Biyombo podpisał właśnie 10 dniowy kontrakt z rl Suns.

Spurs 12-18

Tu zdecydowanie nie może być mowy o tanku, młodzież co prawda puszczona w samopas (brakuje jakiegokolwiek weterana, który by w szatni mógł wprowadzić jakiś porządek, bo inaczej nic dobrego z tej młodzieży nie będzie – będę Tobie to liczył na minus w przyszłości Ignazz), ale talentu jest na tyle dużo, że team idzie na jakiś 33-36W pace. Franz Wagner jest dla mnie największym zaskoczeniem in plus z tego draftu.

Nuggets 20-8

Jokic jest rewelacyjny! – i kto wie, czy to nie będzie u nas sezon Nuggets z taką grą ich lidera. Jest tu lider, jasna myśl taktyczna i bardzo solidne wsparcie dla Serba. Są też jednak kontuzje, nieobecności oraz zupełnie nowy backcourt Conley/Brogdon, który również na początku sezonu grał nieregularnie.

Wolves 20-8

O ile w poprzednim sezonie Wolves nie byli dla mnie contenderem (zbyt nowy team przed playoffs z trudnymi do ustalenia rolami dla graczy oraz brak zgrania), tak teraz ich core jest już zgrany – choć oczywiście zmiana Conleya na Reggiego Jacksona ich teoretycznie osłabia. Jest tu jednak tak dużo talentu, że tylko na nim mogą grać spokojnie w 8-9. Yurtseven pokazuje też, że potrafi wykorzystać minuty na boisku pod nieobecność Aytona lub Williamsa.

Blazers 7-21

Nie da się ukryć, że Blazers znów nie walczą o playoffs, ale jednak jest tu już na tyle młodego talentu (choć cały czas niezrealizowanego) oraz doświadczeni Love, Lyles i naturalnie Tyler Johnson, że te kilka W jednak wyciągną. Warto też dodać, że Blazers tylko w końcówce trymestru (w sumie w 4 meczach) mieli problem z rotacją.

Jazz 7-21

Lonzo Ball jest tu naturalnym liderem i choć Jazz również idą po czołowy pick w drafcie, podobnie jak Blazers te kilka meczy wygrają, a Payne, Favors, czy Bradley to cały czas solidni zadaniowcy. Początkowo miałem Blazers, czy Jazz z 8W, ale brak opisów Hawks i Bulls załatwił im bonusowo po 1W kosztem właśnie Blazers i Jazz - jakaś sprawiedliwość musi być.

Thunder 16-12

Thunder pomimo tradycyjnych obrotowych drzwi dla graczy znów zebrali sporą głębię składu, która przy absencjach, czy słabszej formie kogoś ratuje rotację. Na minus naturalnie słabszy sezon Randlea, ale przy braku opisów Kings i Suns oraz problemach Rockets, czy Warriors, jest u mnie aktualnie 5 seed dla Oklahomy.

Warriors 13-15

Tu wiem, że GM uzna, że taki bilans minusowy dlatego, że głosuje personalnie, czego bym nie napisał. Jednakże tu należy pamiętać, że pożegnano właśnie Currego i Draya Greena, czyli jak dla mnie jest terazw Golden St. okres wielkiej smuty przypominający mi to, co było po LeBronie w 2014 w moich rl Heat. To tak nie działa – nie ma Currego i Greena, ale są LaVine, Ingram i Sabonis i jedziemy beztrosko dalej. To wymaga czasu i przestawienia się na nowe. Ci 3 ostatni gracze dopiero na tych zgliszczach będą próbowali budować nową tożsamość Warriors. Tu również policzyłem dokładnie minuty – gdyby ktoś pytał. Nie chce tez komentować przykładowo Danny Greena na pg. Z innej beczki - GM był tu niesłusznie krytykowany za długi kontrakt dla Mosesa Browna – że to steal itp. – warto o takich rzeczach pamiętać na FA jak się krytykuje, a później nie ma racji. Tego rodzaju kontrakty zresztą powinniśmy częściej podpisywać - zarówno steale, jak i nietrafione inwestycje maja przy nich takie same szanse powodzenia.

Lakers 18-10

Lakers to chyba największy faworyt w tym sezonie z LeBronem, Stephem i Jimmiem, co oczywiście nie zmienia faktu, że takie drużyny mają często trudne początki, a tu doszły jeszcze liczne urazy liderów. Moją narrację o Lakers zresztą tłumaczyłem jakiś czas temu na forum - zatem nie będę się powtarzał. Brawa dla GMa za Hartensteina.

Clippers 13-15

Ile daje dobry i kreatywny GM widać po tym, co się dzieje w LA Clippers. I pomimo, że kompletnie nie kupuję Vucevicia, widzę tu team już teraz odważnie atakujący play in. Cunningham po słabszym początku, gdzie był ostrożnie wprowadzany widocznie się rozkręca, a Garland rośnie na jednego z najlepszych młodych kreatorów w lidze. Do tego Wiggins wydaje się ustabilizował formę (jak to brzmi?) na solidnym poziomie. Jest tu spora grupa młodzieży z której GM będzie oddzielał plew od ziaren.

Suns 14-14

Zabrakło opisu, bo team wygląda ciekawie i gdyby był opis byłoby pewnie 15-13. Przede wszystkim brawa za Banea – jest rewelacyjny. Dinwiddie świetnie wszedł w sezon, ale druga połowa trymestru słaba i tak w sumie z Suns u nas w dużym uproszczeniu – doszły też nieobecności najpierw Harrisa, a później Bogdanovicia i Barnesa. Przydałby się patrząc na grę Greena również jakiś solidny podkoszowy. Warto tez lepiej wykorzystać sloty tych kilu nie do końca trafionych wyborów w drafcie by zwiększyć głębię składu.

Kings 15-13

Kings ściągając do siebie Goberta i podpisując tych wszystkich doświadczonych graczy wyrobili sobie markę solidniaka – teamu, który jest książkowym przykładem jak wygląda team na I rundę playoffs. Tu nawet te urazy najpierw Morrisa, a później Harrisa nic szczególnie nie zmieniły, gdyż miał tych graczy kto zastąpić. Warto jednak pomyśleć, czy nie oddać części tej solidności za jakiegoś przebojowego guarda.

edit. Powtarzam zdanie z początku mojego posta - gdyby ktoś miał pytanie/pytania to zapraszam na Priv. 

  

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Celtics: 11 - 17
  • Nets: 7 - 21
  • Knicks: xxxx
  • Sixers: 15 - 13
  • Raptors: 17 -11
  • Bulls: 4 - 24
  • Cavaliers: 15 - 13
  • Pistons: 16-12
  • Pacers: 18 - 10
  • Bucks: 20 - 8
  • Hawks: 5- 23
  • Hornets: 13- 15
  • Heat: 16 - 12
  • Magic: 22-6
  • Wizards: 20 - 8
  • Mavericks: 20-8
  • Rockets: 13 - 15
  • Grizzlies: 8 - 20
  • Pelicans: 7 - 21
  • Spurs: 10 - 18
  • Nuggets: 22 - 6
  • Wolves: 20 - 8
  • Blazers: 4 - 24
  • Jazz: 5 - 23
  • Thunder: 15-13
  • Warriors: 16-12
  • Lakers: 20-8
  • Clippers: 16 - 12
  • Suns: 16-12
  • Kings: 15-13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20/21 T2
C_M
W L
Celtics 11 17
Nets 10 18
Knicks 12 16
Sixers 15 13
Raptors 15 13
Bulls 5 23
Cavaliers 16 12
Pistons 15 13
Pacers 19 9
Bucks 18 10
Hawks 6 22
Hornets 13 15
Heat 18 10
Magic 22 6
Wizards 14 14
Mavericks 19 9
Rockets 13 15
Grizzlies 9 19
Pelicans 7 21
Spurs 10 18
Nuggets 22 6
Wolves 20 8
Blazers 5 23
Jazz 6 22
Thunder 16 12
Warriors 17 11
Lakers 20 8
Clippers 16 12
Suns 15 13
Kings 16 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Celtics: 10-18
  • Nets: 10-18
  • Knicks: 14-14
  • Sixers: 16-12
  • Raptors: 16-12
  • Bulls: 5-23
  • Cavaliers: 17-11
  • Pistons: 18-10
  • Pacers: 19-9
  • Bucks: 17-11
  • Hawks: 9-19
  • Hornets: 13-15
  • Heat: 15-13
  • Magic: 21-7
  • Wizards: 18-10
  • Mavericks: 20-8
  • Rockets: 13-15
  • Grizzlies: 10-18
  • Pelicans: 7-21
  • Spurs: 12-16
  • Nuggets: 20-8
  • Wolves: 21-7
  • Blazers: 4-24
  • Jazz: 6-22
  • Thunder: 14-14
  • Warriors: 13-15
  • Lakers: 20-8
  • Clippers: 14-14
  • Suns: 13-15
  • Kings: 15-13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusz zablokowany, więc chyba tylko tu można teraz głosować?

Celtics  12 - 16
Nets    9 - 19
Knicks    13- 15
Sixers    16  -  12
Raptors    15  -  13
Bulls    4  - 24
Cavaliers    16   - 12
Pistons    16   - 12
Pacers    19 -   9
Bucks    17    -11
Hawks    6  -  22
Hornets    14   - 14
Heat    16  -  12
Magic    20   - 8
Wizards    16 -   12
Mavericks    20 -   8
Rockets    16  -  12
Grizzlies    11 -   17
Pelicans    5   - 23
Spurs    10   -18
Nuggets    23  -  5
Wolves    20 -  8
Blazers    4  - 24
Jazz    5  -  23
Thunder    17 -  11
Warriors    16 -   10
Lakers    20  -  8
Clippers    15   - 13
Suns    14    -14
Kings    15   - 13

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    10   18
Nets    8   20
Knicks    14  14
Sixers    15   13
Raptors    16  12
Bulls    3   25
Cavaliers    17   11
Pistons    16  12
Pacers    18  10
Bucks    16 12
Hawks    5  23
Hornets    14    14
Heat    15   13
Magic    22    6
Wizards    20  8
Mavericks    20  8
Rockets    15   13
Grizzlies    9 19
Pelicans    5    23
Spurs    10  18
Nuggets    22    6
Wolves    22    6
Blazers    4  24
Jazz    6  22
Thunder    16  12
Warriors    16    12
Lakers    21    7
Clippers    14  14
Suns    15   13
Kings    15    13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Celtics    11   17
Nets    9   19
Knicks    15  13
Sixers    15   13
Raptors    16  12
Bulls    4   24
Cavaliers    16   12
Pistons    16  12
Pacers    18  10
Bucks    17 11
Hawks    6  22
Hornets    14    14
Heat    16   12
Magic    20    8
Wizards    16  12
Mavericks    18  10
Rockets    16  12
Grizzlies    9 19
Pelicans    6   22
Spurs    11  17
Nuggets    22   6
Wolves    21   7
Blazers    5  25
Jazz    6  22
Thunder    16 12
Warriors    16  12
Lakers    21    7
Clippers    14 14
Suns    15 13
Kings    15  13

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Celtics: 10 - 18
  • Nets: 8 - 22
  • Knicks: 14 - 14
  • Sixers: 15 - 13
  • Raptors: 17 -11
  • Bulls: 4 - 24
  • Cavaliers: 16 - 12
  • Pistons: 16-12
  • Pacers: 19 - 9
  • Bucks: 18 - 10
  • Hawks: 6 - 22
  • Hornets: 15- 13
  • Heat: 16 - 12
  • Magic: 23-5
  • Wizards: 18 - 10
  • Mavericks: 19-9
  • Rockets: 14 - 14
  • Grizzlies: 9 - 19
  • Pelicans: 5 - 23
  • Spurs: 11 - 17
  • Nuggets: 20 - 8
  • Wolves: 20 - 8
  • Blazers: 3 - 25
  • Jazz: 4 - 24
  • Thunder: 17-11
  • Warriors: 16-12
  • Lakers: 22-6
  • Clippers: 15 - 13
  • Suns: 15 - 13
  • Kings: 15 - 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odpiął/ęła i odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.