Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To co Sochan w pierwszym roku 0 minut i dopiero w drugim wchodzi do rotacji po all star game ? 😛

Troszkę sarkastycznie. Ale boje się ze skończy w pierwszym roku jak każdy rookie w Spurs. Wiem że to bardziej kompletny grajek, niż taki Keldon, Lonnie jak przychodzili, no ale na 30 min w pierwszym roku chyba nie ma co liczyć ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szulim napisał:

Niech dostanie nawet koło 20min - będzie super

poza tym trafił do Spurs, którzy są znani z umiejętności naprawy rzutu - przykład Leonarda - mam nadzieję, że Chip weźmie go w obroty i stanie się jeszcze lepszy :D 

XD jakie 20 min, byku.

 

dejounte 8,5 min

keldon gdyby nie później bubble to grał tylko w garbage

lonnie Walker 6 min

tre Jones 7 min 

 

kazdy z nich gdy tylko dostał szanse coś tam pokazywał - albo potencjal (Murray, Walker) albo od razu dawał quality minutes (Tre, Keldon) wiec to nie jest tak ze byli słabi i dlatego nie grali.

 

Dla mnie obstawianie dla niego 20 min w rookie year u popa, to jest zycie marzeniami :D  

Start kariery będzie wiec raczej powolny, ale oczywiście w przyszłości się powinien odbić. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jendras napisał:

Dla mnie highlight nocy to fakt, że Sixers będą mieć teraz na ławce duet Milton-Melton.

Jeśli to gra słowna, to nic nie przebije OKC i wyboru w tym drafcie Jalena Williamsa i Jaylina Williamsa 😀.

A jeszcze z innych ciekawostek związanych z nazwiskami, to brat Mobley'a dołącza do niego w Cavs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RonnieArtestics napisał:

XD jakie 20 min, byku.

 

dejounte 8,5 min

keldon gdyby nie później bubble to grał tylko w garbage

lonnie Walker 6 min

tre Jones 7 min 

 

kazdy z nich gdy tylko dostał szanse coś tam pokazywał - albo potencjal (Murray, Walker) albo od razu dawał quality minutes (Tre, Keldon) wiec to nie jest tak ze byli słabi i dlatego nie grali.

 

Dla mnie obstawianie dla niego 20 min w rookie year u popa, to jest zycie marzeniami :D  

Start kariery będzie wiec raczej powolny, ale oczywiście w przyszłości się powinien odbić. 

Trzeba też pamiętać, że to był pierwszy wybór Spurs w TOP 10 od czasu Tima Duncana, a im dalszy wybór w drafcie tym trudniej o minuty na początku kariery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

ma taki sam wzrost jak Andrei Kirilenko :)

Ale Leonard ma łapy jak małpa wieksze w proporcji do wzrostu niż inni gracze. Moze gdzieś jest zestawienie zasięgu ramion ect. Trzeba by sprawdzić. Blokujacym sochan bedzie lepszym ale przy pracy na  nogach nisko i przechwytach to nie wiem.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

dokładnie

Spurs i Pop nieźle musieli być napaleni na Sochana

 

Mi to coś przypomina. 
Trzeba poczekać na FA jeszcze bo tsm jest 20.000.000 luzu wiec może być walka o jednego AS 

 

To nie jest tylko kurtuazja 

Cały obóz spurs i fani zadowoleni z 3 rookies. 
 

Sochan Malaki i Wesley 

brakujący PF i dwóch shooterow o ogromnym wingspanie co pomoże spróbować z nich zrobić 2 ways 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie rozumiem jak mozna narzekac na ten wybór. Sochan lepiej trafic IMO nie mogl z tych dostepnych drużyn.

Pacers by było dla niego imo lepszym kierunkiem bo tam potrzebują sf-pf z jego skillsetem, a organizacja chyba kiepska nie jest. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.