Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fluber napisał:

 

Gratulacje! 

Dzięki. W sumie siadly wszystie 3 wiec jest gitez

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Malaki Branham świetnie trafił:

Raz że do Spurs i dwa że z Sochanem @ignazz - właśnie Spurs zyskali jeszcze jednego kibica ;) 

Nie jednego. Ja jestem 1 na bandwagonie Sochana. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pepis21 napisał:

No i brawo, jest top 10, tak jak się spodziewałem gadając z kumplem, że albo pójdzie z 9 albo z 11 (zbieżność przypadkowa).

Swoją drogą ktoś pamięta, że Lampe swego czasu był nawet do top 5 typowany?

yep i na pewno by poszedł wyżej gdyby nie kontrakt z Realem, nie bez powodu był zaproszony do green roomu i na sesję zdjęciową przed draftem

każda okazja jest dobra żeby wrzucić to zdjęcie

LTbzRnQ.jpg

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze na powyższym zdjęciu jest Polak, który jako pierwszy miał iść w loterii, a już na pewno co najmniej w pierwszej rundzie. I czekaliśmy na spełnienie tego proroctwa do wczoraj.

 

Co do draftu to potwierdziło się, że "Magic don't leak anything". Paolo był właściwie poza rozważaniami o wybór z nr 1. Od początku "insiderzy" twierdzili, że wśród sztabu Magic są dwie frakcje: jedna za Chetem, a druga za Jabarim i że to raczej będzie Jabari. Woj jeszcze parę godzin przed draftem pisał, że Jabari. Ogólnie nie wiem po co ta cała zasłona dymna, ale może liczyli, że dzięki temu uda się coś ugrać, a poza tym po co ułatwiać zadanie innym. No i ciekawe, że Jabari miał normalny workout + spotkanie z dziennikarzami, czyli full wypas. Chet nie wiadomo co miał, ale był w Orlando przez kilka dni. A z Banchero kontaktowali się przez... Zooma.

Ktoś kiedyś powiedział, że 90% pracy którą musisz wykonać, żeby odnieść w NBA sukces, jest do zrobienia już jak jesteś w tym NBA (czy jakoś tak to szło ;)). Banchero ma sporo braków, więc teraz pozostaje cierpliwie czekać do jakiego poziomu dojdzie. Ale z wyboru jestem zadowolony. Banchero ma z TOP3 największy potencjał na bycie pierwszą opcją i ogólnie to jednak był to wybór przeze mnie preferowany (choć to się zmieniało i zależało, którą nogą akurat wstałem i na którym boku spałem). Pozostaje marzyć, że będzie to coś więcej niż Julius Randle 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie najwięksi wygrani draftu to oczywiście Pistons. Ivey powinien tam świetnie pasować, za Durena też wiele nie dali, i choć nie jestem jego fanem, to sam ruch po niego wygląda nieźle.

OKC też ładnie poszli w graczy z dużym upside oraz zgarnęli mojego ulubieńca, czyli Jalena Williamsa.

Pelicans zrobili swoje - wzięli kogo chcieli (Daniels), zgarnęli zaskakująco nisko Liddella, a potem jeszcze podpisali na two-way kolejnego kocura - Seabrona. Dobra robota.

Sochan trafił tam, gdzie chciał, a Spurs akurat potrzeba było kogoś w jego typie, także raczej win-win i dobre miejsce do spokojnego rozwoju.

Tak jak rok temu, tak i w tym nie bardzo ogarniam po co Grizzlies robili trade up po LaRavię, mocno wątpię, żeby ktoś go wziął z #22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Wstępnie najwięksi wygrani draftu to oczywiście Pistons. Ivey powinien tam świetnie pasować, za Durena też wiele nie dali, i choć nie jestem jego fanem, to sam ruch po niego wygląda nieźle.

OKC też ładnie poszli w graczy z dużym upside oraz zgarnęli mojego ulubieńca, czyli Jalena Williamsa.

Pelicans zrobili swoje - wzięli kogo chcieli (Daniels), zgarnęli zaskakująco nisko Liddella, a potem jeszcze podpisali na two-way kolejnego kocura - Seabrona. Dobra robota.

Sochan trafił tam, gdzie chciał, a Spurs akurat potrzeba było kogoś w jego typie, także raczej win-win i dobre miejsce do spokojnego rozwoju.

Tak jak rok temu, tak i w tym nie bardzo ogarniam po co Grizzlies robili trade up po LaRavię, mocno wątpię, żeby ktoś go wziął z #22.

Ja tam czekam na minuty Pokusevski-Homlgren ;)

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.