Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LAF napisał:

@spabloo a do którego z obecnych graczy NBA porównałbyś styl gry Holgrena ? 

Ten styl jest w pewnym sensie unikalny, więc trudno powiedzieć. Nie wiem czy był kiedykolwiek jakiś gracz w NCAA, który miał skuteczność ponad 80% at rim i około 39% za 3 na takim wolumenie. Samo to pokazuje, że talent tam jest. Help d mógłbym porównać do Isaaca, żeby daleko nie szukać. To jest poziom nieosiągalny dla większosci zawodowców. A w pewnym sensie też ból głowy dla Magic, bo to co ma najlepszego dubluje z kimś kogo już mają, przy czym Isaac jest dużo lepszy 1 on 1. Ale 2 lata nie grał...

Jeśli zaś chodzi o atak to bardzo dobry w transition (zarówno z piłką jak i bez), dobry target do lobów, rozciągania obrony rzutami z dystansu i do tego świetny finisher. To jest na już i nie jest to mało. Overall nawet więcej niż da się wyciągnąć z Jabariego. A nie wykluczałbym, że będzie sobie w stanie coś sam kreować. Post moves ma całkiem znośne, ale to może być bezużyteczne przy takiej wadze. Ball handlerem jest niezłym, ale pierwszego kroku za bardzo nie ma, więc to pod znakiem zapytania. Na pewno mu nie zaszkodzi w pewnych sytuacjach. I wreszcie to czego nie nauczysz -  bball iq, wzrost i mega zasięg ramion.

Pierwsze lata trzeba go chować obok centra i szukać matchupów, ale gdzie się Magic spieszy? Przebadać go dokładnie, jakieś symulacje porobić i ocenić czy warto w to wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał:

Przecież Banchero jak nie przypakuje to pozycje C niech omija z daleka i biega jako PF a nawet myślałem aby go spróbować na SF 

Obaj się jaramy Banchero, ale nie dostrzegasz jego wad, które są i powodują znaki zapytania czy będzie Blake Griffin v 2.0 czy może nie 

Chodzi mi tutaj o styl gry jak i jego poziom a nie to, że będzie odwiedzał gabinety lekarskie często 

Ten wpis pokazuje ze nie oglądasz  NCAA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LAF napisał:

Nie chciałem tego pisać, ale wskaż mi coś co napisałem o Banchero gdzie mijam się z prawdą. Wydaje mi się, że to Ja najwiecej pisze tutaj o Banchero i wiem o nim najwiecej na forum. Jeśli ktoś wie coś czego Ja nie wiem chętnie poczytam. Także @ignazz Twoje stwierdzenie, że nie oglądam NCAA średnio pasuje 

Chcesz z niego zrobić centra. Potem słusznie dodajesz ze się nie nadaje. Totalnie pomijasz ze on może mieć inny plus. Point forward. On może być porównywany do każdego ale raczej nie do BG. Zupełnie inny gracz. Przez niego owszem przechodził atak na dużym volumenie ale on ma zupełnie inny styl grania w ataku niż Ryzy. 

I wiem ze tylko wspomniałeś o tym żeby mijał pozycje C z daleka ale to niepotrzebny trop. Przy jego słabszej obronie ciężko widzieć go jako small C. 

On ma sporo talentu i o tym piszą mocki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Robaq napisał:

i co mieliby Kingsi dostać oprócz 7 picku?

Pozostałe assety Blazers to z grubsza: Nasir Little, Josh Hart (na bardzo przyjaznej umowie), pick od Bucks 2025, nr 36 tegorocznego draftu, Keon Johnson (zeszłoroczna pierwsza runda) albo Nurkic jeśli da się to zorganizować pomimo, że kończy mu się kontrakt. Jakaś kombinacja tego co wyżej. Zakładam, że Kings najbardziej chcieliby graczy, a nie wybory w drafcie.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 23:28, ignazz napisał:

5. Sacramento Kings
AJ Griffin | Duke 6-6 | SF/PF | Age: 18.4
6. Oklahoma City Thunder
Jalen Duren | Memphis | 6-10 | C | Age:18.2

Givonchy ewidentnie się pomylił bo to Kings wezmą na pewno kolejnego Durnia.

 

ps. Z tym nazwiskiem bedzie miał ciezka karierę na e-NBA, zwłaszcza jak okaże się bustem  😛

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 09:53, bogans2 napisał:

2.13min tak ma bronic Chet w nba??

Ta akcja pokazuje, że Holmgren to mocno ryzykowny wybór. Żeby wytrzymać takie starcia musi przybrać masy, a frame ma beznadziejny, więc co z tego wyjdzie? Może być tak, że kilka zespołów dojdzie do takiego wniosku i Holmgren z top 3 poleci w dół   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby pysznie:

Tricky. As I wrote on http://TrueHoop.com, I heard loose talk the Kings are moving up from 4. Among the things we don’t know: who will make that pick?Possible scenario: 2 Kings take Holmgren 3 Rockets pick Banchero and 4 Thunder take Jaden Ivey.

Henry Abbott

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Robaq napisał:

Byłoby pysznie:

Tricky. As I wrote on http://TrueHoop.com, I heard loose talk the Kings are moving up from 4. Among the things we don’t know: who will make that pick?Possible scenario: 2 Kings take Holmgren 3 Rockets pick Banchero and 4 Thunder take Jaden Ivey.

Henry Abbott

A po co Thunder Ivey? Maja juz kilku guardow. Wg mnie pasuje im ta druga pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy Sochan was already a probable lottery picks, but his stock appears to be rising.

According to several NBA executives that spoke with The Athletic, Sochan will likely be selected by the late lottery. One executive believes his floor is at No. 12.

The New Orleans Pelicans and Denver Nuggets are believed to have strong interest in Sochan, while the San Antonio Spurs are considered a good fit for him.

MIKE VORKUNOV/THE ATHLETIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, bogans2 napisał:

A po co Thunder Ivey? Maja juz kilku guardow. Wg mnie pasuje im ta druga pozycja.

nie wiem po co , bo wlasnie pozycje 1-3 w miare obsadzone, jakiś wysoki 4-5 pięknie by im dopełnił roster, ale mówie z perspektywy kibca Kingsów, bo zdecydowanie oczekuje zawodnika z pozycji 3-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.