Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Blazers powinni brać dla LillRda Dysona Danielsa który by latał obronę. Chyba ze Damian niecierpliwy i będzie chciał wzmocnień bawiąc się w GM. 

2 minuty temu, Behemot napisał:

7-ka jest warta sporo więcej niż Grant.

Ale schodzi pay roll jeszcze wiec tym bardziej pick to złoto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTB potrzebują kogoś do grania na teraz, a z 7-ką takiego nie znajdą, więc muszą przynajmniej próbować pohandlować tym pickiem. A czy akurat za Granta to się okaże  

Swoją drogą, śp. Eld byłby teraz zadowolony, cholernym tankerom z OKC w końcu się udało wyszarpać dobry numerek. Ale za robienie 'trust the process 2' nie życzę im powodzenia, kogokolwiek wybiorą  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś wygraliśmy...

I koniec końców trzeba chyba brać Holmgrena i go trzymać pod kloszem. Z drugiej strony należałoby w składzie trochę pomieszać i to najlepiej już w dniu draftu. Trochę tych assetów mamy i może nie jest to nic szczególnego, ale coś się z tego da sklecić. Na pewno zostaje Wagner i do sparowania z Holmgrenem Carter Jr.. Wartość rynkowa Fultza i Isaaca jest teraz marna, więc ich też lepiej zostawić. Mam problem z Suggsem, bo na pewno nie pokazał tego co myślałem, że pokaże, ale z drugiej strony z tego co pokazał nie wynika, że pokaże jeszcze kiedykolwiek to co miał pokazać 😆. Wychodzi na to, że to będzie defensywny guard (może nawet elitarny), który musi jeszcze mocno popracować nad rzutem, żeby być przydatnym w ataku (i to raczej jako SG a nie PG). Ale zna się z Holmgrenem, jeśli szukać pozytywów na siłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo?

A odddałbyś Jamala który poszedł z nr 7 za Granta? Grant w ogóle średnio pasuje do Blazers. Prędzej bym na ich miejscu próbował zrobić wymianę z Pacers by brać Turnera i 31 wybór a w drugą stronę 7 plus s&t Nurkica 

Nawet Wendell Carter Jr poszedł za all stara

Dla mnie ciekawostką jest co zrobią Kings bo z nr 4 Ivey pasuje im średnio a potem też albo sg albo nie broniący PF. Oni by mogli handlować tym wyborem za kogoś na już i teraz na skrzydło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

A odddałbyś Jamala który poszedł z nr 7 za Granta? Grant w ogóle średnio pasuje do Blazers. Prędzej bym na ich miejscu próbował zrobić wymianę z Pacers by brać Turnera i 31 wybór a w drugą stronę 7 plus s&t Nurkica 

Nawet Wendell Carter Jr poszedł za all stara

Dla mnie ciekawostką jest co zrobią Kings bo z nr 4 Ivey pasuje im średnio a potem też albo sg albo nie broniący PF. Oni by mogli handlować tym wyborem za kogoś na już i teraz na skrzydło

O Lol. Za co ty chcesz dawac 7 pick i Nurkica ? za Turnera, który w tym sezonie był chyba nawet gorszy od nurkica i tez ma nonstop problemy ze zdrowiem? to nie 2018 żeby Turner miał nadal upside i potencjał. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

O Lol. Za co ty chcesz dawac 7 pick i Nurkica ? za Turnera, który w tym sezonie był chyba nawet gorszy od nurkica i tez ma nonstop problemy ze zdrowiem? to nie 2018 żeby Turner miał nadal upside i potencjał. 
 

Ja mam wrażenie ,że  Turner ma potencjał tylko w tej Indianie jest koszamrnie wykorzystywany, Brak synergii z Sabonisem . Teraz ten Carlisle który dziwnie to ustawia. Może go przeceniam . Ale jakoś wyjątkowo wierzę w Mylesa. Ale on w Indianie po prostu się marnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Ja mam wrażenie ,że  Turner ma potencjał tylko w tej Indianie jest koszamrnie wykorzystywany, Brak synergii z Sabonisem . Teraz ten Carlisle który dziwnie to ustawia. Może go przeceniam . Ale jakoś wyjątkowo wierzę w Mylesa. Ale on w Indianie po prostu się marnuje

Spoko, jak dla mnie jako fana pacers takie prezenty mile widziane jak najbardziej. Nurkic ma wciąż plusowy impact raczej i wg mnie nie jest nawet gorszy niż Turner. Nie robi już takiej roboty w defensywie at the rim ale za to nad takim Turnerem to by zebrał w ataku chyba z 10 piłek co mecz. Myles do dziś nie nauczył się zastawiać i zbierać, co jest chyba już sporą wadą dla defensywnie nastawionego centra. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

A odddałbyś Jamala który poszedł z nr 7 za Granta?

ale co to za logika? równie dobrze można napisać, że nie oddałbyś #15 bo poszli z nia Giannis i Kawhi

 

6 minut temu, ely3 napisał:

Grant w ogóle średnio pasuje do Blazers

typ jeśli gra robi na luzie 22ppg+ na spoko efektywności, nie wiem czy fituje idealnie, ale taki grajek, który dołoży tobie jeszcze spoko D to nie w kij dmuchał w tej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Dla mnie ciekawostką jest co zrobią Kings bo z nr 4 Ivey pasuje im średnio a potem też albo sg albo nie broniący PF. Oni by mogli handlować tym wyborem za kogoś na już i teraz na skrzydło

Keegan Murray? Jeśli tak, to nie bardzo, bo on ma duży potencjał defensywny. Gdybym był Kings to bym w niego celował, ale że to Kings :D

Pistons są skazani na ich łaskę, pierwsza trójka jest pewna, więc jeśli Kings będą Kings to wezmą se Ivey'a lub Sharpe'a.

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

typ jeśli gra robi na luzie 22ppg+ na spoko efektywności, nie wiem czy fituje idealnie, ale taki grajek, który dołoży tobie jeszcze spoko D to nie w kij dmuchał w tej lidze

Nie no, na luzie tych 22ppg nie robi, a i efektywność średnia, do tego fatalnie zbiera, ale to naprawdę fajny grajek i dobry obrońca. Warto o niego powalczyć.

(to mu zrobiłem reklamę, huehue, oczywiście, że na luzie robi efektywne 22ppg, warto za niego dużo oddać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

A odddałbyś Jamala który poszedł z nr 7 za Granta? Grant w ogóle średnio pasuje do Blazers. Prędzej bym na ich miejscu próbował zrobić wymianę z Pacers by brać Turnera i 31 wybór a w drugą stronę 7 plus s&t Nurkica 

Nawet Wendell Carter Jr poszedł za all stara

Dla mnie ciekawostką jest co zrobią Kings bo z nr 4 Ivey pasuje im średnio a potem też albo sg albo nie broniący PF. Oni by mogli handlować tym wyborem za kogoś na już i teraz na skrzydło

Nie martw się, Kings na pewno nas nie zawiodą, a to ze ktoś im nie pasuje nie będzie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo?

 

Wiesz, no nie wiem jak Ci odpowiedzieć. Po prostu picki w Top10 mają bardzo dużą wartość. Upside graczy, rookie kontrak, itd. Grantowi zaraz trzeba wyłożyć 100 baniek, a to nawet nie jest kaliber all star.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ely3 napisał:

Nawet Wendell Carter Jr poszedł za all stara

Nie wiem co ma udowodnić ten przykład, ale tam był nie tylko Carter, ale i 2 picki pierwszorundowe, z których jeden już okazał się złotem :). A i Wendell zagrał "nawet" przyzwoity sezon, więc mam wrażenie, że coś co wydawało się niską ceną okazało się całkiem wysoką. A nie wchodzę w ogóle w rozważania o tym jak wyglądał w tym roku "all star".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Behemot napisał:

Wiesz, no nie wiem jak Ci odpowiedzieć. Po prostu picki w Top10 mają bardzo dużą wartość. Upside graczy, rookie kontrak, itd. Grantowi zaraz trzeba wyłożyć 100 baniek, a to nawet nie jest kaliber all star.

jak najbardziej może dobić do poziomu allstara w odpowiednim otoczeniu, no chyba, że masz pretensje, że nie zrobił tego w Pistons, jak pisałem z #7 można mieć Murraya (na którego i tak musiałeś czekać, bo 3 pierwsze sezony miał średnie) możesz też trafić Mudiaya i być w dupie na starcie nawet o tym nie wiedząc

https://www.statmuse.com/nba/ask/7th-overall-draft-picks-nba

tu masz listę ostatnich 7ych wyborów, 3/4 z nich to pudła lub gracze nie dorastających do pięt potencjałowi Granta, więc chyba jednak nieco ten pick przeceniasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co to za logika? równie dobrze można napisać, że nie oddałbyś #15 bo poszli z nia Giannis i Kawhi

 

typ jeśli gra robi na luzie 22ppg+ na spoko efektywności, nie wiem czy fituje idealnie, ale taki grajek, który dołoży tobie jeszcze spoko D to nie w kij dmuchał w tej lidze

Bo nie oddasz top 10 draftu za gracza , który nie jest all starem , Który potrzebuje dużo piłki by być efektywnym czyli zła koncepcja przy Lillardzie. Grant w roli z Nuggets nie jest wart wyboru TOP10 . Gracz jako lider z pierwszego sezonu w Pistons może od biedy ale w praktyce dla Blazers to zła opcja

11 minut temu, Reikai napisał:

Nie martw się, Kings na pewno nas nie zawiodą, a to ze ktoś im nie pasuje nie będzie problemem.

Dla nich najlepszą opcją jest Ivey i handel Foxem ale czy im się to uda to nie wiem .. 

Albo branie Iveya którego by chcieli Pistons i handel z nimi 4 za 5 plus jakieś dodatkowe miłe dla oka wypełniacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Bo nie oddasz top 10 draftu za gracza , który nie jest all starem

wyżej wkleiłem link, że te wybory same zamieniają się w allstarów mniej niż w 10% przypadków, więc raczej wątpliwa jest to teza

co do fitu może i zgoda, bardziej to opierałem na doniesieniach niż jakiejś analizie, chciałbym by zmienił otoczenie i pograł o coś już nieważne gdzie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak najbardziej może dobić do poziomu allstara w odpowiednim otoczeniu, no chyba, że masz pretensje, że nie zrobił tego w Pistons, jak pisałem z #7 można mieć Murraya (na którego i tak musiałeś czekać, bo 3 pierwsze sezony miał średnie) możesz też trafić Mudiaya i być w dupie na starcie nawet o tym nie wiedząc

https://www.statmuse.com/nba/ask/7th-overall-draft-picks-nba

tu masz listę ostatnich 7ych wyborów, 3/4 z nich to pudła lub gracze nie dorastających do pięt potencjałowi Granta, więc chyba jednak nieco ten pick przeceniasz

To kto był wybrany to jest inna kwestia niż wartość rynkowa wyboru. Picki mają dużą wartość zanim zostaną zrealizowane. Tylko na marginesie, praktycznie wszyscy w blogosferze Blazers piszą/mówią, że nie oddaliby7-,ki za Granta i że można dostać więcej. Dzisiaj chociażby Dave Deckard na blazersedge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Behemot napisał:

To kto był wybrany to jest inna kwestia niż wartość rynkowa wyboru. Picki mają dużą wartość zanim zostaną zrealizowane

a o ich realnej wartości nie można mówić? to, że drużyny przeceniają te picki to stara śpiewka, dlatego tak mamy ostatnio mało wymian w czasie draftu

4 minuty temu, Behemot napisał:

Tylko na marginesie, praktycznie wszyscy w blogosferze Blazers piszą/mówią, że nie oddaliby7-,ki za Granta i że można dostać więcej. Dzisiaj chociażby Dave Deckard na blazersedge.

może i tak, Grant ma oststni rok kontraktu, to nie jest na papierze deal życia, choć nie uważam aby był to tragiczny ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.