Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kcp78 napisał:

Przecież tu nikt nie porównywał 'jedynek' ze sobą! A mobley był 'brany' z '3'! Osobną kwestią pozostaje, że Cade jest o piętro wyżej od pozostałych w jego klasie (czyli w drafcie '21)... 

Porównywał w tym sensie, że uznał jedynki za słabsze niż kolejne numery z ich draftów

Można dyskutować czy lepszy Cade czy Mobley albo Barnes, ale to nie jest taka przepaść jak między takim Fultzem wziętym z jedynką, gdzie jest kompletny bust  

Co do Mobleya racja, moja pomyłka, poszedł z trójką    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2022 o 20:48, Pablo81 napisał:

Być Polką, a mieć polskie korzenie to różnica. Nie znalazłem info, że ma polskie obywatelstwo. Może źle szukałem.

Na twitterze kiedyś podawała coś z ośrodka Polonii chyba w jej regionie więc się interesuje. A  że czarna? To tym bardziej większy props dla jej Ojca polaka rodaka.

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no... nie jest nawet najlepszy a co dopiero półke wyżej

chyba, że damy roty za 3 miesiące gry albo za sam potencjał, choć i tu nie wiem czy wyżej nie mam Mobleya a i Barnesa nie należy lekceważyc

Możesz sobie mieć 'wyzej' kogo chcesz, twoje prawo 😁... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kcp78 napisał:

Możliwe. Ty wiesz 'dużo', i jakoś się nam ta 'wiedza' bilansuje 😉...

ja Cejda mocno broniłem gdy był w slumpie i już mu przypinano łatkę busta powoli, ale topka jest kurewsko silna, na dziś na pewno nie możemy powiedzieć, że ktoś jest połkę wyżej i tylko o to chodzi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja Cejda mocno broniłem gdy był w slumpie i już mu przypinano łatkę busta powoli, ale topka jest kurewsko silna, na dziś na pewno nie możemy powiedzieć, że ktoś jest pułkę wyżej i tylko o to chodzi

Ja uważam, że możemy. Szczególnie 'dziś'! Bo jak się kariery tych chłopaków potoczą, Bóg raczy wiedzieć. Ale jak idzie o potencjał, to nikt nie ma do Cade'a 'podjazdu' w tym drafcie...

Jak ktoś po paru-nastu spotkaniach ocenia grajka jako 'busta', to ciężko to w ogóle skomentować. A tutaj, to już w ogóle z takimi ocenami należałoby się wstrzymać, bo Cade stracił przecież cały okres przygotowawczy, a formę 'budował' w RS (nie było nawet czasu na treningi wyrównawcze)... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kcp78 napisał:

Ja uważam, że możemy. Szczególnie 'dziś'! Bo jak się kariery tych chłopaków potoczą, Bóg raczy wiedzieć. Ale jak idzie o potencjał, to nikt nie ma do Cade'a 'podjazdu' w tym drafcie...

Jak ktoś po paru-nastu spotkaniach ocenia grajka jako 'busta', to ciężko to w ogóle skomentować. A tutaj, to już w ogóle z takimi ocenami należałoby się wstrzymać, bo Cade stracił przecież cały okres przygotowawczy, a formę 'budował' w RS (nie było nawet czasu na treningi wyrównawcze)... 

Piszesz to z perspektywy fana DET. Mobley moim zdaniem może być lepszym graczem. I do pewnego stopnia miał NA TERAZ zwiększy wpływ na sukces zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niepotrzebny ten komentarz, wyszło szydło z worka

Czyli co niby?...

Jak można napisać, że 3/4 gracz w hierarchii ma większy wpływ na drużynę niż 1/2?! Przecież to jest gwałt na rozumie i piramidalna bzdura 😔... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kcp78 napisał:

Czyli co niby?...

Jak można napisać, że 3/4 gracz w hierarchii ma większy wpływ na drużynę niż 1/2?! Przecież to jest gwałt na rozumie i piramidalna bzdura 😔... 

no niestety dla Cb można i miałeś czas by to spostrzec, bo właśnie wtedy gdy Cade nie grał, to już zewsząd płynęły głosy, że Mobley to najbardziej ready rookas ostatnich lat. Cavs stworzyli kapitalną defensywę grając w piątce Garlandem i Markkanenem, a jakbyś nie wiedział to Allen też nigdy wybitnych obron nie tworzył

dodatkowo ma masę upsidu w ataku gdzie już teraz samą energią potrafi przejmować mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Piszesz to z perspektywy fana DET. Mobley moim zdaniem może być lepszym graczem. I do pewnego stopnia miał NA TERAZ zwiększy wpływ na sukces zespołu. 

Może być lepszym, ale na pewno nie będzie to "inna półka". Zresztą trudno to bezpośrednio porównywać, gracze na innych pozycjach 

A Cade poza samą grą wnosi nieocenione "intangibles" w postaci wpływu na resztę teamu, jest liderem. Nie bez powodu goście tacy jak Durant czy CP3 tak się nad nim rozpływają w wywiadach   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no niestety dla Cb można i miałeś czas by to spostrzec, bo właśnie wtedy gdy Cade nie grał, to już zewsząd płynęły głosy, że Mobley to najbardziej ready rookas ostatnich lat. Cavs stworzyli kapitalną defensywę grając w piątce Garlandem i Markkanenem, a jakbyś nie wiedział to Allen też nigdy wybitnych obron nie tworzył

dodatkowo ma masę upsidu w ataku gdzie już teraz samą energią potrafi przejmować mecze

Wszystko o czym wspomniałeś jest zupełnie bez znaczenia, bo wykracza poza meritum sporu. Jak zwykle piszesz nie na temat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kcp78 napisał:

Przecież tu nikt nie porównywał 'jedynek' ze sobą! A mobley był 'brany' z '3'! Osobną kwestią pozostaje, że Cade jest o piętro wyżej od pozostałych w jego klasie (czyli w drafcie '21)... 

Yhy, tak jak Hayes był największą perełką draftu '20, nieoszlifowanym 'diamentem', co nie?..... 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Mobley jest 3/4 opcja jak mówisz, w teamie który wchodzi bezpośrednio do playoffs.

Cade jest 1/2 druga opcja w teamie 20W. Ma większy wplyw. Na regularne przegrywanie. Większy wpływ nie znaczy lepszy wpływ. Odpowiedz sobie sam którą opcją by był w Cavs na dziś. 

Brawo. 'Większy' nie oznacza 'lepszy'. Jeszcze jakieś 'oczywistosci', czy wystarczy na dziś?! Nie gra w Cavs tylko w pistons, więc takie rozważania są bezzasadne. A fakt, że mobley jest 3/4 opcją w Cavs działa raczej na jego niekorzyść w dyskutowanym przez nas przypadku. Zdumiewające, że tego nie rozumiesz... 

Godzinę temu, Pan A. napisał:

Yhy, tak jak Hayes był największą perełką draftu '20, nieoszlifowanym 'diamentem', co nie?..... 😁

Bo jest nieoszlifowanym diamentem. Niewątpliwie ma b. duży potencjał...

Ale mi 'dojebałeś', chyba się nie podniosę 😁... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kcp78 napisał:

Brawo. 'Większy' nie oznacza 'lepszy'. Jeszcze jakieś 'oczywistosci', czy wystarczy na dziś?! Nie gra w Cavs tylko w pistons, więc takie rozważania są bezzasadne. A fakt, że mobley jest 3/4 opcją w Cavs działa raczej na jego niekorzyść w dyskutowanym przez nas przypadku. Zdumiewające, że tego nie rozumiesz... 

 

Dziala na jego korzysc, bo Mobley od razu gra w powaznym zespole i robi na parkiecie mnostwo waznych rzeczy, ktore pomagaja wygrywac mecze. To samo Barnes. Cade na razie po prostu robi cyferki, ktore nic nie znacza, to samo Green czy Giddey, więc ten sezon Barnesa i Mobleya jest bardziej wartościowy niż Cade, jak bedzie kiedys to inna kwestia oczywiscie, bo nadal pewnie Cade ma z nich najwiekszych potencjał.

Taki Bones pewnie grajacy w slabszym zespole smialo byłby w top5 ROTY ze swoim swagiem, trójka i osobowoscia, ale mysle ze nie narzeka, ze moze sobie pobiegac obok Jokicia i uczyc sie od razu grania w zespole na poziomie Playoffs :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:
 

Dziala na jego korzysc, bo Mobley od razu gra w powaznym zespole i robi na parkiecie mnostwo waznych rzeczy, ktore pomagaja wygrywac mecze. To samo Barnes. Cade na razie po prostu robi cyferki, ktore nic nie znacza, to samo Green czy Giddey, więc ten sezon Barnesa i Mobleya jest bardziej wartościowy niż Cade, jak bedzie kiedys to inna kwestia oczywiscie, bo nadal pewnie Cade ma z nich najwiekszych potencjał.

Taki Bones pewnie grajacy w slabszym zespole smialo byłby w top5 ROTY ze swoim swagiem, trójka i osobowoscia, ale mysle ze nie narzeka, ze moze sobie pobiegac obok Jokicia i uczyc sie od razu grania w zespole na poziomie Playoffs :P 

Zupełnie nie zrozumiałeś o czym pisałem. Ale tak to zazwyczaj bywa, gdy włączysz się do dyskusji z doskoku. Od początku polemizuję tutaj z absurdalną tezą, jakoby mobley dawał większą wartość Cavs niż cade daje w pistons...

Łatwo wyróżniać się in plus w mocnym teamie, gdy nie jesteś kluczową postacią, nikt cię nie podwaja i nie ustawia pod ciebie defensywy, nie ciąży na tobie żadna presja, bo jesteś człowiekiem 3-go wyboru (albo i gorzej) w clutch...

Pojęcia nie masz, co bones by grał mając większą rolę w drużynie. To jest Twoje widzimisię. Może kiedyś będzie szansa to zweryfikować, acz szczerze wątpię...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2022 o 09:47, kcp78 napisał:

Bo jest nieoszlifowanym diamentem. Niewątpliwie ma b. duży potencjał...

Ale mi 'dojebałeś', chyba się nie podniosę 😁... 

 

Boże broń, nie miałem takiego zamiaru, Tobie wystarczy dać się 'rozpisać' a resztę sam załatwisz! .... 😁

A co do meritum, to taka z niego 'perełka', że specjalnie myliłeś tropy ... tu na forum (nie od dziświadomo, że zagladajo tu skauty z USA!), że chcesz P.Williamsa!? ... 

😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.