Skocz do zawartości

BeGM - Trade Request Anthonego Davisa - Obowiązkowe Głosowanie


cvbe

Anthony Davis - trade request  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wg Ciebie Anthony Davis składa trade request po wytransferowaniu z klubu Kawhi Leonarda i Kyrie Irvinga?



Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, fluber napisał:

Ja nie wiem, co takiego mają Knicks, czego nie mają inne zespoły. NIe mają kasy, nie mają picków i mają jednego all stara, który aktualnie nie gra w RL NBA. I to jest perspektywa w której Davis zaczyna 10 sezon w lidze. Sezon temu CM wrzucał highlighty Irvinga i Leonarda, a teraz wrzuca highlighty Mobleya i Bamby,. 

a co maja inne zespoły czego nie maja Knicks żeby tam miał odejść Davis? 

Powodem dla którego Davisowi nie odpowiada gra w Knicks jest osłabienie zespołu- tu zgoda, ale powiedz mi co maja takiego Pistons, Cavs, Hornets czy kogo tam jeszcze miałeś na myśli czego nie maja Knicks? Bo ja tego nie kumam, gdzie mu byłoby znacznie lepiej niż w Knicks, ja wymieniłem Dallas, Sote, Heat, moooze Houston- ale gdzie ponad to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

a co maja inne zespoły czego nie maja Knicks żeby tam miał odejść Davis? 

Powodem dla którego Davisowi nie odpowiada gra w Knicks jest osłabienie zespołu- tu zgoda, ale powiedz mi co maja takiego Pistons, Cavs, Hornets czy kogo tam jeszcze miałeś na myśli czego nie maja Knicks? Bo ja tego nie kumam, gdzie mu byłoby znacznie lepiej niż w Knicks, ja wymieniłem Dallas, Sote, Heat, moooze Houston- ale gdzie ponad to? 

76ers, Bulls, Bucks, Nuggets, Wizards i mógłbym jeszcze wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

76ers, Bulls, Bucks, Nuggets, Wizards i mógłbym jeszcze wymieniać.

no i jakie oni niby maja assety? 

76ers- Embiida maja oddać? 

Bulls? Lamelo? 

Nuggets- Jokicia

Wizaeds- Duranta 

i teraz powymieniaj to sobie i powiedz która z tych drużyn będzie faworytem do mistrzostwa, albo w gronie 2-4 najlepszych drużyn po takich zmianach? 

Bo na moje będzie niewielka różnica niż to co maja obecnie Zdrowi Knicks- ale może tez dlatego ze ja bardzo cenie Simmonsa np. 

No chyba ze oczekujesz wymian typu Klay za Davisa, czy Smart za Davisa, albo inny Conley to pełna zgoda, masz racje, tylko wtedy wroc do trgo co pisałem wyżej, to nie ma być licytacja komornicza, a te TR właśnie do tego by się sprowadzało w wyobraźni niektorych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

No chyba ze oczekujesz wymian typu Klay za Davisa, czy Smart za Davisa, albo inny Conley to pełna zgoda, masz racje, tylko wtedy wroc do trgo co pisałem wyżej, to nie ma być licytacja komornicza, a te TR właśnie do tego by się sprowadzało w wyobraźni niektorych :)

Mam przypominać za co odszedł Davis w dwóch poprzednich wymianach?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Mam przypominać za co odszedł Davis w dwóch poprzednich wymianach?:)

ALEZ TY JESTES OGRANICONY XD

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Gdyby @Tecu chciał to AD wyciągnąłby na luzie. Ma picki, młodych zawodników i trzon pod potężny skład

kasztanscy mlodzi i kasztanskie picki

i 170 mln w wydatkach na repacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddam głos jutro - wciąż się zastanawiam

z jednej strony uważam co już pisałem ze ten TR jest za wczesnie

z drugiej - wchodząc w skórę zawodnika moglbym być zły na GMa ze wytransferowal Irvinga i Leo 

jednakze z trzeciej strony - to nadal ruchy które dają szanse na walkę o PO bo z Irvingiem i Leo to raczej ten sezon byłby na straty

nie wiem, jutro zdecyduje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

no i jakie oni niby maja assety? 

76ers- Embiida maja oddać? 

Bulls? Lamelo? 

Nuggets- Jokicia

Wizaeds- Duranta 

i teraz powymieniaj to sobie i powiedz która z tych drużyn będzie faworytem do mistrzostwa, albo w gronie 2-4 najlepszych drużyn po takich zmianach? 

Bo na moje będzie niewielka różnica niż to co maja obecnie Zdrowi Knicks- ale może tez dlatego ze ja bardzo cenie Simmonsa np. 

No chyba ze oczekujesz wymian typu Klay za Davisa, czy Smart za Davisa, albo inny Conley to pełna zgoda, masz racje, tylko wtedy wroc do trgo co pisałem wyżej, to nie ma być licytacja komornicza, a te TR właśnie do tego by się sprowadzało w wyobraźni niektorych :)

A rl Kawhi do jakiej drugiej gwiazdy dołączył w Raptors? 

I wypisujesz kogo by wg ciebie druzyny musiały oddać, tylko przy tr oddaje sie zawodnika juz nie za 100% jego wartości tylko np 75%. 

I ktos wspominal ze rw0 tez skladalby tr przy oddaniu Sabonisa. Ciekawe ilu gmow zdecyduje sie na niego? Moze pomysłodawca tego tr? Ale na normalnych zasadach a nie ze dopłacić dwoma 1st rd pickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Mam przypominać za co odszedł Davis w dwóch poprzednich wymianach?:)

jest różnica między wymiana ostatniego roku Davisa od Davisa na 4letnim kontrakcie :)

6 minut temu, january napisał:

Ale przecież to tak nie działa. CM będzie miał dużo czasu na znalezienie odpowiedniej wymiany. 

W RL Davis odszedł za picki i młodzież, tu takie paczki może stworzyć wiele ekip.

Nie jesteś, ale uważaj tam na finanse :P 

Odszedł za zdaje się 5? pickow pierwszorundowych Lonzo i Ingrama, czyli zgrubsza zajebisty zwrot, plus poszedł do zespołu gdzie był już Lebron, a tu ile masz zespołów które mogłyby złożyć taka paczkę a Davis dołączyłby z miejsca do jakiegoś hofa, czy nawet top10 grajka? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Po pierwsze dlatego, że nie wiem co takiego złego się stało w NYK w offseason, że Davis miałby nagle chcieć tak szybko uciekać. 

Trade Irving - Simmons na plus dla NYK - Kyrie by u nich nie zagrał (póki się nie zaszczepi), a Simmons przecież gra, bo dostał to, czego chciał w real (a nawet więcej, bo wygląda na takiego co go rzeczy takie jak big markety kręcą).

Trade Leonarda - PR-owo wygląda słabo, ale tak na dobrą sprawę, to przynajmniej na ten sezon to spore wzmocnienie dla NYK. Można dyskutować, czy to optymalna wymiana dla NYK, czy nie powinni uderzać w jakiegoś allstara (z punktu widzenia AD, nie przyszłości NYK). Przecież gdyby NYK zostali z KI i KL to dopiero byliby w dooopie. 

I po drugie - przypominam, że w real NBA Davis chciał iść do LAL lub NYK. NYK którzy byli wtedy w sytuacji o wiele gorszej niż Nasi NYK. Skoro tak mu na Knicks zależało, to  byle powodu nie robiłby kolejnej dramy chcąc stamtąd uciekać. 

Więc choć myślę, że mógłby nie być do końca zadowolony (szczególnie zwrotem za Leonarda), być może dawałby lekko do zrozumienia że może chcieć odejść do Rockets, to wielkiej dramy by nie robił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, january napisał:

A czemu ma dołączyć do jakiegoś HOFa? Kawhiego Spurs potrafili wywalić do Toronto, to nie jest tak, że gracz sobie wybiera team przy TR. Co najwyżej po okreslonym regulaminem upływie znów złoży TR.

 

no ale sam sobie odpowiedziałeś, Leonarda Spurs potrafili wywalić, a tutaj nie wydaje  mi się żeby Knicks chcieli wywalić Davisa :) 

argumentem dla którego chcecie by AD złożył TR jest to ze Knicks się osłabili i nie są w stanie walczyć o mistrzostwo i tu pełna zgoda bo to prawda ze w najbliższym czasie Davisa przyszłość się rysuje w barwach Karła Malona :) dla mnie lepsze byłoby TR Davisa bo imo nic lepszego na stole Rybak niż to ode mnie nie dostanie, ale c***, byłoby to niezgodne z moim sumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nah, argumentem jest to, iż AD został sprowadzony do Knicks w ramach big3 z Irvingiem i Kawhim by walczyć o tytuł, po czym podpisał wieloletnie przedłużenie umowy z Knicks po to by w 3 walczyć o tytuły po czym oddano ten duet za najbardziej hejtowanego jak chodzi o bezużyteczność w PO gracza (Simmons) i rookasa, co gwarantuje mu walkę o awans do playin;)

 

No czyli chodzi dalej o względy sportowe, stad pytam, który z zespołów może stworzyć odpowiednia paczkę za Davisa i mieć dalej szanse na bycie lepszym zespołem od Knicks - jeśli wg Ciebie są więcej niż 2-3 takie zespoły to mogę zmienić na Tak, ale chciałbym konkrety tylko takie bez obrazy dla Knicks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

No czyli chodzi dalej o względy sportowe, stad pytam, który z zespołów może stworzyć odpowiednia paczkę za Davisa i mieć dalej szanse na bycie lepszym zespołem od Knicks - jeśli wg Ciebie są więcej niż 2-3 takie zespoły to mogę zmienić na Tak, ale chciałbym konkrety tylko takie bez obrazy dla Knicks 

To jest żaden argument bo nawet jakby było 28 takich teamów to cm i tak mógłby wymienić Davisa do tego 29 tak jak spurs wzięli najlepsza paczke za leonarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To jest żaden argument bo nawet jakby było 28 takich teamów to cm i tak mógłby wymienić Davisa do tego 29 tak jak spurs wzięli najlepsza paczke za leonarda

to czemu uważasz ze Davis chciałby odejść z Knicks do zespołu który po oddaniu pakietu za niego byłby na poziomie Knicks? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.