Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2021/22


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Suns Fever napisał:

Piękny sezon regularny. Fatalne play offy. Chris Paul jest stary, a Suns nie mają następcy. Booker to nie jest gracz formatu MVP,  jak np. Luka Doncic. Ayton nie zasługuje na maxa. Zespół w tym formacie chyba się skończył. 

Pięknie to ty przereagowałeś.  Wiadomo że CP3 ma 37 lat i młodszy nie będzie, ale to dalej super team. Chyba że wolisz to wszystko rozwalić, rozpocząć jakiegoś rodzaju proces i już za 3 lata walczyć o wejście do Finałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, iglo13 napisał:

Pięknie to ty przereagowałeś.  Wiadomo że CP3 ma 37 lat i młodszy nie będzie, ale to dalej super team. Chyba że wolisz to wszystko rozwalić, rozpocząć jakiegoś rodzaju proces i już za 3 lata walczyć o wejście do Finałów

Super team nie przegrywa u siebie 7 meczu w tak kompromitujący sposób. W tej formule z Chrisem Paulem i Aytonem nie widzę szans na mistrzostwo, a czekam na nie od 1993 r. Super team na regular mnie nie satysfakcjonuje. Co do Bookera to do tej pory nie przekonał mnie do siebie, jako gracz kalibru MVP. Kompromitacja w meczu nr 7 strasznie obniża, też moją ocenę Montego Williamsa. Żenujące zakończenie sezonu.

Edytowane przez Suns Fever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując sezon to obecnie piąta siła nba. Ja bym tu nie płakał zbytnio tylko jeszcze raz spróbował. Book będzie jeszcze bardziej doswiadczony. Bridges i Cam tym bardziej. Oszczędzać RS bo tu siły chyba przeszacowano i jazda jeszcze raz. Tylko trzeba płacić i to jest pytanie. Przy drobnych oszczędnościach może wszystko poleciec mocno w dół a taki mecz dał niestety argument właścicielowi aby nie sięgać głębiej do kieszeni. Ja bym wyciszył ten masywnie negatywny wydźwięk g#7 i wrócił mocniejszy. Wykorzystał taka bajeczkę o spurs 2013. 

A jak już iść w przebudowę to grubo i z lakers LBJ. 

Wtedy inna bajeczka. Grant Hill. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Sumując sezon to obecnie piąta siła nba. Ja bym tu nie płakał zbytnio tylko jeszcze raz spróbował. Book będzie jeszcze bardziej doswiadczony. Bridges i Cam tym bardziej. Oszczędzać RS bo tu siły chyba przeszacowano i jazda jeszcze raz. Tylko trzeba płacić i to jest pytanie. Przy drobnych oszczędnościach może wszystko poleciec mocno w dół a taki mecz dał niestety argument właścicielowi aby nie sięgać głębiej do kieszeni. Ja bym wyciszył ten masywnie negatywny wydźwięk g#7 i wrócił mocniejszy. Wykorzystał taka bajeczkę o spurs 2013. 

A jak już iść w przebudowę to grubo i z lakers LBJ. 

Wtedy inna bajeczka. Grant Hill. 

O tym samym wczoraj pomyślałem że można by deal zrobić CP3 za LBJa ale kurcze Chris ma 4letni 30mln kontrakt i czy LAL by na to poszli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.