Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2021/22


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 30.11.2021 o 00:04, ely3 napisał:

Pytanie tylko czy Suns nie weszło za szybko na wysoki poziom i czy to utrzymają po ASG bo obecnie grają najlepszy kosz w lidze .CP3 w Suns jest najlepszy od lat

ekslerta to i miło posłuchać

Suns this season:

November: 16-0 (1.000 win pct)
January: 13-1  (.929 win pct)

Phoenix has now recorded a win percentage of .900+ in 2 calendar months this season.

No other team has done this once.

trzeba przyznać, ze to srogo pojebane

proszę użytkownika @LAF o stosowny komentarz w temacie Utah Jazz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mecz z Millwauke oglądałem dopiero od half time. Ale w drugiej części meczu Bucks w zasadzie nie istnieli. Ayton, McGee, a nawet Biyombo rządzili w pomalowanym.
Słaby mecz Bookera.
A Biyombo skontuzjował Connaughtona.

Ruchy Phoenix przed trade deadline:
The Phoenix Suns have agreed to trade Jalen Smith and a future second-round pick to the Indiana Pacers to reacquire forward Torrey Craig, the team announced Thursday.

The Phoenix Suns have acquired point guard Aaron Holiday from the Washington Wizards in exchange for cash considerations, the team announced Thursday.

And in corresponding moves, the Suns also waived forward Abdel Nader released forward Justin Jackson.

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2022 o 08:10, Koelner napisał:

niesamowite, zdecydowanie najlepsza drużyna NBA ostatnich dwóch lat 

.... najlepsze druzyny wygrywają ligę:) a Suns nie wygrał.

Ciekawe czy potwierdzi się, że w regular season łatwiej jest być najlepszym niż przebić się do finału w PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dziś myślałem, że Ceglarz to Booker. Sunsi grali wg mnie na pół gwizdka, więcej właściwie nie musieli. Świetna końcówka Chris Paula, dwa alley oopy (do Aytona i Bookera), rzut za 2 pkt. i podanie do Ceglarza na 3 pkt 🤣 Marcus Morris zawsze taki wk... jak gra przeciwko Phoenix. Fajna atmosfera na ławce Suns. Cieszy mnie widok Sarica i Kamiskiego na każdym meczu jak dopingują drużynę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Btw Suns idą po nowy rekord bilansu w RS organizacji, i to z palcem w nosie. Nash i spółka zrobili tylko 62-20, a myślałem ze to było 64-18. Dwa najważniejsze rekordy RS dla klubu będą pobite, pozostaje tylko dopiąć ten sezon mistrzostwem. 

Mam nadzieję, że odpuszczą rekordy sezonu regularnego i jak najmniejszym kosztem dowiązą najlepszy bilans w lidze na play-offy. Jedyne czego sie boję to kontuzji, zwłaszcza kogoś z pierwszej piątku. Ławkę mają głęboką i mocną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.