Skocz do zawartości

Typowanie sezonu zasadniczego 21/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku robił to chyba Eld w tym roku nie zrobił, a zawsze się fajnie patrzy na te typy wg mnie po czasie wiec kto chce jeszcze niech sobie napisze :

East: 

1. Bucks
2. Heat 
3. Nets
4. 76ers
5. Bulls
6. Celtics

7. Hawks
8. Knicks
9. Hornets
10. Pacers

11. Wizards 
12. Raptors
13. Magic
14. Cavaliers
15. Pistons


Wschod jest bardzo trudny do przewidzenia i pod tym względem ciekawy. Tu takie Raptors, Wizards, Hornets lub Pacers spokojnie mogą namieszać ale nie umiem . Z tego co widzę szczególnie ciasno bedzie w walce o top6. Wydaje mi się ze bulls wejdą z buta na początku ale później spuchną. Bucks jeśli będą zdrowi to są mimo wszystko faworytem wg mnie mimo udokumentowanego „po mistrzowskiego” lenistwa u niektórych mistrzów w przeszłości. 
 

West

1. Suns
2. Lakers
3. Warriors
4. Mavs
5. Jazz
6. Trail Blazers

7. Grizzlies
8. Clippers
9.  Nuggets
10. Pelicans

11. Kings
12. Wolves 
13. Spurs
14. Thunder
15. Rockets 

tak mi wychodzi ze pelicans Kings i wolves znów jedno z nich max wejdzie do play in a reszta bedzie tymi frajerami co zawsze, czyli ani wysoki pick ani nawet play-in. Każda z tych drużyn może co prawda namieszać ale coś doswiadczenie mi podpowiada ze jednak nie tym razem znowu ;]
 

nuggets wyszło mi coś nisko i bedzie pewnie oburzenie ale wiadomo, stawka tak wyrównana że równie dobrze mogą wbić do top4. Wydaje mi się ze jednak bez Murraya będą musieli liczyć na jego powrot po ASG i mocna formę na play-in żeby wbić do playoffs. Stawka generalnie w NBA tych średnich drużyn się mega w tym roku wyrównała moim zdaniem. Bedzie ciekawie tutaj w tym srodku -podobnie jak na wschodzie. 
 


Jesli chodzi o top, wydaje mi się ze Suns maja najwiecej narzędzi i najlepsza sytuacje żeby zdominować w RS. doświadczony skład, szeroka kadra i firepower w ataku, lakersom zabraknie zgrania na początku sezonu i trochę boje się o ich zdrowie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East: 

1. Nets
2. Bucks
3. Heat
4. Bulls
5. Celtics
6. Hawks
7. 
76ers
8. Knicks
9. Hornets
10. Pacers
11. Wizards 
12. Cavaliers 
13. Raptors
14. Magic
15. Pistons

West

1. Suns
2. Jazz
3. Lakers
4. Nuggets
5. Mavs
6. Grizzlies
7. Warriors
8. Clippers
9.  Trail Blazers

10. Wolves
11. Kings
12. Spurs
13. Pelicans
14. Thunder
15. Rockets 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST:

1 - Bucks

2 - Nets

3 - Hawks

4 - Heat

5 - 76ers

6 - Bulls

7 - Celtics

8 - Knicks

9 - Hornets

10 - Pacers

11 - Raptors

12 - Wizards

13 - Magic

14 - Cavaliers

15 - Pistons

 

Nie wiem czemu tak nie docenia się Atlanty. Finaliści wschodu. Żadnych osłabień. Mentalnie dostali kopa do góry. Heat będzie mocne, ale trochę tam zmian - muszą się dotrzeć. W 76ers dalej zamieszanie. Brak Simmonsa to osłabienie, ale Simmons z przymusu to rozwalanie szatni. Bullsi nałapiają zwycięstw na początkowej świeżości, ale potem zaczną się schody. Celtowie są solidni, ale przy tak wyrównanym wschodzie to da ledwie 7 miejsce. NYK byli ładni rok temu, ale teraz nikt im nie odpuści.

 

WEST:

1 - Jazz

2 - Suns

3 - Nuggets

4 - Lakers

5 - Mavericks

6 - Warriors

7 - Blazers

8 - Grizzlies

9 - Clippers

10 - Wolves

11 - Pelicans

12 - Kings

13 - Spurs

14 - Thunder

15 - Rockets

 

Jazz i Suns jak zwykle w RS będą klepać wygrane. Nuggets Jokiciem i MPJ też trochę nałapią wygranych. Lakers trochę czasu stracą na zgrywanie i optymalizację wykorzystania składu. Mavs jednym Donciciem wiele nie uciągnął. GSW to zagadka. Wciąż nie ma Klaya i Wismana. A i po ich powrocie niewiadomo jak będą grać. PTB utrzymają status quo. Grizzlies zdrowi powinni zrobić krok do przodu. LAC bez Kawhaia nie dadzą rady. Pelicans będą pod koniec roku zastanawiać się co zrobić ze Zionem. Sprzedać póki coś mogą ugrać, czy być pod ścianą za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze fajnie się pobawić w przewidywania i po czasie wrócić jak to się widziało przed sezonem. Jako, że nikt do tej pory nie założył takiego tematu to ciach.

Jak ktoś ma ochotę się rozpisywać przy swojej klasyfikacji i uzasadniać co i jak to bardzo proszę. Ja wrzucam na sucho.

zachód

1. Jazz
2. Suns
3. Nuggets
4. Warriors
5. Mavericks
6. Lakers
7. Clippers
8. Blazers
9. Memphis
10. Minnesota
11. Pelicans
12. Spurs
13. Kings
14. OKC
15. Rockets

wschód

1. Bucks
2. Nets
3. Heat
4. Hawks
5. 76ers
6. Knicks
7. Bulls
8. Wizards
9. Celtics
10. Hornets
11. Pacers
12. Pistons
13. Raptors
14. Magic
15. Cavs

 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

  1. Bucks
  2. Heat
  3. Nets
  4. Bulls
  5. Knicks
  6. 76ers
  7. Hawks
  8. Celtics
  9. Hornets
  10. Wizards
  11. Pacers
  12. Raptors
  13. Cavaliers
  14. Magic
  15. Pistons

Zachód:

  1.  Jazz
  2.  Suns
  3. Warriors
  4. Nuggets
  5. Clippers
  6. Mavericks
  7. Lakers
  8. Grizzlies
  9. Trail Blazers
  10. Spurs
  11. Kings
  12. Wolves
  13. Pelicans
  14. Rockets
  15. Thunder
Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.