Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III North w sezonie 2021/22

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

eMes [komisz]
Evitacre
Buu
Dida.84
Alonzo
bulls2006
Qcin_69
123
Gawron
ozzy110
karl
JarenGOAT 

W sumie 12 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi II.
Spadkow nie bedzie, ale prosba o gre do konca by nie psuc zabawy pozostalym.

Dodatkowo gdy ktos jeszcze potwierdzi udzial w drzewku moze dolaczyc tak by w sumie bylo 15 GMow.
Wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest eMeS bo byl komisarzem we wczesniejszym sezonie i zgodzil sie pelnic ta funkcje ponownie 😉

Planowany termin draftu - 

Link do ligi na Yahoo -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Dida.84 napisał:

Witam. 

Już podczas zgłoszeń prosiliśmy razem z T-Pro82 o grę w jednej lidze, ale coś poszło nie tak. Będzie możliwy trade jednego z nas?!? 

Atlantic ---> North lub w drugą stronę. 

Mysle, ze nie bedzie problemu,

@wiLQ @Mikowal83 - u nas jest jedno wolne miejsce, bo qcin zrezygnowal, a @COACH R który się zgłosił po czasie jeszcze nie dołączył, więc mógłby do Atlantic przejsc

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czegoś nie ogarniam i już się pogubiłem ale @Dida.84 który jest w North chce grać z @T-Pro82 który jest w Atlantic.

Skoro w North

@Qcin_69 zrezygnował a w jego miejsce ma przyjść @COACH R to i w North i w Atlantic dalej będzie po 12 drużyn więc jeśli @Dida.84 chce przejść do Atlantic to dalej trzeba zrobić wymianę GMow w obu ligach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mikowal83 napisał:

Może czegoś nie ogarniam i już się pogubiłem ale @Dida.84 który jest w North chce grać z @T-Pro82 który jest w Atlantic.

Skoro w North

@Qcin_69 zrezygnował a w jego miejsce ma przyjść @COACH R to i w North i w Atlantic dalej będzie po 12 drużyn więc jeśli @Dida.84 chce przejść do Atlantic to dalej trzeba zrobić wymianę GMow w obu ligach

Tak, proponuje zeby t-pro82 przyszedl do nas, a coach r do Was. CoachRowi jeszcze nie przeslalem nawet zaproszenia do ligi, wiec latwo moze dolaczyc do innej, stad propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak. kwestia tylko czy Coach jest faktycznie zainteresowany i będzie aktywnym GMem. Bo skoro na razie nawet nie odezwał sie od czasu jak zgłosił chęć udziału w grze to nie wiem jak będzie z jego gra w trakcie sezonu a wiadomo ze nikt nie chciałby miec w lidze nieaktywnego GMa.

Moge wysłać mu zaproszenie do Atlantic i zobaczymy czy przyjmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku grałem w 2 lidze East i przez swoje gapiostwo i byt późne zgłoszenie udziału wylądowałem tutaj w 3 lidze. Zgłosiłem chęć gry i czekałem na Waszą decyzję. Wysłałeś Mikowal83 Mi zaproszenie do Ligii w poniedziałek i od razu się tam zalogowałem "Genzo Wakabayashi" dlatego o Mój udział możecie być spokojni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, COACH R napisał:

W zeszłym roku grałem w 2 lidze East i przez swoje gapiostwo i byt późne zgłoszenie udziału wylądowałem tutaj w 3 lidze. Zgłosiłem chęć gry i czekałem na Waszą decyzję. Wysłałeś Mikowal83 Mi zaproszenie do Ligii w poniedziałek i od razu się tam zalogowałem "Genzo Wakabayashi" dlatego o Mój udział możecie być spokojni. Pozdrawiam

@bulek Ci powinien posłać zaproszenie do 2 East, jeśli pasuje Ci termin, bo tam się zwolniło miejsce, a Ty miałeś grać na 2 poziomie, tylko się spóźniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasniam co sie stalo, Coach R byl na poziomie II, ale nie potwierdzil udzialu przed losowaniem, wiec trafil do III.

W miedzyczasie nagle zrezygnowal 1 GM z poziomu II, wiec wydalo sie komiszom logiczne by Coach R go zastapil na poziomie na ktorym mial byc.

Odnosnie Dida.84 i T-Pro82 to mi umknelo bo losowanie bylo na podstawie miejsc, a nie znajomosci, ale oczywiscie niech jeden sie przeniesie do ligi drugiego tak by wyszlo w miare rowno wielkosciowo ligi i wszystkim pasowal termin draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eMeS napisał:

@bulls2006, @ozzy110, @karl - prosiłbym o pospieszenie się z dołączaniem do ligi i wypełnieniem formularza tak jak jest to napisane w wyslanej przeze mnie wiadomosci na skrzynke - pozwoli to na szybsze wybranie terminu draftu i tez bedziemy wiedzieli na czym stoimy z uczestnikami

Easy. Dzisiaj wypełnię ankietę i dołączę do ligi :)

FrankieSmokesRules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, barcalover napisał:

@bulek Ci powinien posłać zaproszenie do 2 East, jeśli pasuje Ci termin, bo tam się zwolniło miejsce, a Ty miałeś grać na 2 poziomie, tylko się spóźniłeś.

Tak. Dlatego napisałem że się spóźniłem i czy mogę jeszcze dołączyć do 2 ligi lub w domyśle gdziekolwiek tak by zagrać. I w poniedziałek dostałem zaproszenie do III Atlantic które przyjąłem. Dziś @bulek przysłał Mi zaproszenie do II East gdzie okazało się jest jedno wolne miejsce i od razu się zalogowałem. Teraz jestem w dwóch ligach: jeżeli znajdzie się chętny na III ligę to oddam swoje miejsce, jeżeli nie to zagram drużynami na dwóch poziomach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.