Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, wilson44 napisał:

to nie takie proste niestety, ze juz mozemy zaczynac.

najpierw trzeba policzyc jakim druzynym jakie picki Rookasów przysluguja za poprzedni sezon. to jest niestety w c*** żmudna robota, dopiero po rozdysponowaniu 20 picków będziemy mogli zobaczyć, które picki trafiły do drużyn, których GMowie zrezygnowali, i te picki rookasów tych drużyn podobnie jak ich zawonidcy, też będą dostępne do wyboru razem z listą zawodników. Czyli przykładowo zrezygnował Drunx, któremy przysługiwałby pick nr.2 , wiec ten pick idzie na liste i wtedy np. jordan20 jesli przyjdzie jego kolej w minidrafcie i tego picku nikt wczesniej nie wybierze, bedzie mogl wybrac sobie ten pick (i pozniej wziac Mobleya czy Jalenena Greena w drafcie rookies) zamiast powiedzmy DeMaraza Derozana, który bedzie na minidrafcie.

Po minidrarcie bedzie jeszcze draft rookies, gdzie te picki zostanąw wymienione juz na rookasów. itd. itd

Wiem o tym przecież. myślisz ze ogarniesz Draft rookie przez weekend ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przypiął/eła ten temat

już mam wszystkie dane, picki, ceny itd. tylko muszą to uporządkować i lecimy z tematem

jutro z rana wrzucę odpowiedni wątek, wyjaśnię zasady działania minidraftu, a Wy się tam juz rozgrzewajcie :))))

@Falki @Skam @123  @LosAngelesAnwil @qbarox @jordan20
@chyzio


generalnie:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JVIc12fnbBRZEcjAX2o38MKPYEL894Eib2LX0iPE1w0/edit#gid=266377619

będziecie wybierać z zawodników drużyn które zaznaczyłem na czerwono w excelu (niektóre ceny mogą być jeszcze nieaktualne, ale w 95% powinny byc ok) btw. link do tego excela sobie zachowajcie) plus picki tych zespołów (między innymi pick numer 2 będzie do wyboru, który oznacza Greena, mobleya czy innego Cunnighama). Co nie znaczy, ze musicie wybrać 13 grajków. możecie np.11 jeśli już Was nikt nie będzie interesował. puste miejsce w składzie to 3 dolary, tak jak minimalne salary każdego grajka. Poniżej możecie po prostu luki uzupełnić z Waiverow/FA jak juz rozpoczniemy ten etap (ale to pozniej, do startu FA jeszcze troche, bo FA zaczynamy dopiero po minidrafce, drafcie rookich, i okresie przejściowym na handel, w którym  wszystkie drużyny muszą zejść poniżej progu 250$ - czyli na mini drafcie nie musicie się sztywno trzymać salary 250, bo będzie jeszcze kilka/kilkanaście dni na to żeby z niego zejść, więc teoretycznie możecie wydraftować graczy za 300$)

@bulek, rozlosujesz kolejność minidraftu dla 7 nowych GMów? najlepiej  Snake zmodyfikowany: ABBABABABABABAB

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2021 o 15:41, wilson44 napisał:

dla chętnych, szczegółowy regulamin, z tym, że proszę się nie przywiązywac do ram czasowych tam zawartych, bo wiadom, że w tym roku lecimy mocno z opoznienien.
 

 

przeczytalem regulamin,ale nie znalazlem tam odpowiedzi:

jak teraz wydraftuje sklad np za 200 mln,to jest jakis min/max okres przez jaki moge miec ten sklad ?

wiem,ze co roku ceny sie zmieniaja.

czy tu okresla sie na jaki czas podpisuje grajka czy po prostu ich cena sie zminia co roku i jak mieszcze sie w 250 mln,to moge swoj sklad miec x lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jordan20 napisał:

przeczytalem regulamin,ale nie znalazlem tam odpowiedzi:

jak teraz wydraftuje sklad np za 200 mln,to jest jakis min/max okres przez jaki moge miec ten sklad ?

wiem,ze co roku ceny sie zmieniaja.

czy tu okresla sie na jaki czas podpisuje grajka czy po prostu ich cena sie zminia co roku i jak mieszcze sie w 250 mln,to moge swoj sklad miec x lat ?

nie ma jakiegos podpisywania na okresy. grajka masz na cale zycie dopoki go nie wytransferujesz albo nie zrzucisz na FA.

Ceny co rok kompletie sie zmieniają. Dlatego teraz mozesz miec sklad za 200. a po sezonie bedzie on kosztował 300. wtedy masz całe wakacje zeby zejsc z salary, az do momentu startu FA ,które odpalamy kilka/kilkanscie dni przed startem ligi NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jordan20 dopoki nie przekroczysz 250 nie ma problemu, możesz mieć skład za 50$ nawet jak chcesz :) 

 

Teraz w trakcie draftu możesz jak coś limit przekroczyć, ale będziesz musiał z nadwyzki zejsc zaraz po drafcie rookie. ( teraz bedzie Draft dla was nowych, później zaraz po waszym bedzie Draft rookie ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zapraszam do negocjacji i nowych i starych GMów.

Musze zejść z Salary.

 

Do sprzedania mam (projekcje na ten sezon) :

A.Wiggins 23$ : 

FG% ,FT%, 3PTM, PKT, ZB, AS, STL, BLK, TO

0.476(6.8/14.3) 0.706(2.3/3.3) 1.9 17.9 4.7 2.3 0.9 1.0 1.7

T.Bryant 20$

FG% ,FT%, 3PTM, PKT, ZB, AS, STL, BLK, TO

 

0.647(5.3/8.2) 0.664(1.4/2.2) 0.8 12.9 5.5 1.4 0.4 0.7 1.0

Vanderbilt 6$

FG% ,FT%, 3PTM, PKT, ZB, AS, STL, BLK, TO

 

0.596(2.1/3.5) 0.573(0.9/1.5) 0.0 5.1 5.4 1.2 1.0 0.7 0.8

M.Brown 10$

FG% ,FT%, 3PTM, PKT, ZB, AS, STL, BLK, TO

 

0.540(2.0/3.7) 0.619(1.0/1.7) 0.0 5.0 5.2 0.1 0.4 0.6 0.6

D.Rose 16$

FG% ,FT%, 3PTM, PKT, ZB, AS, STL, BLK, TO

 

0.467(5.2/11.1) 0.877(2.0/2.3) 0.9 13.3 2.4 3.8 0.9 0.4 1.5

T.Gibson 12$

FG% ,FT%, 3PTM, PKT, ZB, AS, STL, BLK, TO

 

0.629(1.5/2.3) 0.750(0.6/0.8) 0.1 3.6 3.7 0.5 0.5 0.7 0.3

 Dostępni we wszelkiego rodzaju pakietach

 

Potrzebuje trójek, asyst, bloków i zbiórek najlepiej przy przyzwoitym FT% ale nie zamierzam być wybredny

Najlepiej kogos na pozycje PG/SG, PF, C

Niestety nie dysponuje pickiem w tegorocznym drafcie Rookies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Taj Gibson i M.Brown wylądują pewnie na FA a Rose w tej cenie trochę przy drogi. Zdaje sobie z tego sprawę ale wymieniłem tylko kogo mam do oddania i nie wychwalałem żadnego z wymienionych.

Ale myślę że Wiggins jest wart swojej ceny na co dowodem jest że kosztuje chyba dokładnie tyle co rok temu a Bryant chociaż po poważnej kontuzji to wciąż młody obiecujący grajek chyba wart tej ceny.

Vanderbilt tani a będzie rywalizował z McDanielsem w Minnesocie i może nabijać lepsze statusy niż w projekcjach a kosztuje tylko 6$

Biorąc pod uwagę że w zamian nie oczekuje nikogo z wyższej ani nawet średniej półki a raczej kogos z wymienionych przeze mnie pozycji dający choć trochę tych statsow które wymieniłem to cena chyba nie jest wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilson44 normalny snake wydaje się bardziej sprawiedliwy. W tym przypadku co ty dałeś drużyna #1 ma 1., 14. Pick i później już do końca zawsze zaczyna rundę 

#7 drużyna ma 7.,8. A później już do końca zawsze konczy rundę.

 

zrob to normalnym snake lepiej ABBAABBAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@wilson44 normalny snake wydaje się bardziej sprawiedliwy. W tym przypadku co ty dałeś drużyna #1 ma 1., 14. Pick i później już do końca zawsze zaczyna rundę 

#7 drużyna ma 7.,8. A później już do końca zawsze konczy rundę.

 

zrob to normalnym snake lepiej ABBAABBAA

dla mnie może być ABBA OJCZE nawet. obojętne mi to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draftu jutro nie zaczniemy bo niechcący usnąłem excela z wyliczonymi pickami xD

w sumie to mi nie do smiechu, bo to minimum 2 godz roboty i na bank dzis tego nie zrobie, może jutro/pojutrze

z dobrych wiadomości - w excelu na dole dodałem zakładkę - salary zawodników 21/22

są tam pensje zawodników na ten sezon, także debiutantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.