Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Tocheck napisał:

Widzę że FA już odpalone...

Nie. Tzn tak, ale w ustawieniach tak zrobiłem ze jesli nikt tych graczy nie pobierze to będą cały czas Waiverami wiec prośba żeby nikt nie bidowal do momentu aż po prostu oficjalnie nie zaczniemy czyli do tego 8 października. Jak ktoś zabiduje i pobierze to mu się tego zawodnika zabierze i z powrotem wrzuci na Waiver także to w niczym nie przeszkadza , po prostu chciałem mieć z głowy przypisywanie zawodników do zespołow które jest czasochłonne  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tizz napisał:

ale te składy sa już official czy jak bo chyba są niezgodności?

ktore składy?

w excelu powinny byc, ale na yahoo nie, bo niektorzy jeszcze maja chocby 14 grajkow a mozna wklepac tylko 13, wiec nie są i jeszcze to bede weryfikował, ale wiekszosc juz mam z glowy

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tizz napisał:

chodziło mi o yahoo bo widze na jutro termin waivers ustawiony

IL spot więc tam jest 14gracz

no jest

pisalem, zeby terminem na waivers sie nie sugerowac, bo bedzie caly czas sie odnawial i caly czas Ci gracze beda waiverami jesli nikt nie zabiduje kogos, o co prosilem zeby nie robić do 8 pazdziernika. Jest ustawione na Continous waiver list i zaden z tych graczy nie stanie sie FA, tylko ciagle beda Waiversami dopoki tego nie zmienie.

14gracz jest, ale to tak jak na drafcie, nie mozesz 14teg draftowac, wiec nie mozna tez wklepac 14 graczy z pozycji komisza. Dopiero jak kogos pobierzesz z waiverow bedziesz mogl sobie zrobic 14tego gracza, ale narazie nie ma jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ale przed startem sezonu trzeba zejść do trzynastu graczy, a niektórzy jeszcze tego nie zrobili i mają czas do 8. Października. 

to w takim razie u mnie brakuje Bol Bola, wolałbym finalnie sam kogoś odciąć, chociaz mam zajety IL spot ale niech Wam będzie :)

chyba, że w razie co zamieniacie gdyby ktoś chciał zrzucic innego niż comisz odciął, nie wiem jak to tam się odbywa

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tizz napisał:

to w takim razie u mnie brakuje Bol Bola, wolałbym finalnie sam kogoś odciąć, chociaz mam zajety IL spot ale niech Wam będzie :)

chyba, że w razie co zamieniacie gdyby ktoś chciał zrzucic innego niż comisz odciął, nie wiem jak to tam się odbywa

nie patrz na yahoo. Zdecyduj przez 8 pazdziernikiem kogo 14tego chcesz zrzucić to to samo bedzie na yahoo. tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.