Skocz do zawartości
Pepis21

EBL 2021/2022

Rekomendowane odpowiedzi

a ile kosztuje wyprodukowanie takiej grafiki ? czy przypadkiem nie z 20% tej nagrody ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

a ile kosztuje wyprodukowanie takiej grafiki ? czy przypadkiem nie z 20% tej nagrody ? :P

To co tydzień ta sama, wyprodukowali jedną przed sezonem tylko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam, że robił ją ktoś wewnątrz ligi czyli za pensję miesięczną.

Ja wam powiem tak, w NBA za zawodnika tygodnia czyli za więcej spotkań nie dają nic poza tytułem, więc PLK i PLKK w tym względzie górują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemek Karnowski wraca do treningów z Twardymi Piernikami, podobno jest zdrowy, chudy i jest duża szansa na debiut jeszcze w tym sezonie. Nie wiem jak wy ale ja trzymam kciuki aby mu się udało wrócić.

Tymczasem 60km dalej Jonah Mathews (tak przez jedno T) z Anwilu miał ofertę z Fenerbache, ale że nie ma opcji buy-outu w kontrakcie to Anwil na razie się nie zgodził, gdyż oferta miała ich nie zadowalać.

No i na koniec:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Pepis21 napisał:

Przemek Karnowski wraca do treningów z Twardymi Piernikami, podobno jest zdrowy, chudy i jest duża szansa na debiut jeszcze w tym sezonie. Nie wiem jak wy ale ja trzymam kciuki aby mu się udało wrócić.

Tymczasem 60km dalej Jonah Mathews (tak przez jedno T) z Anwilu miał ofertę z Fenerbache, ale że nie ma opcji buy-outu w kontrakcie to Anwil na razie się nie zgodził, gdyż oferta miała ich nie zadowalać.

No i na koniec:

Fener ma kontuzje i dało mało kwotę odstępnego , wysyła propozycje w całej Europie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.01.2022 o 07:58, Koelner napisał:

Fener ma kontuzje i dało mało kwotę odstępnego , wysyła propozycje w całej Europie.

Nie aż tak mało, ale za mało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Dunk Fan napisał:

Nie aż tak mało, ale za mało :)

ooo trochę Cie nie było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.01.2022 o 00:32, Pepis21 napisał:

No i na koniec:

jak trenowałem z nim w październiku to mocno chudszy był, chyba rzucił tryb imprezowania co tydzień w pewnym toruńskim klubie. Chociaż to stare czasy, jak się imprezowalo z drużyna pierników. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawostka :)

Iffe Lundberg, który od 07.2020 do 02.2021 grał w Zastalu, podpisał two-way z Phoenix Suns.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niesamowity awans, z Zastalu do CSKA i teraz z CSKA do Suns. Oby mu się powiodło, bo świetnie się go oglądało.

Tak na marginesie to ciekawe czy gdyby nie wiadome okoliczności to by trafił do NBA już teraz czy może dopiero w kolejnym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Niesamowity awans, z Zastalu do CSKA i teraz z CSKA do Suns. Oby mu się powiodło, bo świetnie się go oglądało.

Tak na marginesie to ciekawe czy gdyby nie wiadome okoliczności to by trafił do NBA już teraz czy może dopiero w kolejnym sezonie.

Na pewno sytuacja, która mamy pomogła mu rozwiązać umowę z CSKA. Świetnie się oglądało Iffe, wyglądał b. dobrze nawet na tle silnej konkurencji w VTB (20.4p/3.8r/5.4a).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z nim Duńczycy prawie awansowali na Eurobasket a teraz już w ogóle będzie im ciężko o cokolwiek bez głównej strzelby.

Szkoda, ale z jego perspektywy super sprawa. Niech mu się wiedzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska koszykówka wstaje z kolan !!!!!

Anwil zdobywa puchar ENBL 

Na mistrza Polski przyszedł czas 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas aby Polskie zespoły w końcu coś w BCL pokazały. Swoją drogą Euroliga ma na dłużej wyrzucić rosyjskie zespoły (niby CSKA wraz z Gazpromem chcą stworzyć swoją Euroligę, która miałaby bardziej wyglądać jak VTB plus o ile Turecke zespoły by się zgodziły tam zagrać, bo są plany ich ściągnięcia), Panathinaikos ma z nimi też jakąś kosę ostatnio, więc może powrót Polaków się zdarzy? Fakt Euroliga w tej chwili to za wysoki poziom skoro w BCL jest lipa ale sam prestiż występowania tam jest ogromny.

Iffe rzucił swoje pierwsze punkty dla Suns

Do tego dołożył 5 asyst co było drugim wynikiem w zespole po A. Holidayu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastal Śląsk w 1 rundzie. od dawna PO nie zapowiadało się tak dobrze, nie ma faworytów ba nawet nie jestem w stanie wskazać finału 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Koelner napisał:

ba nawet nie jestem w stanie wskazać finału 

Ja jestem. 

Anwil vs ktoś tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, LAF napisał:

Ja jestem. 

Zastal vs ktoś tam

Poprawione.