Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2021/2022


The Game 85

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda meczu z Jokiciem Nuggets. 

Poza dosyć pasywnym Ingramem, wszyscy się w miarę stawili i potrzeba było kosmicznego meczu od MVP, żeby to Denver przepchnęło. A wystarczyło lepiej dbać o piłkę, bo kilka strat było totalnie kuriozalnych i wpadłaby ważna wygrana. Na dodatek Kira zerwał ACL, a zaczynał nawet w miarę ostatnio coś grać. Dla gracza opierającego grę na szybkości, to może być wyrok. Szkoda chłopa. Pozostaje się cieszyć z tego gościa:

A no i dzień po tym, jak zrobiono zdjęcie Ziona w czerwonym dresie, Zion wyglądał tak:

image.thumb.png.7cb5f8fd982fcd8e617728172e726950.png

Szybko schudł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

Szybko schudł.

To może być kwestia sąsiedztwa. Na tle brzydkich kolegów wygląda się lepiej. Na tle grubych Amerykanów nawet Zion wyglądało smukło 🙂

 

A poważnie to trzeba poczekać aż wróci do gry. Pelicans to dziwny przypadek bo mają świetny sezon od Valanciunasa. Herb jest rewelacyjny ale Ingram gra taką kaszanę ,że chyba już nawet @january nie wierzy w to złote dziecko. Na dzień dizisiejszy Lonzo Ball rozwinał sie lepiej i jest lepszym graczem,

Ingram zawodzi. Jak oni są na ostatnim miejscu mając za konkurencje. Samych młodziaków z Houston i zbieraninę szrotu z Oklahomy.. Ba na papierze to nawet Spurs ma gorszy skład od nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ostatnio się właśnie zastanawiam czy po sezonie Pels nie powinni się pochylić nad przyszłością Ingrama. Jones wygląda na lepszy fit do Ziona na skrzydle, Murphy też wygląda obiecująco, jest jeszcze w miarę solidny Hart, a rotacja na pozycjach 1 i 2 jest tragiczna. Także zamiana Ingrama na jakiegoś porządnego guarda wygląda dość logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

No, ostatnio się właśnie zastanawiam czy po sezonie Pels nie powinni się pochylić nad przyszłością Ingrama. Jones wygląda na lepszy fit do Ziona na skrzydle, Murphy też wygląda obiecująco, jest jeszcze w miarę solidny Hart, a rotacja na pozycjach 1 i 2 jest tragiczna. Także zamiana Ingrama na jakiegoś porządnego guarda wygląda dość logicznie.

Fox <-> Ingram by mi pasowało bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Także zamiana Ingrama na jakiegoś porządnego guarda wygląda dość logicznie.

Mieli Lonzo to się go pozbyli. Ingram gra  źle i nie wiem czy to efekt grania w takim zespole czy po prostu jego kariera stanęła w miejscu a nawet ma lekki regres. Ingram to może być ciekawa opcja dla takich PAcers, Czy Wizards a zwłaszcza dla Cavs tylko na razie nie bardzo wiem co by się dało skleić poza wymianą na siłę Brogdon-Ingram

 

Nie dostaniesz dobrze broniącego młodego rozgrywającego za Ingrama bo takich jest niewielu bo albo grają w dobrych klubach albo mają inne wady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 21:25, ely3 napisał:

Jeśli to prawda to Zion spieprzył sobie karierę ,,, Pan Beczułka

150 kilogramów. 

Nie chcę bluźnić, ale ciśnie się na klawiaturę "Matko Bosko"...przecież on zanim zdąży rozwalić jakieś ACL czy cokolwiek innego będzie się musiał poddać wcześniej operacji zmniejszenia żołądka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

150 kilogramów. 

Nie chcę bluźnić, ale ciśnie się na klawiaturę "Matko Bosko"...przecież on zanim zdąży rozwalić jakieś ACL czy cokolwiek innego będzie się musiał poddać wcześniej operacji zmniejszenia żołądka...

A w świetego Mikołaja tez jeszcze wierzysz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

O jednym i drugim ktoś Ci opowiada, a Ty bezrefleksyjnie w to wierzysz.

 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Bo Bierzesz za pewnik jakieś niezweryfikowane informacje. Tam jest napisane „They’ve Heard that … „ 

https://nypost.com/2021/12/08/pelicans-zion-williamson-weighs-a-reported-330-pounds/

"ESPN’s Tim MacMahon reported that Williamson, working his way back from a surgical repaired fractured foot, weighs 330 pounds."

 

Artykuł z 8 Grudnia z godziny około 12:00 naszego czasu czyli sprzed równych dni. A, że rzadko zaglądam w temat NOP natknąwszy się na to wpierw to sprawdziłem, znalazłem artykuł którego link Wam podaję, a później dopiero napisałem komentarz.

Czy któryś jeszcze pragnie dodać coś o św. Mikołaju czy braku refleksji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Czy któryś jeszcze pragnie dodać coś o św. Mikołaju czy braku refleksji?

No, czyli ktoś powiedział, że Zion tyle waży, a Ty mu wierzysz, bo przecież wszystkie informacje w internecie są prawdziwe. 

Zoba se na fotkę, którą wrzucałem na tej stronie, tylko wyżej oraz na poprzedniej tweeta od LBS. Tak obecnie wygląda Zion bez fotoszopa. Jeśli to jest dla Ciebie 150 kg, to ok, w takim układzie nic na to nie poradzę, ale mam nadzieję, że Mikołaj Cię odwiedził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

No, czyli ktoś powiedział, że Zion tyle waży, a Ty mu wierzysz, bo przecież wszystkie informacje w internecie są prawdziwe. 

Zoba se na fotkę, którą wrzucałem na tej stronie, tylko wyżej oraz na poprzedniej tweeta od LBS. Tak obecnie wygląda Zion bez fotoszopa. Jeśli to jest dla Ciebie 150 kg, to ok, w takim układzie nic na to nie poradzę, ale mam nadzieję, że Mikołaj Cię odwiedził ;)

Widocznie Ciebie Mikolaj nie odwiedził skoro cynizm da się wyczuć aż tutaj. Mnie odwiedził w postaci mojej Kobiety. Przyznam, było uroczo, nie wchodziła przez komin, a prezent był więcej niż zacny.

Oczywiście, że nie wszystko co w necie jest prawdą, a rzekł bym nawet, że większa część to zwykłe clickbaity i niewykluczone, że ten artykuł do tego należy. Nie mniej jak znajdziesz sposób jak odróżnić rzetelny artykuł NY Post od clickbaita podziel się nim ze mną. Będzie to bardzo pożyteczna wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Widocznie Ciebie Mikolaj nie odwiedził skoro cynizm da się wyczuć aż tutaj. Mnie odwiedził w postaci mojej Kobiety. Przyznam, było uroczo, nie wchodziła przez komin, a prezent był więcej niż zacny.

Oczywiście, że nie wszystko co w necie jest prawdą, a rzekł bym nawet, że większa część to zwykłe clickbaity i niewykluczone, że ten artykuł do tego należy. Nie mniej jak znajdziesz sposób jak odróżnić rzetelny artykuł NY Post od clickbaita podziel się nim ze mną. Będzie to bardzo pożyteczna wiedza.

Ale ty też nie odróżniłes jeszcze czy to clickbait czy prawda a piszesz jakieś suchary (twoja specjalność) na ten temat w tonie jakbyś już wiedział ze to prawda…

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ale ty też nie odróżniłes jeszcze czy to clickbait czy prawda a piszesz jakieś suchary (twoja specjalność) na ten temat w tonie jakbyś już wiedział ze to prawda…

Nie zamierzam już wchodzić z Tobą w żadną polemikę, bo co bym nie napisał to do każdego mojego postu o czymkolwiek się po prostu przypierdolisz, a to wszystko za transfer w jakiejś internetowej gierce który: 1. I tak by nie przeszedł zgodnie z CBA. 2. Odszedłeś z gry na kilkanaście dni czego kompletnie nie bierzesz pod uwagę, że miałem prawo szukać opcji zapasowej aby nie zostać z ręką w nocniku. Dziwi mnie, że po kilku miesiącach nadal to do Ciebie nie dotarło i dalej tego nie potrafisz zrozumieć. Ale żyj sobie w tym przeświadczeniu skoro Ci z tym lepiej.

Jak dojrzejesz albo odpuścisz jak LBS to się wtedy odezwij, a do tej pory daruj sobie zaczepianie i prowokowanie mnie. Ja wyciągałem do Ciebie rękę na zgodę przynajmniej dwa razy. Ty to zlekceważyłeś bo wolisz ciągnąć beef. Spoko. Ciągnij go sobie ale beze mnie. 

Jak dla mnie eot.

Bywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Nie zamierzam już wchodzić z Tobą w żadną polemikę, bo co bym nie napisał to do każdego mojego postu o czymkolwiek się po prostu przypierdolisz, a to wszystko za transfer w jakiejś internetowej gierce który: 1. I tak by nie przeszedł zgodnie z CBA. 2. Odszedłeś z gry na kilkanaście dni czego kompletnie nie bierzesz pod uwagę, że miałem prawo szukać opcji zapasowej aby nie zostać z ręką w nocniku. Dziwi mnie, że po kilku miesiącach nadal to do Ciebie nie dotarło i dalej tego nie potrafisz zrozumieć. Ale żyj sobie w tym przeświadczeniu skoro Ci z tym lepiej.

Jak dojrzejesz albo odpuścisz jak LBS to się wtedy odezwij, a do tej pory daruj sobie zaczepianie i prowokowanie mnie. Ja wyciągałem do Ciebie rękę na zgodę przynajmniej dwa razy. Ty to zlekceważyłeś bo wolisz ciągnąć beef. Spoko. Ciągnij go sobie ale beze mnie. 

Jak dla mnie eot.

Bywaj.

Czyli teraz za każdym razem jak napiszesz jakaś głupotę to ja już do końca życia nie mogę tego spuentować bo ty zawsze będziesz myslal ze chodzi o tamto ? Kolego weź na wstrzymanie jesli myślisz ze wszystko się w okol ciebie kręci. Ty naprawdę myślisz ze ja szperam po forum w poszukiwaniu twoich postów, byleby się do czegos dojebac ? Masz zbyt duże mniemanie o sobie w takim razie, jesteś mi obojętny jak zeszłoroczny śnieg. Jakby taka głupotę powtarzał bmf czy ktoś inny kogo posty zazwyczaj szanuję, to tez bym to skomentował, mnie nie interesuje kto napisał tylko co. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.