Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2021/2022


The Game 85

Rekomendowane odpowiedzi

Miała być hybryda Shaqa z LeBronem a tymczasem patrząc na jego ciało to tu bardziej się zapowiada na szybki koniec kariery poprzez kontuzje. Niech się chłop lepiej weźmie za siebie, bo grać potrafi i szkoda to zmarnować szczególnie, że przy hype jaki na niego był to łatkę busta przypną mu szybko. Swoją drogą coś mi się czuje, że w NY mogą się teraz cieszyć iż pierwszy pick nie trafił jednak do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne przynajmniej  2-3 tygodnie bez Ziona.  Za te 2-3  tygodnie pewnie znowu mu się absencja wydłuży i sukcesem będzie jeśli zagra w ogóle w tym roku. Zatem myśli o PO raczej trzeba odłożyć, bo bez niego póki co gra nie wygląda najlepiej. Szkoda w tym wszystkim także Greena, który nie ma szans na pokazanie swoich zdolności trenerskich, bo już na tym etapie sezonu ma więcej absencji niż Van Gundy miał do połowy sezonu.

Za to jest szansa na spokojne ogrywanie młodych, bo Murphy i Jones dają nadzieję, że coś z nich może wyrosnąć. Szczególnie z Jonesa, który już w obronie robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cvbe napisał:

To prawda, oglądałem go co prawda tylko raz ale warunki i instynkt w obronie ma znakomite. Wygląda na fajny steal a już na pewno dużo lepiej niż Murphy póki co :)

No w obronie jest świetny i od początku był w tym lepszy od Murphy'ego, który po bardzo dobrym presezonie ( i świetnej lidze letniej) póki co wygląda dość przeciętnie w normalnej grze. Chociaż wg mnie od by dużo bardziej pasował do Ziona, który by wciągał obrońców pod kosz, a wtedy Murphy mógłby mieć więcej miejsca na łuku, natomiast przy obecnej grze bez Ziona lepiej wygląda Jones, mimo iż w atak wygląda dość słabo ( chociaż akurat ostatnie mecze całkiem niezłe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Ja coś czuje ,że zaraz Pelicans ustawią ostry tank bo obecnie nie wyglądają lepiej od takich Magic czy Pistons a może nawet gorzej

Porównywać to nie mam jak bo nic poza Pelicans nie oglądam, ale New Orleans wcale nie wygląda tak źle i po prostu brakuje lidera któremu można dać piłkę w końcówce, bo to że Ingram takim nie jest wiadomo nie od dziś. W zasadzie cały czas grają bez 2 ważnych graczy rotacji bo najpierw nie było Harta, a ostatnio wyleciał Ingram. Co do tankowania to raczej na razie nic takiego nie będzie, bo konkurencja w tym jest spora, a pick oddadzą tylko jeśli wejdą do PO i raczej nowy zespół będzie się zgrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Naprawdę dziwnie ogląda się Pelicans. W ciągu kilku dni potrafili 2 razy stracić około 20 punktowe prowadzenia, by teraz z Clippers sami odrobić 20 punktów straty i wygrać z jedną z czołowych drużyn. Bledsoe został powitany tak jak na to zasłużył swoją zeszłoroczną postawą i zagrał mniej więcej tak jak w barwach Pelicans. Valanciunas gra bardzo dobrze i aż szkoda, że na razie nie można zobaczyć jego współpracy z Zionem. Natomiast nieco rozczarowuje mnie NAW, który gra strasznie nierówno no i niestety zaciąg z Chicago to pomyłka. Także Kira Lewis grał bardzo słabo i słusznie stracił miejsce w rotacji (tylko szkoda, że jego rywalem jest niewiele lepszy Satoransky), ale akurat z Clippers pod nieobecność Grahama zagrał bardzo dobrze. Coraz słabiej też sobie poczyna Murphy, który także słusznie traci swoje minuty.

No i na koniec dla mnie największa niespodzianka na plus czyli Herb Jones. W obronie jest niesamowity naprawdę daję ogromną energię tylko brakuje mu nieco wykończenia.

Natomiast dalej niewiele wiadomo co z Zionem, ale jest szansa że jednak zagra już w tym roku, ale chyba już ciężko będzie o cokolwiek powalczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 19:49, Pepis21 napisał:

Miała być hybryda Shaqa z LeBronem a tymczasem patrząc na jego ciało to tu bardziej się zapowiada na szybki koniec kariery poprzez kontuzje. Niech się chłop lepiej weźmie za siebie, bo grać potrafi i szkoda to zmarnować szczególnie, że przy hype jaki na niego był to łatkę busta przypną mu szybko. Swoją drogą coś mi się czuje, że w NY mogą się teraz cieszyć iż pierwszy pick nie trafił jednak do nich.

Czy ja wiem ? Miller trochę pograł, tyle, że w zasadzie już wiadomo, że liczenie na coś w przypadku ZIona to błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Ktory Miller? Zion coraz bardziej przypomina linemana z footballu amerykańskiego niż koszykarza.

Oliver. 

19 minut temu, Pepis21 napisał:

Szczerze nie wpadł bym na niego, bo myślałem że o jakiegoś współczesnego Millera chodzi.

Ale tak Oliver to był grubasek i to taki fest tyle, że co do niego nigdy nie było takich oczekiwań jak wobec Ziona.

Oj były spore oczekiwania - oczywiście nie takie jak wobec Ziona. Naprawdę pod koszem miał spryt i robił bardzo dobre wrażenie - tylko nie mógł długo grać bo waga robiła swoje. Waga te oczekiwania zweryfikowała co nie przeszkodziło mu całkiem długo się w lidze utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.