Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, cvbe napisał:

Blok to błąd w obronie!!! Więc Blake niemal bezbłędny ❤️

a co jakby blok był na rzucie który był niecelny?!?

wartość bloku idzie ostro na minus!

16 minut temu, SlaKB napisał:

Malone bez bloku miał całkiem fajną karierę :P

no super

całe życie w Detroit

tu mieszkał (obok Iverka):

Can Detroit Keep Empty Lots From Becoming Eyesores Again? - Bloomberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

a co jakby blok był na rzucie który był niecelny?!?

wartość bloku idzie ostro na minus!

no super

całe życie w Detroit

tu mieszkał (obok Iverka):

Can Detroit Keep Empty Lots From Becoming Eyesores Again? - Bloomberg

Co nie zmienia faktu, że był kozakiem, a to że nie chciał się obnosić swoim bogactwem świadczy tylko na jego korzyść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Ja simki nie ogarniam, ale Griffina miałem troszkę, więc z tego co zauważyłem to on faktycznie robi fajne cyfry jako pierwsza opcja,  ba nawet meczyki sam wygrywał, ale jak tylko trafiał na mocniejszego PFa (Shaq, Smith, Webber, Al) to zlatywał do bazy w niecałe 20 min z statami typu 4 pkt, 2/5 z gry i tyle było Blakea ;d

Nawet taka faja jak Boozer z tego co pamiętam potrafiła nim przeorać parkiet;)

Ja tam pamiętam jak z kontuzjowanym Ridnourem doszedł do drugiej rundy, a Smith nie wytrzymał presji w pierwszej :)

Młody, ale charakterny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

O k****, identyczne domy jak te na mojej ulicy jak mieszkałem w Albany :o

wziąłem z Twojego facebooka :P 

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Ja tam pamiętam jak z kontuzjowanym Ridnourem doszedł do drugiej rundy, a Smith nie wytrzymał presji w pierwszej :)

Młody, ale charakterny.

no skoro zacząłeś playoffowy showcase Blake'a to po starej znajomości ci pomogę

w wygranej 1szej rundzie przeciwko POTĘŻNYM Aldridge'owi i Murphy'emu (zmieniali się) robił zawrotne 17,3 / 8,5 na szałowej skuteczności 39,2%

 

a zatem do potencjalnych klientów - JEŚLI SZUKASZ SPRAWDZONEGO I CHARAKTERNEGO LIDERA OFENSYWY TO JUŻ DALEJ NIE MUSISZ! ZNALAZŁEŚ!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie psuj narracji, jeszcze 5 postów ze strony Nuggets i Spurs i zmierzało do tego, że Griffin jest wart wyłącznie Boozera, a Boozer Griffina w tej lidze jak chodzi o value :D 

No Griffin jest takim trochę lepszym Boozerem, tylko, że ma 80 potencjału. 2x dobre campy i będzie Malone :)

Cała liga czeka na Parsonsa. Czy jest tak dobry jak mówią pogłoski? Zobaczymy :)

31 minut temu, Koelner napisał:

Dobrze wiedzieć bo dzisiaj przez chwile chciałem pół składu za niego wyjebać :P

A jeżeli można zapytać, jaka jest koncepcja w NY? Bo z boku to wygląda trochę tak, aby za wszelką cenę nie być ani w PO, ani w loterii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:
 

Myślę, że skoro wybrany z #15 pickiem zawodnik będzie już jako rookas starterem najlepszego chyba teamu ligi to tragedii totalnej nie ma;)

Ale nie będzie opcją w ofensywie, więc pewnie jakieś bieda 8/5 zrobi, chociaż obstawiam, że i tak przebije mojego zeszłorocznego Mayo jak chodzi o poziom gry i % :D 

fatalna koncepcja tbh

ale w sumie spoko -> błądź :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:
 

Myślę, że skoro wybrany z #15 pickiem zawodnik będzie już jako rookas starterem najlepszego chyba teamu ligi to tragedii totalnej nie ma;)

Ale nie będzie opcją w ofensywie, więc pewnie jakieś bieda 8/5 zrobi, chociaż obstawiam, że i tak przebije mojego zeszłorocznego Mayo jak chodzi o poziom gry i % :D 

Od czasu mojego przyjścia Mistrzostwo zdobywały ekipy, gdzie SG był ważna częścią ekipy - MJ, Allen, 2x Arenas. Myślę, że z Parsonsem może być ciężko.

@julekstep

Przejrzałem sobie stare excele na telefonie i Blejk ma podobna charakterystykę do Malonea. Potem odpaliłem na stronce profil Karla i... mi to pasuje. Niech będzie drugim Karlem. A co do faul trouble, to pamiętam jak Perk z Okaforem grali w serii po -28 minut. Chłopak po prostu nie odpuszcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.