Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, julekstep napisał:

jest plik na stronie

ale w PTB bieda ostra

+ @Qcin_69

macie na stronie odfiltrowaną wersję pliku

 

jeśli chodzi o nazwę to się domyślicie xD

poradziłem sobie, po prostu nie zauważyłem ze są campy, myślałem ze tylko Przed i Po wrzuciłeś :P

a campy trochę z pizdy, ale co zrobisz, najlepszym zawsze wiatr w oczy, potankujemy najwyżej chwile, jak na mistrzów Zaxhodu pezystalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

czy ja wiem

kontrakt Randolpha sie poki co obronil - a to chyba bylo najwazniejsze w Hawks :P

Ale potencjał poleciał a bestią się nie stał - ważne że AR+DMC nadal mogą straszyć najlepszych :)

BTW, dzięki @Qcin_69 za Carrolla - najpierw kontuzja na cały sezon a teraz campy na -9 przy potencjale jakoś koło 70 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, julekstep napisał:

lepiej

Kings wygrywają z Pacers (którzy mieli najlepszy bilans w RS) a Steve Nash dostaje MVP xDDDD

tam ch. finał jest finał to propsuje

2 minuty temu, cvbe napisał:

Szału nie ma, dramatu też nie - ogólnie to nie było na co czekać te 3 miesiące :P

w sumie podobne odczucia ale nie biadolę.

Z minusów: Memo szkoda, że zjechał, dobrze że to chociaz ostatni rok kontraktu, Val mógł miec lepsze campy, ale też tragedii nie ma.

 Zdecydowanie na plus: agent podskoczył i jest totalnie legit po obu stronach, co patrząc przez pryzmat, że najpierw celowałem w Ripa jest wielkim sukcesem :D Killer nie poleciał jakoś bardzo, ba w sumie to Miller>>>Hamilton jak się zastanowić :P ( żeby @Ice23 nie wk.... to mu przy okazji pogratuluję Davisa chociaż :)) Co tam jeszcze, Camby dalej spoko center, jak Reggie nie ma tragedii, wręcz przeciwnie, Harris kolejne dobre campy, legit pg za grosze. No i tyle reszta ni to dobrze ni to źle, ogólnie jakoś to będzie :P   

44 minuty temu, january napisał:

Walker spadł, a i Wallace zaczął zjazd :( a Westbrook niby +60, ale jakeiś ciulate staty do góry typu zbiórka ;d

Za to Parsons i Lawson bardzo pozytywnie :) 

pakuj tego brica puki jeszcze cos wart, następne campy przypierniczy z +40 i dopiero będzie płacz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cvbe napisał:

Ale potencjał poleciał a bestią się nie stał - ważne że AR+DMC nadal mogą straszyć najlepszych :)

BTW, dzięki @Qcin_69 za Carrolla - najpierw kontuzja na cały sezon a teraz campy na -9 przy potencjale jakoś koło 70 :D

c***owy sztab szkoeniowy, niech Jakuba S. zatrudnia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Goran super i do przodu duo Lopez/Millsap. Ersan po tym jak go oddałem +28, a Mahinmi +20. Całe szczęście, że Jason Smith tylko +4 to mi go tak nie żal. Na plus jeszcze Mike Beasley +11 i Tinsley o dziwo +10, a reszta w sumie na zero lub większości w plecy. Najbardziej szkoda słabych campów DeRozana -4. Core jest ok, jak dla mnie możemy startować z sezonem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie campów Twojej ulubionej drużyny (w kolejności overallowej PO campie):

Rudy Gay - niby tylko +5, co przy potencjale 61 jakimś szałem nie jest ALE:

- rozwinął się mocno tam, gdzie Magic tego potrzebują, czyli w scoringu (łacznie +12), widać że nie chce być tylko side-kickiem i najprawdopodobniej będzie pierwszą opcją drużyny (dalej będąc fajnym all-arounderem).

- stracił tylko 4 punkty potencjału

Ocena: 4- (i są szanse na ASG w tym roku)

Greg Oden - najwyższy plus (36) w tym roku, dodatkowo poszło tam gdzie trzeba (blok +10, zbiórki +12, siła +4) - w sumie to brakuje mu tylko lepszego PostD (które też wzrosło o 3 btw :) ) do bycia idealnym defensywnym klockiem. Już nie jest przepłacony. 

Ocena: 5 (i może powalczyć o DPOTY w tym roku)

Derrick Rose - no i kolejny camp gdzie overall poprawił się mocno...ale znów praktycznie bez zmian w scoringu (na którym zależy mi u niego najbardziej). Mimo tego w obszarach 'stricte' PG poszło mu świetnie (podania i przechwyty +14). Dalej jest 70 potencjału więc ciągle są realnie ze dwie szanse na ten skok jakościowy na który czekam.

Ocena: 3+ (obiektywnie pewnie powinno być ze 4, ale jednak Magic potrzebują jego punktów)

Danny Green - tutaj liczyłem na zdecydowanie więcej, overall boost +25 jak na potencjał 84 jest samo w sobie mocno średni a tu dodatkowo te dodatkowe punkty poszły w mniej ważne skille (scoring +8 i to przy spadku 3pt na których zależało mi u niego najbardziej). No ale potencjał jest ciągle 76 a defensywnie jest już świetny (perD i driveD +16).

Ocena: 3

Luis Scola - MLE filler po 30tce z potencjałem 49 notuje skok +15 i to w fajnych statach (zbiórki +11)? Świetna sprawa!  Wcześniej to on miał być starterem ot z braku laku - teraz jest po prostu solidnym starterem.

Ocena: 5+

Marreese Speights - król campów sprzed roku w tym roku się jakoś szczególnie nie popisał - ot zrobił takie minimum przyzwoitości (+13 przy potencjale 65).

Ocena: 3

PJ Tucker - po cichu zrobił całkiem fajną robotę tracąc zaledwie 4 punkty potencjału i chyba wygrywając miejsce w rotacji jako backup Gaya (na początku myślałem że Batum będzie z ławki obstawiał pozycje 2 i 3).

Ocena: 4+

Nicolas Batum - niby jest to przyzwoite +20, ale pytam się gdzie? (scoring tylko +1...), chyba robi się z niego taki nudny all-arounder, gdzie liczyłem że może będzie nowym 3&D wcieleniem Martina, potencjał spadł tylko o 6, więc w sumie jest jeszcze nadzieja.

Ocena: 3-

Steve Blake - no słabnie nam z roku na rok ten Blake. Jedyny plus campów to utrzymanie potencjału na tym samym poziomie (45).

Ocena: 2+

Kenny Anderson - byłem pewien że tu będzie jakiś straszny zjazd (35 lat i 26 potencjału), ale nie dość że Kenny praktycznie utrzymał poziom to jeszcze potencjał spadł tylko o 1. Myślałem że on w tym roku będzie emergency backupem a on może z Blakiem powalczyć o rolę rezerwowego rozgrywającego - bo skillowo prezentują praktycznie ten sam poziom.

Ocena: 5

Tyrus Thomas - oh well, wiemy już kto będzie w głębokiej rezerwie jeśli chodzi o wysokich :) 

Ocena: 2

Kenneth Faried - campy dupy nie urwały, ale przynajmniej jeszcze poprawił się w tym w czym jest dobry (inside scoring i zbiórka) i może być fajnym specjalistą. W rotacji wskoczył przed Thomasa i będzie 4 wysokim (chociaż nie wiem czy jako 3ci będzie obstawiał C, bo jednak 47 postD robi 'wrażenie' :)). Niestety aż -9 w potencjale.

Ocena: 2+

9 minut temu, eMeS napisał:

Harris : (

wow, teraz to zobaczyłem

co roku musi być w top10/15 draftu taki gamoń

w tym roku Harris zgarnął całą pulę gamoniowatości: -8 overall i -19 potencjał

chyba tylko u TMaca widziałem większy spadek potencjału w rookie-campie :) 

D-Will też bieda

tylko ten Favors kolejny fajny camp (no i Matthews w sumie też się robi ciekawym grajkiem)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.