Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Piszecie o tych pickach, a ja mam obecnie kadrę zbudowaną z takich picków i prawdopodobnie 50-60% z tego poleci na bruk w następnym offseason.

Przecież niektóre z tych pickow są tak odległe, że równie dobrze mogą być loteryjne w niezłych drfatach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

A skoro zarzucasz nam działanie na szkodę Rockets poprzez złamanie timeline Rakiet, to jakie były Twoje intencje przy wymianie Green - Martin?

eeeee gdzie tak napisałem?!? 

Ty czytać umiesz? xDDD

przecież o tym timelinie pisałem w kontekście Martina? xD

 

a moje intencje przy wymianie Green - Martin były takie żeby zyskać Greena, który mi się podoba jako grajek

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krzemo napisał:

Przecież niektóre z tych pickow są tak odległe, że równie dobrze mogą być loteryjne w niezłych drfatach. 

Picki Houston na pewno nie będą w loterii, GS 36 też nie, Orl 37 tak na oko ~#15.

@julekstep

Tak w tym sezonie chcę tankować, ale jakbym wystawił s5:

Ridnour - Mayo - Dirk - Blejk - Timmy,

to nie wiem, czy nie byłbym wyżej od Magic że Speightsem na PF :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

k**** zapomniałem o nim xd w zeszłym roku zreszta tez ze go mam xd 

Zapomnieć to ty niedługo o po będziesz mógł 😋

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Kto podpisał z kim Krzemo napisał w ostatnim poście III etapu FA ;) .. ale rozumiem ideę zapierd$#lu, gdyż ostatnio tez mam więcej na głowie :P .. a brak czasu na zwilżenie ust boskim nektarem to niezaprzeczalnie ból .. :( 

Simka>>>alko i pisze to pod wplywem wiec wiem co mówię 😛

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Sam na początku swojej przygody z simka bardzo liczyłem się z opinią komiszy. 

Wielki błąd, komisze jak każda władza to zło we czystej postaci 😁 @mac czytasz co piszem+ djoko goat 😄

 

Ps to musiala być faktycznie podwójna siła perswazji że rox tyle tych pickow wydali za tego iznoguda😉

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Picki Houston na pewno nie będą w loterii, GS 36 też nie, Orl 37 tak na oko ~#15.

@julekstep

Tak w tym sezonie chcę tankować, ale jakbym wystawił s5:

Ridnour - Mayo - Dirk - Blejk - Timmy,

to nie wiem, czy nie byłbym wyżej od Magic że Speightsem na PF :)

dobrze że ułatwiasz mi pracę jeśli chodzi o trade requesty :)

kto tam jeszcze dobry u Ciebie i powinien grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Spurs wysłuchają ofert za:

Ridnoura - świetny rozgrywający - 17.5/5.2/9.7

Nowitzki - aktualny All-Star

Mayo - już solidny SG, a jeszcze 65 potencjału 

Nie sprzedaję bubli, wszyscy moi zawodnicy posiadają birdy.

Poszukuję szrotu, najgorszych kontraktów w lidze. Mogą być też picki lub prospecty :)

Czyli z tym że masz już dobre propsy i zbierasz do niedzieli to była taka ściema?

NO SZOK I NIEDOWIERZANIE! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no spoko

poczekamy na campy :) 

No tylko, że ja kompletując swoją kadrę odzyskałem praktycznie wszystkie swoje picki, 5 dodatkowych 1stów i cały worek drugorzędnych prospektów. A kiedy mierzylismy się w finałach, to.miałem praktycznie samą geriatrię, a Ty zawodników z potencjałem ~60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

No tylko, że ja kompletując swoją kadrę odzyskałem praktycznie wszystkie swoje picki, 5 dodatkowych 1stów i cały worek drugorzędnych prospektów. A kiedy mierzylismy się w finałach, to.miałem praktycznie samą geriatrię, a Ty zawodników z potencjałem ~60 :)

jednym słowem jesteś doskonałym GMem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie sądziłem że takie poruszenie będzie po tym trejdzie xD co do samego trejdu to się zastanawiałem bo o takiego Thabeeta było mi trochę za dużo l, co do pickow to wiem sporo ale jeżeli uda się zrobić finał w przeciągu 2-3 sezonów to było warto. Co do kasy to spokojnie wszystko się będzie spinać. I tak nawet bez Iggiego by mnie było jedynie stać na FA aby wyłożyć MLE albo minimum😅

Niby jest Butler na tą samą pozycję ale zobaczymy czy się po pierwszych campach rozwinie i jak bo ostatnio George jakoś nie podziałał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Kurcze nie sądziłem że takie poruszenie będzie po tym trejdzie xD co do samego trejdu to się zastanawiałem bo o takiego Thabeeta było mi trochę za dużo l, co do pickow to wiem sporo ale jeżeli uda się zrobić finał w przeciągu 2-3 sezonów to było warto. Co do kasy to spokojnie wszystko się będzie spinać. I tak nawet bez Iggiego by mnie było jedynie stać na FA aby wyłożyć MLE albo minimum😅

Niby jest Butler na tą samą pozycję ale zobaczymy czy się po pierwszych campach rozwinie i jak bo ostatnio George jakoś nie podziałał xD

W skrócie - jak Butler osiągnie poziom Iguodali, to Iguodali akurat skończy się kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.