Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Zostali CWeb, SAR, Hay, Ming, Gooden, Artest, Deng, Nash i Blake.

Na backcourcie bieda - dobrze podbija to wartość Ridnoura.

Fajnie, że Odom podpisał taki niewolniczy kontrakt (946 ovr - u SF ważne, wciąż 51 potencjału i pojawiły się birdy).

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

Znowu mistrz (tym razem Wizz) się na FA rozpieprza xd ?

no b2b nie zrobia :)

ale i tak fajnie ze zrobili tego misia w ostatnim roku Webberowego okienka :)

ale to tez pokazuje jak trudno w simce utrzymac mistrzowski poziom i jakim kocurem byl Shaq :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Ja się zastanawiałem czy nie pospieszyłem się z QO dla Lova ale jak patrzę na kontrakt Randolpha to jednak dochodzę do wniosku że mimo dwóch QO to była dobra decyzja😁😅

Nieźle przepłacony...

z opinia nt przeplacenia Randolpha to trzeba poczekac do campow -> jak odpali to Hawks maja potencjalnie najlepsze podkoszowe duo w simce na lata

gorsze przeplacenia poszly w tych 2 rundach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cvbe napisał:

Atlanta Hawks    $7 331 120

3. Ron Artest 4,500,000 (MLE jeśli mogę go użyć bo chyba zakładając że Deng lub Hawes podpisze to będę mógł już a jeśli nie podpisze to nie będę mógł więc nie mam pojęcia - wybaczcie że jest ze mną ciągłe kombinowanie, ale mam straszne problemy z zapamiętaniem zasad tutaj)

Jak masz cap space to nie możesz. Przycisk bid MLE w grze jest aktywny tylko jak masz mniej niż 4,5 mln. Afaik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

@Krzemo sprawdz, ale imho koniec juz a ofery od tej Wizards i kolejne sa juz niewazne

No właśnie? Bez sensu jak by nie był....wklepywałem swoje oferty wysłałem. W tym samym momencie pojawiło się kilka innych w tym dla Webbera 3 banki więcej, więc wiadomo że raczej że mną nie podpisze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gimmie napisał:

Czy post Ice'a jest ważny. ?

Dodał nowe oferty, nic od poprzedniej oferty nie zmieniło sie w kontekście dodania ofert.  

 

wycofal biedrinsa, dodal Haywooda - imho legit

jego wczesniejsze oferty sa problematyczne (dal oferte dla Webba PO ofercie Wizards a potem ja wycofal - ale ze tu byla kwestia minuty to ja bym puscil zakladajac ze pisal swoj post w momencie kiedy principie publikowal swoj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.