Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Podesłałbym swoje notatki ale nie chce naprowadzać Ciebie zbytnio bo mam dwa następne wybory. Ogolnie jest 4 ciekawych grajków wiec i tak mi wpadnie 100% wish list.  

Twój dobry wybór nie zrobi mi krzywdy. A o graczach i tak raczej zadecyduje los czyli kampy

Roznice są minimalne. Roznice w kampach mogą być potężne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Podesłałbym swoje notatki ale nie chce naprowadzać Ciebie zbytnio bo mam dwa następne wybory. Ogolnie jest 4 ciekawych grajków wiec i tak mi wpadnie 100% wish list.  

Twój dobry wybór nie zrobi mi krzywdy. A o graczach i tak raczej zadecyduje los czyli kampy

Roznice są minimalne. Roznice w kampach mogą być potężne 

proszę to jest człowiek przygotowany, nawet swoje notatki ma :) Podeślesz Igi na koniec draftu, chętnie poczytam jakie tam miałeś przemyślenia na temat klasy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

proszę to jest człowiek przygotowany, nawet swoje notatki ma :) Podeślesz Igi na koniec draftu, chętnie poczytam jakie tam miałeś przemyślenia na temat klasy :P 

Od jakiegoś czasu czyli paru lat przerabiam excela na kolorowa wersje z gradacja potrzebnych statystyk od czerwonego wypełnienia do zielonych 90 tek. 
robie to ręcznie bo nie umiem wpisać przedziałów aby się same robiły kolorowe wypełnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec sezonu mam cała ligę przerobiona czyli 409 nazwisk 

1 minutę temu, Koelner napisał:

@ignazz jak lubisz wódkę to Donatas fajny ziomek 

Dziś podpisał ze mną ale tez z Monako 

https://www.google.pl/amp/s/www.eurohoops.net/en/euroleague/1238924/monaco-signed-donatas-motiejunas/amp/

To będzie kolejny wielki wybór 2rd simki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tecu napisał:

Odeszliśmy od zwyczaju grupowania wyborów w drugiej rundzie? 

To jednocześnie dawało czas i przyspieszało a zapewniało emocje 😉

+1

@Krzemo? Można by to co zostało podzielić na pół i może jeszcze do końca łiendu by się udało zakończyć draft i rozpocząć FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.