Skocz do zawartości

[2035] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Krzemo napisał:

Zaktualizowałem składy po 1 rundzie draftu i ostatnich wymianach, sprawdźcie czy wszystko gra.

Picki mogą się nie zgadzać, bo gierka nie pozwala przenosić 2 z rzędu rok po roku, ale do tego mamy popięty temat i post aktualizowany przez julka.

1st Mia 36 powinien być w Miami (o ile można go przenieść ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzemo napisał:

Zaktualizowałem składy po 1 rundzie draftu i ostatnich wymianach, sprawdźcie czy wszystko gra.

Picki mogą się nie zgadzać, bo gierka nie pozwala przenosić 2 z rzędu rok po roku, ale do tego mamy popięty temat i post aktualizowany przez julka.

jak czegos w moim poscie brakuje to dopisz pod spodem - potem zedytuje to skasujesz

staram sie to uzupelniac na biezaco, ale bez kompa pod reka nie daje 100% gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ignazz napisał:

Wafel bez rzutu za 3 i tam miał jeszcze dwie kluczowe katastrofalne staty. Passing i coś tam. 

Odrzuciłem z marszu to niegrywalne cudo. Ani PG ani SG. Chyba ze campy cudo 

Z #28 to spory steal. Dobry ovr, 90 potencjału, szybki, dobry handling, przyzwoity js, defens i jak na guarda insc, do tego dość skoczny.

Ale Cory to nic. Marcus Morris z #23 to jest dopiero rewelka :) Nie spodziewałem się, że tak spadnie - dla mnie na luzie top 15 draftu.

Szczere dzięki Miami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat ta wymiana mimo ze rozwiązała mi bolączkę finansowa powinna być odrzucona. Na twoje szczęście nie rozmawialiśmy bezpośrednio ale jej styl i liczbę korekt oceniam nisko. Wiec nie dziękuj za #23 bo z mojej perspektywy pisemnie był zupełnie inny deal uzgodniony. 

Szczęście ze to Wariat pisał ze mną bo to ze jemu się coś pomyliło w pickach mogę uwierzyć. Z żadnym innym gm bym tego w takim stylu negocjacji nie klepnął. 

Pomijam już fakt ze miałem obiecany pick MIA 37 zamiast 36. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Tu akurat ta wymiana mimo ze rozwiązała mi bolączkę finansowa powinna być odrzucona. Na twoje szczęście nie rozmawialiśmy bezpośrednio ale jej styl i liczbę korekt oceniam nisko. Wiec nie dziękuj za #23 bo z mojej perspektywy pisemnie był zupełnie inny deal uzgodniony. 

Szczęście ze to Wariat pisał ze mną bo to ze jemu się coś pomyliło w pickach mogę uwierzyć. Z żadnym innym gm bym tego w takim stylu negocjacji nie klepnął. 

Pomijam już fakt ze miałem obiecany pick MIA 37 zamiast 36. 

z pozycji 'musu' zrobiles b.dobry deal

serio nie ma tu zadnych powodow do narzekan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

z pozycji 'musu' zrobiles b.dobry deal

serio nie ma tu zadnych powodow do narzekan

Dlatego odpuściłem. Ale wstepnie to zachowywałem pick 23 zamiast 27 i oferta szła na dużo lepszy 37 a nie 36 gdzie mam jeszcze S5. Z tej perspektywy pm z ogłoszeniem wymiany się rozjechały bo rozumiem ze. Doszło do pomyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Tu akurat ta wymiana mimo ze rozwiązała mi bolączkę finansowa powinna być odrzucona. Na twoje szczęście nie rozmawialiśmy bezpośrednio ale jej styl i liczbę korekt oceniam nisko. Wiec nie dziękuj za #23 bo z mojej perspektywy pisemnie był zupełnie inny deal uzgodniony. 

Szczęście ze to Wariat pisał ze mną bo to ze jemu się coś pomyliło w pickach mogę uwierzyć. Z żadnym innym gm bym tego w takim stylu negocjacji nie klepnął. 

Pomijam już fakt ze miałem obiecany pick MIA 37 zamiast 36. 

Mogłeś nie potwierdzać, jak wrzuciłem gotową wymianę, skoro coś nie grało.

Mi z Wariatem zawsze spoko się negocjuje, wysoko oceniam tego GMa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał:

Mogłeś nie potwierdzać, jak wrzuciłem gotową wymianę, skoro coś nie grało.

Mi z Wariatem zawsze spoko się negocjuje, wysoko oceniam tego GMa :)

Mogłem ale to by z drugiej strony mocno opóźniło draft bo miałem inne oferty do których bym musiał wracać. Dodatkowo wcześniej mogłem po prostu za cap space do MC dodać jeden wyższy pick. Bo tych negocjacjach z Wariatem i czekaniem aż się dogadacie straciłem czas i możliwe ze kontrahentów. Wiec skorzystanie z prawa odrzucenia inaczej opisanej wymiany mogło dużo mi nie dać. 
 

o ile korekta 37 na 36 merytorycznie bolesna bo oczywiste jest ze wole 37 sportowo się broni to jeszcze dopłata #23 za 27 sprawia u mnie po prostu niesmak. 
 

rytm wymiany i styl sugeruje ze albo od Was odbiorę kiedyś sprawiedliwość w assecie albo po prostu jak będę miał pomoc to nie pomogę po prostu. 

A aby od nowa dogrywać nie chciałem przeciągać majac 23...27...28 każdy pick o 24 godziny psując gre innym 

W 3 ekstra dni pewnie by się coś złożyło 

Nie gram tu sam po prostu. 

A temat opisuje tylko wywołany do tablicy gdy dziękujesz za Morrisa który raczej nie powinien trafić do Ciebie. Nawet rl spurs to wiedza 😭😭😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe, co piszesz. Np. w BeGM poganiales innych, a jak przyszła Twoja kolej, to wystawiles swój pick na TB i była krótka pauza. Ale skoro piszesz, że teraz kierowales się dobrem ogółu, to pewnie tak jest. Altruizm nie zawsze popłaca, szczególnie w interesach. Dla mnie w tej wymianie najważniejszy był mój 1st '37, a te picki były jakimś tam dodatkiem. Fakt, że po wyborach Morrisa i Josepha wartość tego dodatku imo jest nieporównywalnie większa niż w momencie wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, julekstep napisał:

z pozycji 'musu' zrobiles b.dobry deal

serio nie ma tu zadnych powodow do narzekan

 

55 minut temu, ignazz napisał:

Dlatego odpuściłem. Ale wstepnie to zachowywałem pick 23 zamiast 27 i oferta szła na dużo lepszy 37 a nie 36 gdzie mam jeszcze S5. Z tej perspektywy pm z ogłoszeniem wymiany się rozjechały bo rozumiem ze. Doszło do pomyłki. 

Igiemu jak nie uda sie dealu zdecydowanie na swoja korzyść machnąć to przeboleć nie może, szkoda ze Pablo dobrze te picki pobral bylo by mniej zgryzoty

53 minuty temu, january napisał:

To tylko przykrywka, najgorsze negocjacje wymiany w dowolnej grze ever, nie polecam usera (tzn ode mnie poleciał 'ignor', by już więcej z typem do czynienia nie mieć).

😄🤗 Moge zapodać nasza dyskusję, serio myślałem że pick jest heat 37, by Camby na bloku nie wylądował to byś sie omało nie obs... ze szczęścia, wyszlo jak wyszlo, przeprosilem za zabranie czasu, choc to nie ja do ciebie podbijalem z ofertą, ale cóż niektóre begm towarzystwo ma zbyt napięte poślady, później na ignorze maja wiekszosc forum 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Kończąc temat, to potwierdziłeś wymianę wczoraj o 11:12, kiedy z #22 pickowali Grizzlies i zapowiadali dłuższą przerwę (co jest ich prawem). Tak więc nie wiem skąd pomysł, że to chęć nie spowalniania draftu zmusiła Cie do tej decyzji. 

Bo szukając nowych kontrahentów bym brał 3 time outy po 24 godziny i za trzy dni byśmy przy dobrych wiatrach miały pick 29. 

Odpuściłem ale jak mam teraz czytać ze albo gdzieś przedłużyłem albo muszę wygrać wymianę mocno albo ze brakuje mi luzu to ręce opadają. 
 

Ciekawe co byś zrobił @Pablo81 jakbyś dopiero przy ogłoszeniu wymiany zobaczył ze nie ten pick co tak opisujesz jako cel główny szedł do Ciebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Kończąc temat, to potwierdziłeś wymianę wczoraj o 11:12, kiedy z #22 pickowali Grizzlies i zapowiadali dłuższą przerwę (co jest ich prawem). Tak więc nie wiem skąd pomysł, że to chęć nie spowalniania draftu zmusiła Cie do tej decyzji. 

Jakby te picki za free poprzepadaly to był by dopiero legit deal, zawsze mowilem chciwość największa zaraza ludzkosci 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chwile wcześniej po potwierdzeniu w pm podziękował innym oferentom. Z reszta długo na was czekałem i przy pierwszej akceptacji zamiast handlować 11&17 wybrałem graczy pod siebie. 

1 minutę temu, elwariato napisał:

Jakby te picki za free poprzepadaly to był by dopiero legit deal, zawsze mowilem chciwość największa zaraza ludzkosci 😛

Ty już nic nie pisz bo serio nie ogarniasz kuwety i miesza się Tobie wszystko. Gdybys nie był sympatycznym młodzieńcem rodem z Juta i miłośnikiem koloru zielonego to bym cisnął Ciebie. A tak to się uśmiecham z sympatia do tego takiego niechlujstwa. I zobacz ze nie oczerniam bo serio chce wierzyć ze nie zrobiłeś tego specjalnie. 

Tobie to wszystko jedno 35 czy 53. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.