Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, starYfaN napisał:

Szkoda tego PW, trzymał D

W meczu z Utah nie było widać żeby jego brak pogorszył obronę, wręcz przeciwnie, szansę dostali Bradley oraz Jones Jr. i zrobili lepszą robotę od niego. Został wybrany z numerem czwartym, ma już rok doświadczenia, a statystycznie gra na poziomie 6 punktów, 2 zbiórek i "oszałamiające" 0,4 bloka. Dla porównania numer cztery tegorocznego draftu, mój ulubieniec Scottie, po siedmiu pierwszych meczach w karierze wykręca staty na poziomie 18 pkt. 8,9 zb. Także to PW  jest dla mnie największym rozczarowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Williams był brany jako gracz na przyszłość nie na dziś 

Chłopak ma 19 lat więc hold your horses

Zgadza się, ale czy widzisz u niego jakiś postęp? Teraz jeszcze ta kontuzja, która całkowicie zablokuje jego rozwój.

 

11 minut temu, Reikai napisał:

Vucevic ogólnie ma mine smutnego kota zawsze i wszędzie, w życiu nie widziałem go z energia, ale pozatym jest świetny i swoje zrobi.

To chyba typ gościa który rzadko okazuje emocje, ale tak jak napisałeś swoje robi. W meczu z Utah mu nie szło, ale decydujące dwa rzuty trafił i zakończył mecz z double double. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał:

@josephnba  Vucevic ogólnie ma mine smutnego kota zawsze i wszędzie, w życiu nie widziałem go z energia, ale pozatym jest świetny i swoje zrobi.

Obejrzyj mecz z jazz gdzie na widok Goberta zrobił ale kupę ;)

Kompletnie mi ten facet nie leży w rotacji, choć oczywiście daje dobre momenty 

Kłopot jest niestety w obronie, nie dość, że bulls sa niscy to jeszcze jedyny big body jest miękki jak przejrzały banan 

1 minutę temu, Thomas napisał:

Zgadza się, ale czy widzisz u niego jakiś postęp? Teraz jeszcze ta kontuzja, która całkowicie zablokuje jego rozwój.

 

No za kontuzję nie ma go co winić, przegapił cześć okresu przygotowawczego z powodu urazu 

 

Jedyny plus jego kontuzji to minuty dla bradleya i Johnsa

obaj dali bardzo dobre zmiany w meczu z Jazz. Tony chwilami wyglądał w defensywie o niebo lepiej od Vuca 

 

Mi marzy się Hasan jako backup 

W jazz mają ten problem ze whiteside to jest taki gobert tyle że gorszy we wszystkim w defensywie, nie dający wiele w ataku.

Dwóch takich centrów w zespole aspirującym do tytułu to trochę słabo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem i o k****! 

Bulls mieli w opinii ekspertów nie bronić! Top5 w lidze 

Mieli nie wygrywać- 6-1 

Mieli nie przejmować spotkań- 39-11 

Mieli grać szybko i ładnie i to jedyne co udało się ekspertom przewidzieć 

Martwi mnie trochę ten uraz LaVina. 

Niby ręka nierzucająca, ale i tak ewidentnie widać zmianę w technice i czuciu obręczy. Już samo granie z mocno usztywnionym kciukiem jest dużą przeszkodą

DDR pozamiatał 

Ayo dał naprawdę solidne minuty, Caruso jest k**** wszędzie, Ball to samo, Vuc dziś bardzo aktywnie, mocne akcenty, cofam to co pisałem po PreS o Bradleyu, facet ma pokłady energii i walki, to samo Jones! 

A tu jeszcze trzeba znaleźć minuty dla Whitea 

Albo nowy klub...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że tegoroczne byki mają wyjątkowo duże jaja.

W trzeciej kwarcie zwątpiłem, ale to co stało się w czwartej to istny kosmos.

Bilans 6-1 i dwa punkty od 7-0, tego chyba się nikt nie spodziewał.

Jestem bardzo ciekawy co redaktor Pacuda powie w czwartek, bo On raczej w potencjał Chicago nie wierzy ( nie wierzył).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 18:55, josephnba napisał:

Bulls mieli w opinii ekspertów nie bronić! Top5 w lidze 

tak żeby trochę ostudzić Twoje wodotryski, Jok do niedawna był liderem w lidze pod względem defRTG i to ze sporą przewagą

to i to w moim mniemaniu nie ma prawa się utrzymać, to po prostu początek rs, zawsze dziwne rzeczy się wtedy dziejo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia niezdobyta. Niby dużo nie brakowało, ale jednak czegoś zabrakło w tych dwóch meczach. Może zimnej krwi, może trochę szczęścia, może ... sam nie wiem? Dobra, trzeba to przeboleć i walczyć dalej. Potencjał jest, także myślę, że jeszcze dużo dobrego się wydarzy w tym sezonie.

Na pocieszenie. DeMar jest czwartym strzelcem ligi 26,8 a Zach piątym 26,4

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten doncic jest spasiony 

Skill i IQ u niego to elita ligi, ale ktoś mu wreszcie powinien wyjaśnić, że w NBA atletyzm odgrywają nie mniejszą rolę 

 

Wyobraźcie sobie Luke z work ethic Zacha! 

 

Bardzo dobry mecz do oglądania. Bulls wciąż zaskakują tym jak utrzymują swoje wskaźniki defensywe 

Dzis ciężko wymienić jednego wyróżniającego się gracza, bo pomimo słabego ofensywnie meczu DDRa, przed szereg wyszli Lonzo i Caruso I Vooh 

 

Bardzo mi siex podoba jak HC rotuje ławką. Alize był przyspawany do ławki przez kilka spotkań, dzis dal naprawdę dobrą zmianę 

 

Vucevic się dzis z bardzo dobrej strony pokazał, szkoda tylko że ma pozytywny test i west trip bulls zagrają bez niego 

Słabo się pod koszem zrobiło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niestety ale warriors dziś zjedli bulls

Ale w tym "winy" wynika z nieobecności Vooha? myślę że jednak sporo. 

Krytykowałem go na początku rs, ale widać teraz ile znaczy jego obecność w składzie 

West trip zawsze był ciężki, ale mialem dobre przeczucia w tym sezonie. Niestety covid prawdopodobnie załatwił znam ujemny bilans tego wyjazdu... 

Z pozytywów to fakt, że Whitea powinniśmy zobaczyć w którymś z najbliższych spotkań 

Choć po takiej przerwie nie spodziewam się, że zrobi różnicę na plus 

Nic dziś nie funkcjonowało tak jak powinno

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 13:31, josephnba napisał:

NO niestety ale warriors dziś zjedli bulls

PIerwsza kwarta bardzo dobra (także jakiś pozytyw w tym meczu był), a potem wszystko się posypało. Straty, brak skuteczności i Curry który złapał swój rytm.

Lonzo z dystansu ponad 40 procent, ale mid range słabiutki. Jak dla mnie ma ten rzut zbyt płaski i przez to nieskuteczny. Gdy rzuca "miszcz" DeRozan, piłka leci zdecydowanie wyższą parabolą.

Dziś Clippers którzy są na fali, także będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 13:31, josephnba napisał:

NO niestety ale warriors dziś zjedli bulls

Ale w tym "winy" wynika z nieobecności Vooha? myślę że jednak sporo. 

Krytykowałem go na początku rs, ale widać teraz ile znaczy jego obecność w składzie 

West trip zawsze był ciężki, ale mialem dobre przeczucia w tym sezonie. Niestety covid prawdopodobnie załatwił znam ujemny bilans tego wyjazdu... 

Z pozytywów to fakt, że Whitea powinniśmy zobaczyć w którymś z najbliższych spotkań 

Choć po takiej przerwie nie spodziewam się, że zrobi różnicę na plus 

Nic dziś nie funkcjonowało tak jak powinno

 

 

Kij tam. Caruso goat w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.