Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, josephnba napisał:

Ale Lauri ostatnią poważną kontuzje miał po kontakcie barkiem z klatką przeciwnika. Chyba nie sugerujesz że to wina sztabu że on od początku gry w NBA miał tyle różnych urazów? Nie jeden powtarzający się, a kilka dużych, długo gojących się kontuzji 

To niestety źle świadczy o jego organizmie

 

Owszem tylko pamiętajmy ten pamiętny wzrost tkanki mięśniowej po 2 sezonie. Wszyscy się tym jarali a okazało się, że te treningi skutkowały problemy z barkami, plecami.

I pytanie teraz czyj to był pomysł i kto zawinił. Nie wziętą pod uwagę, że organizm Lauriego nie poradzi sobie z takim nadmiarem mięśni i prawda jest taka, że tylko na tym stracił. Zmienił się jego rzut. stracił na zwinności i jak widać po tych latach również dodatkowo na zdrowiu. Co w jego przypadku było killerem.

Krótko mówiąc Lauri miał pecha, że trafił do Bulls i prawdopodobnie na koniec będą współwinnymi słabej kariery (na spółkę z samym Finem)

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Owszem tylko pamiętajmy ten pamiętny wzrost tkanki mięśniowej po 2 sezonie. Wszyscy się tym jarali a okazało się, że te treningi skutkowały problemy z barkami, plecami.

I pytanie teraz czyj to był pomysł i kto zawinił. Nie wziętą pod uwagę, że organizm Lauriego nie poradzi sobie z takim nadmiarem mięśni i prawda jest taka, że tylko na tym stracił. Zmienił się jego rzut. stracił na zwinności i jak widać po tych latach również dodatkowo na zdrowiu. Co w jego przypadku było killerem.

Krótko mówiąc Lauri miał pecha, że trafił do Bulls i prawdopodobnie na koniec będą współwinnymi słabej kariery (na spółkę z samym Finem)

Nie wiem kto mu kazał tak przypakowac, być może sztab trenerski. Sam byłem pozytywnie zaskoczony jego przyrostem ale też pamiętaj, że kontuzje nie zaczęły się po tym tyraniu żelastwa. 

Musisz jednak pamiętać, że poprawa warunków i przyrost masy mięśniowej był/miał być odpowiedzią na podatne na kontuzje ciało Fina. Bo kontuzje przydarzały mu się już wcześniej co niejako tłumaczono małą masą mięśniową.

 

Nie jestem ani lekarzem, ani spacem od budowania mięśni więc się nie będę wypowiadał 

W jednym się jednak zgodzę 

Poprzedni sztab trenerski i medyczny przyczyniły się częściowo do tego kim Lauri jest dziś 

Ale pracować nad mankamentami z jakimi przyszedł do ligi i jakie wciąż ma nikt mu nie zabraniał 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ozzy110 napisał:

Śmiejesz się z Lauriego a kto jeszcze 2 lata temu tak3go zachwalał i się nim jarał. Tylko przypomnę że gdyby nie wymiana to z Wendellem byłoby to samo. Z Cobym za 2 lata będzie ta sama sytuacja. Bulls po prostu nie potrafią w rozwój zawodników i sztab medyczny. I to nie z Fina powinieneś się śmiać tylko płakać nad Bulls bo opieranie przyszłości nad jednym Lavinem to jest parodia a nie organizacji. Tyle lat tankowania i żaden zawodnik się nie ostaje. Let's go Bulls xdddd

A może Lauri i Wendell to były po prostu złe wybory? Lauri praktycznie nie rozwinął się koszykarsko i wygląda na kolesia który nie jest w stanie zrobić  kroku do przodu. Kontuzje i świadomość własnych ograniczeń zaczęły działać na psychikę i chłop się posypał. Wendell był w Bykach tylko dwa sezony, zobaczymy jak i czy rozwinie się w innym środowisku. Z tymi samymi ludźmi pracował LaVine i u niego postęp jest z roku na rok, tylko że on zasuwa w trakcie off season na własną rękę i nie ogląda się na sztab. Teraz testem dla naszego sztabu jest Williams, zobaczymy czy zrobią z niego drugiego Butler'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwoj grajkow swoja droga, ale tez tych watpliwych wyborow (z wysokimi numerami) w draftach bylo ostatnimi czasy w chicago niemalo. spojrzmy, lata 16'-20': valentine z 14 (lol), lauri z 7 (niezle), carter z 7 (niby niezle, ale obronca bez '3' w dzisiejszej kosztkowce to troche jak tancerz z jedna noga krotsza), coby z 7 (lol), williams z 4 (spory potencjal, ale od poczatku bylo wiadomo, ze patrick bedzie potrzebowal 2-3 sezonow, by nauczyc sie fundamentals)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kcp78 napisał:

rozwoj grajkow swoja droga, ale tez tych watpliwych wyborow (z wysokimi numerami) w draftach bylo ostatnimi czasy w chicago niemalo. spojrzmy, lata 16'-20': valentine z 14 (lol), lauri z 7 (niezle), carter z 7 (niby niezle, ale obronca bez '3' w dzisiejszej kosztkowce to troche jak tancerz z jedna noga krotsza), coby z 7 (lol), williams z 4 (spory potencjal, ale od poczatku bylo wiadomo, ze patrick bedzie potrzebowal 2-3 sezonow, by nauczyc sie fundamentals)...

Niby trochę w tym racji ale spójrz jakie to były drafty i kto poza wymienionymi był do wzięcia 

Popraw mnie jeśli się mylę, ale kariery nikt wybrany po nich wielkiej dotychczas nie zrobił 

Wyjątki to

 siakam (ale umówmy się, nikt go wówczas nie brał poważnie)

Mitchell i adebayo to faktycznie perły. Perły na których nie poznał się nikt z pierwszej 13stki wyborów więc nie ma co winić bulls, bo nie oni jedyni przegapili tych graczy 

W 2018 był do wzięcia SGA (wtedy pamiętam że wielką niewiadoma) i mój faworyt Porter (jednak wszyscy pamiętamy tę kontuzję i w związku z nią spadek w mockach)

A wybór Whitea na razie się broni w ten sposób, że żaden z wybranych po nim graczy lepszy nie jest. Podkreślam "na razie" bo za mało gra ten rocznik jeszcze żeby ich ocenić 

 

Tak więc ten LOL rzy nazwisku Whitea jest ciut przesadzony, jedynie z oceną Denzela się w pełni zgadzam, ale to był środek pierwszej rundy, nikt po zawodnikach stamtąd się wiele nie spodziewa zazwyczaj, nie każdy jest Antkiem czy Mitchellem ;)

No i nie zapominajmy, że jako kibic pistons też nie masz powodów do dumy z ostatnich wyborów Detroit ;)

 

 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Niby trochę w tym racji ale spójrz jakie to były drafty i kto poza wymienionymi był do wzięcia 

Popraw mnie jeśli się mylę, ale kariery nikt wybrany po nich wielkiej dotychczas nie zrobił 

Wyjątki to

 siakam (ale umówmy się, nikt go wówczas nie brał poważnie)

Mitchell i adebayo to faktycznie perły. Perły na których nie poznał się nikt z pierwszej 13stki wyborów więc nie ma co winić bulls, bo nie oni jedyni przegapili tych graczy 

W 2018 był do wzięcia SGA (wtedy pamiętam że wielką niewiadoma) i mój faworyt Porter (jednak wszyscy pamiętamy tę kontuzję i w związku z nią spadek w mockach)

A wybór Whitea na razie się broni w ten sposób, że żaden z wybranych po nim graczy lepszy nie jest. Podkreślam "na razie" bo za mało gra ten rocznik jeszcze żeby ich ocenić 

 

Tak więc ten LOL rzy nazwisku Whitea jest ciut przesadzony, jedynie z oceną Denzela się w pełni zgadzam, ale to był środek pierwszej rundy, nikt po zawodnikach stamtąd się wiele nie spodziewa zazwyczaj, nie każdy jest Antkiem czy Mitchellem ;)

No i nie zapominajmy, że jako kibic pistons też nie masz powodów do dumy z ostatnich wyborów Detroit ;)

 

 

 

 

A takiego gracza o nazwisku Thybulle kojarzysz? Taki tam obrońca z 76ers

P.J. Washington kolejny lepszy wybór

No i oczywiście jeszcze Tyler Herro.

Cała trójka lepsza od White'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

A takiego gracza o nazwisku Thybulle kojarzysz? Taki tam obrońca z 76ers

P.J. Washington kolejny lepszy wybór

No i oczywiście jeszcze Tyler Herro.

Cała trójka lepsza od White'a

PJ? Serio? Thrybulle? Serio?

Hierro przeoczyłem, ale on jest co najwyżej lepszy minimalnie, a coby końcówkę sezonu z tych wymienionych miał zdecydowanie lepszą. Co oczywiście (i to piszę po raz kolejny) nie znaczy że wybór Whitea za 2 lata będzie się tak samo bronił jak teraz. Jak (mam nadzieję) wiesz, ja fanem talentu CW nie jestem i bardzo mocni liczę, że opuścić bulls

Mamy zbyt małą próbkę tego draftu na razie i dlatego twoje argumenty po raz kolejny są tak łatwe do obalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał:

PJ? Serio? Thrybulle? Serio?

Hierro przeoczyłem, ale on jest co najwyżej lepszy minimalnie, a coby końcówkę sezonu z tych wymienionych miał zdecydowanie lepszą. Co oczywiście (i to piszę po raz kolejny) nie znaczy że wybór Whitea za 2 lata będzie się tak samo bronił jak teraz. Jak (mam nadzieję) wiesz, ja fanem talentu CW nie jestem i bardzo mocni liczę, że opuścić bulls

Mamy zbyt małą próbkę tego draftu na razie i dlatego twoje argumenty po raz kolejny są tak łatwe do obalenia

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, josephnba napisał:

No i nie zapominajmy, że jako kibic pistons też nie masz powodów do dumy z ostatnich wyborów Detroit ;)

wrecz przeciwnie, draft ostatnimi czasy wyglada u nas - w odroznieniu od was - calkiem przyzwoicie. sposrod naszych drugorundowych wyborow z ostatniej dekady w lidze utrzymalo sie 5 grajkow (czyli polowa), a jak idzie o wybory pierwszorundowe, to poza liga jest tylko ellenson (1/9). dolicz do tego 2 all-starow (w tym khrisa, ktorego wzielismy w 2-giej rundzie). swoja droga, prowadzenie zero-jedynkowej narracji jest intelektualnie nieuczciwe. jesli wymieniasz grajkow na poziomie all star, by podbic (zasada kontrastu) wartosc wyborow bulls, to jest to meh. nba to nie jest 20-30 najlepszych grajkow (w porywach 50) vs szrot (czyli cala reszta)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary albo rozmawiamy poważnie albo nie 

Piszesz o pierwszorzędowych wyborach (tych wysokich) bulls w kontekście lol, słaby itp 

A o pistons piszesz że drugorundowe jeszcze grają w lidze 

 

Bulls mają też kilka takich steali na koncie co nie było przedmiotem dyskusji którą sam zacząłeś

Porównajmy te same drafty które tak cię interesowały w bulls 

2016 ellenson lol 

2017 kennard zaraz przed Mitchellem średnio choć to tak samo się broni jak w przypadku bulls 

2018 sekou who the hell is he?

 

Fajnie się krytykuje wybory bulls kiedy pistons grający równie c***owo nawet pickow swoich nie miewają w draftach 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Stary albo rozmawiamy poważnie albo nie 

Piszesz o pierwszorzędowych wyborach (tych wysokich) bulls w kontekście lol, słaby itp 

A o pistons piszesz że drugorundowe jeszcze grają w lidze 

 

Bulls mają też kilka takich steali na koncie co nie było przedmiotem dyskusji którą sam zacząłeś

Porównajmy te same drafty które tak cię interesowały w bulls 

2016 ellenson lol 

2017 kennard zaraz przed Mitchellem średnio choć to tak samo się broni jak w przypadku bulls 

2018 sekou who the hell is he?

 

Fajnie się krytykuje wybory bulls kiedy pistons grający równie c***owo nawet pickow swoich nie miewają w draftach 

z toba 'powaznie' najwyrazniej sie nie da. najpierw - nie wiem po co, ale o to mniejsza - zahaczyles o drafty u nas, to ci te kwestie nakreslilem, a ty masz do mnie o to pretensje lol. i lodu na glowe, bo reagujesz jak przedszkolak. a moja opinia n/t waszych grajkow jest, jak sadze, calkiem wywazona. p.s. twoja uwaga odnosnie naszych pickow, ktorych 'nie mamy', to majstersztyk!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kcp78 napisał:

z toba 'powaznie' najwyrazniej sie nie da. najpierw - nie wiem po co, ale o to mniejsza - zahaczyles o drafty u nas, to ci te kwestie nakreslilem, a ty masz do mnie o to pretensje lol. i lodu na glowe, bo reagujesz jak przedszkolak. a moja opinia n/t waszych grajkow jest, jak sadze, calkiem wywazona. p.s. twoja uwaga odnosnie naszych pickow, ktorych 'nie mamy', to majstersztyk!...

No przecież Hayes i Cade nie są wasi oddajcie je do Chicago. Mają chorą córkę xddddddddd

Akurat Detroit w ostatnich latach bardzo fajnie wybierają. Mitchell to było po prostu spore zaskoczenie. Sekou Killian Cade to jest bardzo fajna podstawa pod mocny PO team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

Akurat Detroit w ostatnich latach bardzo fajnie wybierają. Mitchell to było po prostu spore zaskoczenie. Sekou Killian Cade to jest bardzo fajna podstawa pod mocny PO team

Nie wiem czemu w temacie Bulls, ale Pistons poprzedni draft zaliczylo kozacki, nawet jesli Hayes potrzebuje wiecej czasu troche na wejscie do ligi to Bey (a zamknal mi morde, bo nie wierzylem w niego totalnie) oraz Stewart to kapitalne wybory, teraz dodali Cade z #1, a i Sekou moze byc jeszcze uzytecznym graczem, mimo wszystko nie skreslalbym go :P 

Za to Bulls mimo, ze srednio lubie ich ostatnie wybory (Lauriego lubię, ale jego kariera to zawód w tej lidze) mi sie podobaja od wejscia Arturasa i powinni o TOP6 powalczyc w przyszlym sezonie, choc moze znow ich przeszacowuje jak po deadline, gdzie byli sporym zawodem po dodaniu Voocha :P

IMO akurat Bulls i Pistons jest za co chwalic w ostatnim czasie, mialy te organizacje pare sezonow temu duzo gorsze momenty z jakimis Drummondami jako "gwiazdami"

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

ESPN currently slates the Bulls as the league’s 19th-best team.

Here is a complete look at how they rank the East:

1. Brooklyn Nets
2. Milwaukee Bucks
3. Philadelphia 76ers
4. Miami Heat
5. Atlanta Hawks
6. Boston Celtics
7. New York Knicks
8. Charlotte Hornets
9. Indiana Pacers
10. Chicago Bulls 
11. Toronto Raptors
12. Washington Wizards
13. Detroit Pistons
14. Cleveland Cavaliers
15. Orlando Magic

Jak widać mają coś do udowodnienia.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawka faktycznie jest bardzo wyrównana 

Z tych ekip niewiadome to Celtics, Pacers i Hornets, Bulls nie mają gorszego rosteru od nich.

Poza stawką są Bucks, Nets i Hawks, i chyba też Heat. Sixers mają problemy w szatni i to może być szansą dla innych zespołów . Knicks to półka Bulls, zobaczymy jak będzie grał Julius po tym jak dostał kasę. 

Realnie Bulls są w top 5-9 wschodu 

Nets 

Bucks 

Heat

Hawks 

Sixers 

Celtics

Bulls/Knicks 

Hornets 

Pacers 

 

Oczywiście jako optymista stawiam Bulls wysoko, ale równie dobrze mogą skończyć na 9tym miejscu 

Najwiekszy znak zapytania to ławka

Nie rozumiem dlaczego nie uderzają po Milsapa np 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Z twojego posta wynika że najwyraźniej nie chce grać w żadnej z 30stu drużyn ligi skoro jeszcze jest FA ;)

Z mojego posta nic takiego nie wynika. Jakbyś umiał czytać to zauważałbyś, że napisałem "pewnie" a nie "na pewno".

Akurat Millsap swoje zarobił i po prostu mu się nie spieszy. Czeka na argumenty i oferty pieniężne. Proste xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.