Skocz do zawartości

Miami Heat 2021/2022


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, karpik napisał:

Szanuję Twoje zdanie, ale zdanie profesjonalnych sędziów z NBA po analizie wideo, szanuję jeszcze bardziej.

Czy to się kwalifikowało jako "unnecessary"? Jak najbardziej.

Czy to się kwalifikowało jako "excessive"? Owszem. 

Zatem może jednak bycie w mniejszości przez Ciebie i Zo jest spowodowane tym, że błędnie interpretujecie faul Morrisa? Nie kojarzę sytuacji, żeby zawodnik dostał flagrant 2 przez przypadek, niechcący. Nie żyję też w alternatywnym świecie, w którym Jokic nie zareagował na faul Morrisa, więc nie wiem czy wtedy Morris dostałby flagrant 2 (choć faul był zarówno niepotrzebny jak i nadmiernie ostry, więc moim zdaniem easy call), ale cieszę się, że Ty masz taką wiedzę.

Nie szanujesz, to jest dość oczywiste, ale to akurat mi obojętne :D

Bardziej mnie ciekawi czemu próbujecie mnie przekonać że Morris zrobił głupotę, mimo że ja od początku się z tym zgadzam. To z czym się nie zgadzam to z tym, że w jakikolwiek sposób chciał tu zrobić Jokiciowi krzywdę. Powtarzam więc ponownie, wg mnie Morris zrobił głupią rzecz i mógł PRZYPADKOWO kontuzjować tym zagraniem jakiegoś gracza na boisku. A Jokić zachował się jak pizda uderzając go z całej siły w plecy. Nie twierdzę, że jest pizdą, możliwe że jest aktualnie najlepszym koszykarzem na świecie, twierdzę że w tej konkretnej sytuacji zachował się jak pizda i to on tu popełnił większe przewinienie.

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem, ja grałem tylko na poziomie młodzieżowo-juniorskim i w podobnej sytuacji zachowałem się jak Jokić ( tzn. nie do końca, po prostu w kolejnej akcji Niemiec, który wcześniej bardzo brzydko mnie sfaulował dostał ruchomą zasłonę z wystawionymi łokciami na wysokości swojej twarzy, także obaj nie dokończyliśmy tego meczu), więc może stąd jestem trochę nieobiektywny:)

No i super się zachowałeś, to się szanuje :) Choć jeśli obaj nie dokończyliście meczu to słabo się z tym ukryłeś przed sędziami :D

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@cvbe mniejsza z tym co myslal morris, powiedz mi lepiej czy wg ciebie z łokcia w zebra i z kolana w kolano na połowie boiska to jest normalny faul w koszykówce ? :)

Nie, to nie jest normalny faul. Ale ten konkretny nie był jakiś straszny, był trochę mocniejszym faulem, moooooże na umyślny w Europie jakby sędziowie zwrócili uwagę na rozbieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

 

No i super się zachowałeś, to się szanuje :) Choć jeśli obaj nie dokończyliście meczu to słabo się z tym ukryłeś przed sędziami :D

No, kto by pomyślał, że sędziowie połączą kropki gdy w kolejnej akcji po tym jak ziomek dostał technika za faul na mnie, krwawi z nosa jak świnia po kontakcie ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No, kto by pomyślał, że sędziowie połączą kropki gdy w kolejnej akcji po tym jak ziomek dostał technika za faul na mnie, krwawi z nosa jak świnia po kontakcie ze mną.

No dlatego mówię, że słabo to ukryłeś :) btw jeśli mu chciałeś zrobić krzywdę a nie tylko zajebać to też niezbyt ładnie. Jeśli tylko zajebać a złamałeś nos przez przypadek to spoko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cvbe napisał:

To nieładnie :P też raz tak zrobiłem i uważam, że zachowałem się jak pizda mimo, że nawet faulu mi nie zagwizdali... Ale od tamtej pory tylko kulturalnie napierdalanka :)

chcę bić, ale bez krzywdzenia!

strach pomyśleć co byś pisał jakby Jok wypłacił Morrisowi w szczepionkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

Umyka Wam meritum, że Morris cały czas nie gra po tamtym faulu Joka, który wyglądał fatalnie.. - może to da co poniektórym do myślenia, bo cały czas prawie nikt tu tego nie dostrzega.. az nie wierzę że się tu ludzie wypowiadają, którzy mają wiedzę o koszykówce.. Sugerowałbym zejście z Morrisa - który jest boiskowym chamem i skoncentrowanie się na tym co odjebał Jokic i jak to jest tu beztrosko odbierane. A to że większość tu broni Joka nie świadczy dobrze o większości.. 

tak z ciekawosci , heat nadal celowo przegywaja czwarte kwarty zeby potrenowac koncowki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Pisałem to w regularze po którym w playoffs miało miejsce to:

Więc wracaj pod kamień spod którego wypełzłeś. 

czemu mnie obrazasz ? musisz odragowac jakies rozterki z zycia prywatnego ? teraz czujesz sie bardziej szczesliwy ? nie tedy droga , kup zonie jakiegos kaktusa to moze ci da .:))))

 

2 godziny temu, Koelner napisał:

Trenowali przypadkową akcję?

daj spokoj , lepiej nie drazyc bo znowu sie obrazi i zniknie na jakis czas :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale nie rozumiem chcesz dyskutować ze mną podając zdanie innych ludzi które jest takie samo ? Co to ma dać w tej dyskusji?

Sędzia nie zachował się jak nowicjusz, Lowry się zachował jeśli myślał że mu to ten nowicjusz odpuści, świetny gwizdek z paru metrów underhandem z całkiem duża siłą rzucić piłkę sędziemu prosto w bebechy bardzo mądre 

Ale nie szukam to logiki bo na pierwszy rzut oka widać że to zrobił celowo

"Have thicker skin"

Już mają taką thicker skin że pozwalają na wszystko, miliony narzekań po każdym gwizdku

Nie oglądając meczu po body language Lowrego można wyczytać że cały mecz miał pretensje do całego świata w okoł siebie i pewnie mu się zbierało cały mecz right?

Lubie Lowrego bo to gracz w typie CP3, wygrają za wszelką cenę, za to ich obu lubię ale trzeba wiedzieć że to śliskie typy

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś powtarza te same zachowania mecz w mecz to nie jest to.stereotypem ale faktem 

Akurat pracuje na nocki i Miami oglądałem bardzo dużo w tym sezonie i Lowremu grubo odjebalo w tym sezonie, nie ma meczu żeby mu pasowało sędziowanie, zawsze coś mi gra

Na pewno pracował na tego dacha zwłaszcza że jak mówisz to był drugi

Specjalnie obejrzę sobie później te 2 kwarty ;)

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.