Skocz do zawartości

Miami Heat 2021/2022


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Morris wziął rozbieg z połowy szerokości boiska i się wjebal w niego ciałem

A mógł zabić! Dobrze, że wyhamował przed końcem i po prostu w niego wpadł :)

1 minutę temu, julekstep napisał:

przecież Jok mu nie zajebał w jakiejś kolejnej akcji tylko natychmiastowo lol

A jakby mu zajebał w następnej akcji to bym powiedział, że zrobił dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

A o czym jest ta bezsensowna paplanina? - no przecież o tym że dobrze mu tak i tylko te kretyńskie texty tu krytykuję. :)

"dobrze mu tak że dostał w cymbał"

nie wiem jak to przerobiłeś na "dobrze mu tak że doznał kontuzji"

Teraz, Alonzo napisał:

Eeeee.. Słabe - bardziej byś mi zaimponował jakbyś napisał że Jokic zachował się jak prymitywny nierozgarnięty cham atakując Morrisa ;]

Jokic zachował się adekwatnie

chociaż ofc z perspektywy Nuggets wolałbym żeby mieli w składzie dedykowanego enforcera wyjaśniającego lamusów pokroju Morrisa biorąc na siebie ryzyko zawieszeń itp :)

 

no ale GOAT musi wszystko robić sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się dyskusja nad faulem Zazy na Kawhi. Niektórzy też wtedy twierdzili, że to zwykły faul i kontuzja Kawhi to pech, a nie chamstwo Pachulii. 

I tu w sumie to samo. Jokic tak zareagował, bo jako zawodnik doskonale wie czym grożą takie "faule z frustracji" (aka chamskie sk****syńskie ataki). Zagotował się, co można zrozumieć, choć na pewno nie należy pochwalać, sam byłem zdziwiony, że dostał bana tylko na 1 mecz za to.

Za to za nic w świecie nie umiem zrozumieć pobudek jakimi się kierował Morris. Przegrywam, więc zajebię MVP z zaskoczenia? Ale jestem sfrustrowany, może chociaż uda mi się Jokicia uszkodzić? To ma być wytłumaczenie? To zwykła patola, taka sama jak w przypadku Zazy i Kawhi. Weterani grający od wielu lat zawodowo wiedzą w jaki sposób można uszkodzić rywala tak, żeby wyglądało to w miarę niewinnie, a było tak naprawdę atakiem na zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo czy Ty myślisz ze twoi idole Udonis i Alonzo by morrisowi odpuścili? Jak sugerujesz ze powinien Jokic odpuścić… 

 

gosc jest MVP i powinien mieć szacunek wśród morrisów. Lebrona tez nikt nie bije. Wiec bardzo dobrze Jokic zrobił - pokazał wszystkim rolesom łebkom ze takie akcje z nim nie przejdą. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Ciekawi mnie tylko ile takich głupot tu jeszcze przeczytam ludzi którzy ponoć kochają koszykówkę..

nie da się kochać koszykówki i bronić typa który mógł poważnie skontuzjować najlepszego koszykarza na świecie (bo przegrywał i się zagotował!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Ciekawi mnie tylko ile takich głupot tu jeszcze przeczytam ludzi którzy ponoć kochają koszykówkę..

A może dlatego ze kochamy koszykówkę gardzimy takimi playerami którzy nie umieją przegrywać i wala takie cheap shoty w meczu gdzie wynik jest rozstrzygnięty? 
 

Co faul morrisa miał wspólnego z koszykówka? 
 

uraz morrisa jesli serio spowodował to Jokic to jest to uraz niefortunny - Jokic tez przecież nie chciał mu krzywdy zrobić - oraz sam sobie może być wdzięczny bo mógł pomyśleć o tym zanim niesportowo się zachował. Także ja uważam ze jesli tylko to go czegos nauczy to nawet fajnie ze złapał kontuzje - może pomyśli zanim zaatakuje innego zawodnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

Teksty, że Jokić może komuś zajebać bo jest lepszy w koszykówkę, a Morris nie może nikomu bo jest gorszy są super :D

Teksty, że Morris może komuś zajebać bo przegrywa w koszykówkę, a Jokić nie może nikomu bo jest po gwizdku są jeszcze bardziej super 😄

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Mnie trochę smuci ich rozumowanie..

Jak ludzie tyle lat fascyjnujący się koszykówką mogą pisać że Jokic dobrze zrobił.. w głowie się nie mieści..

Jak ludzie tyle lat fascynujący się koszykówka mogą pisać że Morris w zasadzie to nic nie zrobił - zwykłe obijanie żeber... w głowie się nie mieści..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Mnie trochę smuci ich rozumowanie..

Jak ludzie tyle lat fascyjnujący się koszykówką mogą pisać że Jokic dobrze zrobił.. w głowie się nie mieści..

Jeszcze raz - zastanów się co by zrobił twój idol hasłem albo mourning w tej sytuacji - bo ja stawiam ze tak samo lecieliby na markieffa z rewanżem - a nawet śmiem twierdzić ze w ruch poszłyby pięści zamiast pchnięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Jeszcze raz - zastanów się co by zrobił twój idol hasłem albo mourning w tej sytuacji - bo ja stawiam ze tak samo lecieliby na markieffa z rewanżem - a nawet śmiem twierdzić ze w ruch poszłyby pięści zamiast pchnięć. 

jakby to zrobił gracz w koszulce Heat to byłoby piękno koszykówki

czego tu nie rozumiesz? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Mnie trochę smuci ich rozumowanie..

Jak ludzie tyle lat fascyjnujący się koszykówką mogą pisać że Jokic dobrze zrobił.. w głowie się nie mieści..

Jakby Morris nie grał w Heat to też byś go nie bronił :D

Jakby Jokić nie uderzył Morrisa w plecy to nikt by słowa o tym faulu Morrisa nie napisał, taki był mocny :D

Nie wiem też czy dla Karpika jestem wystarczającym weteranem, ale po 13 latach zawodowej gry stwierdzam, że Jokić zachował się jak pizda a Morris tylko głupio :) z czystej ciekawości podpytałem też kilku kolegów z zakresu "ekstraklasa-2 liga" i nikt nie poparł tu Jokicia. Natomiast jakby Jokić zachował się tak jak napisał Julek, czyli zaczekał na następną akcję, poparłby go każdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, karpik napisał:

sam byłem zdziwiony, że dostał bana tylko na 1 mecz za to.

prawda , widocznie liga jest mniej wrażliwa na krzywdy graczy którzy w czasie gry dokonują niesportowych zagrań. ewidentnie liga w tym wypadku poparła Jokicia, musiała dać symboliczną karę aby nie popierać samosądów na boisku ale dali znać ,że zagrania Morrisa są nieakceptowalne.

podoba mi się bezczelność u europejskich białych gracz ( Jokic , Doncic, Nowitzki, Gasol ) którzy ewidentnie nie pękają , bo po Birdzie , Stocktonie nie widać białych amerykanów którzy byliby w stanie przeciwstawić się czarnej supremacji

Morrisowie to są rasiści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cvbe napisał:

z czystej ciekawości podpytałem też kilku kolegów z zakresu "ekstraklasa-2 liga" i nikt nie poparł tu Jokicia. Natomiast jakby Jokić zachował się tak jak napisał Julek, czyli zaczekał na następną akcję, poparłby go każdy :)

a nie no to zamyka temat

szkoda tylko że w kontrze masz masę opinii gadających głów (czyli koledzy z zakresu "NBA"), którzy popierają Jokicia :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.