Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Btw troszke zabawne jest, że na początku sezonu fani Lakers przypominali nam że spokojnie, hejterzy Lakers wchodzą w ten temat tylko po porażkach żeby pocisnąć bekę, a doszliśmy na końcu sezonu do momentu, że ani fani lakers ani hejterzy już nie piszą nic po meczu. Jedni z poczucia beznadziei, a drudzy chyba z litości :) 

Good point, uwielbiam się nabijać z LAL, ale na taki mecz to się patrzy po prostu z zażenowaniem i niedowierzaniem.  Nie ma nawet z czego toczyć beki, po prostu się człowiek zastanawia o c*** tu chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Najwięksi fani lakers ostatnio się dosyć wyraźnie odcinają. Nba to rozrywka wie. Taki hint. Wchodzisz na box score i jak lebron wciśnie 45-50 punktów to wtedy to oglądasz. Jak kręci coś koło 20 mijasz szerokim łukiem 

Nie wiem czy jestem największym, ale na 100%  najstarszym (poza Nicholsonem :) ) Może dlatego, nie utożsamiam LAL z LBJ , więc latem leci LBJ i AD.

Jest miś, więcej chleba z tej maki nie będzie, czas spieniężać aktywa, zaorać i zacząć od nowa. Aha, ja zacząłbym jednak od Pelinki, Rambisów i przekazania sterów funduszu w ręce Bussa od skautingu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Btw troszke zabawne jest, że na początku sezonu fani Lakers przypominali nam że spokojnie, hejterzy Lakers wchodzą w ten temat tylko po porażkach żeby pocisnąć bekę, a doszliśmy na końcu sezonu do momentu, że ani fani lakers ani hejterzy już nie piszą nic po meczu. Jedni z poczucia beznadziei, a drudzy chyba z litości :) 

Spokojnie wróci Ti ejdż Ti, Ariza i Nunn, i będzie zajebiście waldeklaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zerknąłem na pierwsze kwarty vs Suns i Raptors i naszła mnie taka myśl: LeBron jest cancerem :)

To jak bardzo LeBron ma wyjebane na całą drużynę i na grę w obronie, jest absolutnie niesamowite. LeBron nie boxoutuje, ma wyjebane na closeouty, pozwala rzucać każdemu tak bardzo wide open 3, jak tylko się da, nie jest też zainteresowany powrotem do defensywy w transition, zwykle przejście z ataku do obrony zajmuje mu z 10 sekund (no chyba, że rywale w tym czasie już zapunktują, to wtedy nawet nie zalicza tego powrotu do obrony). Jedyne co interesuje LeBrona, to nabicie linijki w boxscorze i pójście do domu. Jeśli to nie jest definicja raka, to ja nie wiem co nią jest :)

Lakers zostało 14 meczów (10 z PO teamami), z czego tylko 4 u siebie, przegrali ostatnie 10 meczów na wyjeździe (ostatni W zaliczyli w styczniu), to będzie piękny collapse, po prostu piękny. Pels się cieszą, wstępnie wygląda na 8. pick dla NOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, josephnba napisał:

Będę bardzo zdziwiony jak LeWyjebane będzie grał w lal w przyszłym sezonie 

Mi to pasuje, może wreszcie umilkną te pierdoły o goat 

Pewnie juz mysli o Cleveland tak jak pisałem kilka miesięcy temu. Pytanie czy w Cleveland chcą rozpierd... tak fajnie zapowiadający się zespól dla jednego pierścionka i kolejnej rozpierduchy teamu na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marceli73 napisał:

Pewnie juz mysli o Cleveland tak jak pisałem kilka miesięcy temu. Pytanie czy w Cleveland chcą rozpierd... tak fajnie zapowiadający się zespól dla jednego pierścionka i kolejnej rozpierduchy teamu na lata.

Jakiego pierścionka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Jakiego pierścionka?

Myślisz ze w Cleveland z Lebronem nie mieliby szans? Zależy co by oddali w wymianie z Lakers?  Jak jakiegoś Lova i garść pikow 1 rundowych to maja szanse. Pytanie tylko czy młodzież by przy nim dobrze grała? Jak nie wtedy grozi rozpierducha zespołu. Kolejny raz Lebron mógłby to zrobić jak by się za transfery wziął.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marceli73 napisał:

Myślisz ze w Cleveland z Lebronem nie mieliby szans? Zależy co by oddali w wymianie z Lakers?  Jak jakiegoś Lova i garść pikow 1 rundowych to maja szanse. Pytanie tylko czy młodzież by przy nim dobrze grała? Jak nie wtedy grozi rozpierducha zespołu. Kolejny raz Lebron mógłby to zrobić jak by się za transfery wziął.

No już widzę Lakers robiących laskę Cle i oddających lebrona za lovea po to tylko żeby koleś który rozjebał im team od środka mógł zdobyć kolejny tytuł 

Teraz, Vice-kontorezerwowe napisał:

LeBron z żadnego Lakers a raczej Los Angeles się nie ruszy. Skończcie panowie te fantasmagorie.

Taka opcja też mi pasuje. Jak ma grać taką jak gra to właśnie dla Lakers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karpik napisał:

Lakers zostało 14 meczów (10 z PO teamami), z czego tylko 4 u siebie, przegrali ostatnie 10 meczów na wyjeździe (ostatni W zaliczyli w styczniu), to będzie piękny collapse, po prostu piękny. Pels się cieszą, wstępnie wygląda na 8. pick dla NOP.

To nie Pels się cieszą, a Memphis, bo ten pick poszedł w wymianie za Valanciunasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

No już widzę Lakers robiących laskę Cle i oddających lebrona za lovea po to tylko żeby koleś który rozjebał im team od środka mógł zdobyć kolejny tytuł 

Taka opcja też mi pasuje. Jak ma grać taką jak gra to właśnie dla Lakers 

Przy całej waszej niechęci do niego to zupełnie błędnie odczytujecie sytuacje. Na mistrzostwo on już ma bardzo małe szanse ale raczej nikt zdrowy na umysle nie oczekuje tego od 37 letniego gościa w jego 19 sezonie. Dla jego statusu dla tych co jeszcze nie uważają go za GOAT (podejrzewam że już dla dużej liczby osób on jest już GOAT)  większy wpływ będzie miało pobicie rekordu KAJ'a w punktach , bycie królem strzelców czy osiągnięcie top5 w liczbie asyst. A o to zdecydowanie łatwiej w słabym zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Przy całej waszej niechęci do niego to zupełnie błędnie odczytujecie sytuacje. Na mistrzostwo on już ma bardzo małe szanse ale raczej nikt zdrowy na umysle nie oczekuje tego od 37 letniego gościa w jego 19 sezonie. Dla jego statusu dla tych co jeszcze nie uważają go za GOAT (podejrzewam że już dla dużej liczby osób on jest już GOAT)  większy wpływ będzie miało pobicie rekordu KAJ'a w punktach , bycie królem strzelców czy osiągnięcie top5 w liczbie asyst. A o to zdecydowanie łatwiej w słabym zespole. 

No to ci dopiero goat polujący na rekordy dla sztucznego podtrzymania swojego goatowania 

 

Sam bym tego lepiej nie wymyślił 

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Przy całej waszej niechęci do niego to zupełnie błędnie odczytujecie sytuacje. Na mistrzostwo on już ma bardzo małe szanse ale raczej nikt zdrowy na umysle nie oczekuje tego od 37 letniego gościa w jego 19 sezonie. Dla jego statusu dla tych co jeszcze nie uważają go za GOAT (podejrzewam że już dla dużej liczby osób on jest już GOAT)  większy wpływ będzie miało pobicie rekordu KAJ'a w punktach , bycie królem strzelców czy osiągnięcie top5 w liczbie asyst. A o to zdecydowanie łatwiej w słabym zespole. 

No to ci dopiero goat polujący na rekordy dla sztucznego podtrzymania swojego goatowania 

 

Sam bym tego lepiej nie wymyślił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

No to ci dopiero goat polujący na rekordy dla sztucznego podtrzymania swojego goatowania 

 

Sam bym tego lepiej nie wymyślił 

No to ci dopiero goat polujący na rekordy dla sztucznego podtrzymania swojego goatowania 

 

Sam bym tego lepiej nie wymyślił 

Ja w ogóle nie nazwałbym tego myśleniem co napisałeś. ale nie dziwi mnie to. Nienawiść (niechęć) cię zaślepia. Nie ma czegoś takiego jak sztuczne podtrzymanie goatowania. A tym nie wiem jak można pisać o polowaniu na rekordy. To co ma nie grać bo za dużo punktów zdobędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, josephnba napisał:

Oczywiście że mnie zaślepia jestem HEJTEREM! 

 

c*** z tym, że LeBron rozjebał kolejny zespół swoimi wymuszeniami, ważne że kręci cyferki a winni są wszyscy inni 

Oczywiście kontuzje nie mają znaczenia, a B Hield za RW spowodowałby że ten zespół byłby contenderem . Brawo Ty.

Edytowane przez Gregorius
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

Top10 zostaje w New Orleans, a 11-30 idzie do Memphis, także Pels się zaczynają cieszyć.

Nawet nie wiedziałem tego. Ale szczerze mówiąc to nie widzę wielkich szans na zdobycie tego picku przez Pels, bo jednak grupa pościgowa do play-in (Blazers,Spurs,Kings), poza tym, że ma niewielką stratę, to wcale nie wygląda na specjalnie zainteresowaną pościgiem. Spurs i Blazers to raczej walczą o picki, a Kings po pozyskaniu Sabonisa wcale nie gra lepiej. No i Pelicans też ma swoje kłopoty, bo wypadł Ingram, a bez niego to słabo wygląda bilans.

Także obstawiam, że Lakers bez problemu wejdą do play-in, a jeśli wróci Davis to powinni wejść do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.