Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BMF napisał:

Bradley? Iguodala? Winslow? Ciekawe czy uda się wyrwać kogoś ciekawego z ostatnimi minimami, pewnie 50/50.

Meh, już bym chyba wolał Matthewsa.

Jeden roster spot pójdzie na Dudley'a, z drugim prawdopodobnie będą czekać na Love'a. Co z ostatnim, trudno powiedzieć, ale najwyraźniej są gotowi go wykorzystać już teraz (info o Iggym).

Co do Caruso, to nie jestem pewien, czy możemy odczytywać słowa Ramony dosłownie, że Lakers faktycznie oferowali 7 milionów. Brzmi to bardziej jak jej luźne dywagacje na temat wyceny zawodnika przez klub. Osobiście obstawiam, że nie było żadnej kontroferty, bardziej coś na zasadzie:

- hej, Bulls dają mi 37/4. Dajcie 30/3 to zostanę,
- dzięki za wszystko, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jendras napisał:

Meh, już bym chyba wolał Matthewsa.

Jeden roster spot pójdzie na Dudley'a, z drugim prawdopodobnie będą czekać na Love'a. Co z ostatnim, trudno powiedzieć, ale najwyraźniej są gotowi go wykorzystać już teraz (info o Iggym).

Co do Caruso, to nie jestem pewien, czy możemy odczytywać słowa Ramony dosłownie, że Lakers faktycznie oferowali 7 milionów. Brzmi to bardziej jak jej luźne dywagacje na temat wyceny zawodnika przez klub. Osobiście obstawiam, że nie było żadnej kontroferty, bardziej coś na zasadzie:

- hej, Bulls dają mi 37/4. Dajcie 30/3 to zostanę,
- dzięki za wszystko, powodzenia.

Ja tez w sumie nie wiem czemu jeszcze Wesa nie podpisali. Chce wiecej niz minimum? Mial BAE, to nie tak duzo wiecej. RS mial sredni, ale im blizej PO bylo tym lepiej i pare razy Lakers ratowal czy to obrona czy trojka lub dwoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ogladaliscie/czytaliscie wypowiedzi nowych nabytkow Lakers. Dwighta, Ellingtona, Arizy itd. Widac roznice w stosunku do tego co bylo rok temu. Widac ze kazdywie po co tu przyszedl, jaka jest jego rola i cel. Dodatkowo, tez chyba nie sa zadowoleni z tego jak na stąrcie sie ich skresla przez wiek. To dobrze dla Lakers wrozy. Przynajmniej widac, ze jakas iskra i ambicje w nich sa mimo wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nba2midnight napisał:

Az strach czytac o tych Twoich rezolucjach i byciu „twardszym” ...

Wklejasz najbardziej pierdziaste komunaly i frazesy z twittera. Za “twardszym” wstaw cokolwiek, czego gosc ktory jest u schylku kariery nie poprawil/zrobil. U mlodszych “w prime” szukajacych nastepnego kontraktu na vetminie schemat bardzo podobny - a w lidze jest co roku moze 2-3 przecietniakow - graczy ktorzy w wieku 25+ sie namacalnie poprawili i strzelam ze to tacy co nie oglaszali tego na twitterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

Wklejasz najbardziej pierdziaste komunaly i frazesy z twittera. Za “twardszym” wstaw cokolwiek, czego gosc ktory jest u schylku kariery nie poprawil/zrobil. U mlodszych “w prime” szukajacych nastepnego kontraktu na vetminie schemat bardzo podobny - a w lidze jest co roku moze 2-3 przecietniakow - graczy ktorzy w wieku 25+ sie namacalnie poprawili i strzelam ze to tacy co nie oglaszali tego na twitterze.

Julek się co najmniej 5 lat poprawiał na  twitterze ( z czego parę w lal) aż się w końcu, wziął i poprawił na parkiecie :) Ale za to jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, memento1984 napisał:

Wklejasz najbardziej pierdziaste komunaly i frazesy z twittera. Za “twardszym” wstaw cokolwiek, czego gosc ktory jest u schylku kariery nie poprawil/zrobil. U mlodszych “w prime” szukajacych nastepnego kontraktu na vetminie schemat bardzo podobny - a w lidze jest co roku moze 2-3 przecietniakow - graczy ktorzy w wieku 25+ sie namacalnie poprawili i strzelam ze to tacy co nie oglaszali tego na twitterze.

Za to Schroeder nie bawił się w komunaly rok temu. Wpadł, powiedział że chce startować I obiecano mu to I popatrz jak mu na dobre wysz ... oh wait.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Za to Schroeder nie bawił się w komunaly rok temu. Wpadł, powiedział że chce startować I obiecano mu to I popatrz jak mu na dobre wysz ... oh wait.

Schroeder to jest headcase (vide case z “tylko lebron i ja sie nie zaszczepilismy w LAL”) z jakims idiota agentem ktory tego gamonia przekonal do nie realnych zadan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, memento1984 napisał:

Schroeder to jest headcase (vide case z “tylko lebron i ja sie nie zaszczepilismy w LAL”) z jakims idiota agentem ktory tego gamonia przekonal do nie realnych zadan.

Przeciez Lebron sie zaszczepil. Zreszta co za roznica. Akurat kwestia szczepienia tutaj niewiele ma wspolnego z tym co i jak gral i jakie mial podejscie do roli w zespole od poczatku sezonu.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nba2midnight napisał:

Przeciez Lebron sie zaszczepil. Zreszta co za roznica. Akurat kwestia szczepienia tutaj niewiele ma wspolnego z tym co i jak gral i jakie mial podejscie do roli w zespole od poczatku sezonu.

Ja tu mowie o wrzuceniu Lebrona f Jamesa pod przyslowipwy autobus, jprd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać konferencje. Za przeproszeniem. Kocham LA, kocham te miasto, dam z siebie wszystko, wiek to liczby. Idziemy na majstra. 

Co mają powiedzieć. 

Najważniejsze, że mając Bricka z automatu odciążają LBJ na rozegraniu w RS. To najważniejsza opcja jaka się nasuwa w tym trejdzie. Poszli all in. Skład wydaje się na papierze napewno mocny. Nowe nabytki nie są tak streaky jak KCP. Ilość wolnych pozycji będzie przeogromna. Pod koszem to tam będzie pewno miazga jak w bance. 

Jaram się LAL bardziej niż nastolatki Backstreet Boysami w '90.

Albo będzie spektakularny sukces albo klapa że hej. No ale będzie showtime. Warto będzie i w RS parę nocek zarwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.