Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

K...wa to jest dramat👎🏻😤🤮🤬😢. Jacy oni są słabi. Osoby odpowiedzialne za takie zbudowanie składu powinny zostać wywiezione z klubu na taczkach. Odpuszczam oglądanie Lakers na jakiś czas, bo moje serce może tego nie wytrzymać.

Dwa moje ukochane kluby( w różnych dyscyplinach) dają d..py i to już jest za dużo😟

Edytowane przez Pablo248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras przegraliście w prawie pełnym składzie u siebie  z Kings bez Holmesa i Barnesa ? Bez połowy ich rotacji pod koszem ? Alex len, metu i Harkless w s5? Niech ten Ariza i nunn szybko wracają bo bez nich Kings mogą być zbyt trudnym rywalem dla lakers w walce o ostatni seed w play-in 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2021 o 22:00, RonnieArtestics napisał:

A czym się różnią 4 mecze bez Harrisa od 5 czy 6 meczy bez THT jendras ? Piszesz pół rotacji a ja wymieniłem tez przecież pół rotacji Brooklyn…

Sprawdzenie, że THT opuścił nie "5 czy 6", a 13 meczów, zajmuje jakieś 10 sekund.

52 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Jendras przegraliście w prawie pełnym składzie u siebie  z Kings bez Holmesa i Barnesa ? Bez połowy ich rotacji pod koszem ? Alex len, metu i Harkless w s5? Niech ten Ariza i nunn szybko wracają bo bez nich Kings mogą być zbyt trudnym rywalem dla lakers w walce o ostatni seed w play-in 😘

No, tak było. What's your point?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jendras napisał:

Sprawdzenie, że THT opuścił nie "5 czy 6", a 13 meczów, zajmuje jakieś 10 sekund.

Nawet gdyby opuścił 20, to nie powód tak słabej gry. To nie brakujące ogniwo, na którym można oprzeć grę. Co gdy wypadnie w  PO? Kończymy sezon? Tlumaczymy sie jak dzieci.

Nie ma pomysłu, piła nie chodzi. Obrona jest dziurawa. Davis 2/3 czasu na obwodzie. Pod koszem Russ. Zbierają nam piłki jak chcą. Jak trener tego nie poukłada to w święta może być bezrobotny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

My bad you got me this time. Ale wciąż :Harris, Irving, Claxton,+Aldridge/brown/blake to tez pół rotacji, czyż nie ? 

Owszem, ale mówimy tutaj o pojedynczych meczach. Harris opuścił 5, Brown 3, Blake 2, Aldridge 1. Na dłużej wypadło 2 zawodników.

11 minut temu, Mich@lik napisał:

Nawet gdyby opuścił 20, to nie powód tak słabej gry. To nie brakujące ogniwo, na którym można oprzeć grę. Co gdy wypadnie w  PO? Kończymy sezon? Tlumaczymy sie jak dzieci.

No offense, ale wyrwałeś zdanie z kontekstu. Jedyne, z czego się tutaj jak na razie tłumaczę, to z rzeczy, których nie napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem pierwszy raz pelen mecz Lakers w tym sezonie, bo chcialem dac sobie troche czasu spodziewajac sie syfu przez nowy zespol, kontuzje i Westbrooka, na szczescie trafilem na jego bardzo dobry mecz i az tak nie bolalo. No generalnie nie wiem co tu jest glownym problemem, brakuje na pewno Nunna, brakuje tego ze Jordan nie lapie pilek, Davis jest miekki i mial przejac ten zespol, a Lebron mial sidekickowac, tylko ze sam Davis nie nadaje sie do tego, rzut mu nie siedzi a pod koszem nie chce grac, przez co wychodzi taka pasywna sraka. Lebronowi dzis rzut nie siedzial, ale dalej top, bez niego to by sie bili o TOP5 pick podejrzewam w obecnym ksztalcie.

Obrony nie ma, a tym wygrywali ostatnie 2 lata, przez to nie graja szybko, a jak juz chca przyspieszyc to decyzyjnosc jest bardzo watpliwa, no Vogelowi podejrzewam ze stolik sie ostro pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jendras napisał:

Owszem, ale mówimy tutaj o pojedynczych meczach. Harris opuścił 5, Brown 3, Blake 2, Aldridge 1. Na dłużej wypadło 2 zawodników.

No offense, ale wyrwałeś zdanie z kontekstu. Jedyne, z czego się tutaj jak na razie tłumaczę, to z rzeczy, których nie napisałem.

Napisałeś ze nie da się lepszego bilansu mieć bez połowy rotacji, nie napisałeś ale zasugerowałeś nasze kontuzje to główna przyczyna wyników lakers ( no i granie deandre) Wiec ci znalazłem ze się da (76ers, Nets).

 

ja napisałem ze nie urazy są przyczyna tylko najzwyczajniej w świecie c***owa gra, chodziło o zwłaszcza defensywę. Lakers wrócili do pełnego składu ostatnio i dalej graja c***owo, męczą się z Pistons i potrzebują hero ball davisa w końcówce żeby odrobić straty w ostatnich minutach, potem przegrywają u siebie z jedna z

najsłabszych drużyn ostatnich dwóch tygodni, która gra bez jedynych plusowych graczy podkoszowych, gdzie strefa podkoszowa z składem Davis Deandre Melo Howard chyba powinna być vs Metu i Alex Len i Marvin Bagley lepiej zabezpieczona. To chyba zamyka dalszą dyskusje jak narazie?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Lakers powinni być wyraźnie lepsi niż są pomimo wszystkich absencji, to, co odróżnia Lakers np. od Nets rok temu, którzy w pewnym momencie sobie swobodnie radzili bez jednej/dwóch gwiazd przez dłuższy moment, to fakt, że tutaj nie ma jakiegokolwiek stylu oraz fitu, i w ataku, i obronie. Nie będę się pastwić nad LeBronem, ale nalepiej obrazuje to fakt, że bardzo dobry sezon notuje Melo, bo siedzi mu trójka (ale to outlier) i ... chyba by było na tyle, co jednak dobrze obrazuje brak jakiejkolwiek synergii w zespole. -4.1 SRS i granie chałwy po 20 meczach to jest dramat, zwłaszcza, że Westbrook i Davis opuścili łącznie 1 mecz. Sixers mają +1.5 SRS bez Simmonsa i z duetem Embiid-Harris opuszczającym połowę meczów, a nawet w pełnym składzie są bieda-contenderem.

Ale Lakers zaczną w końcu grać lepiej, w ostatnich meczach np. widać, że Westbrook ma chyba powoli za sobą tą 1/4, opcjonalnie 1/3 sezonu, gdzie kopie się po czole (nie wiem jaki jest koszykarski ekwiwalent tego powiedzenia), LeBron chyba też przestanie się bawić w Lillarda (chyba, że nie przestanie), ale, he he, bardziej widzę pierwszorundowe kontenerowanie niż contenderowanie mając playoff Westbrooka, brak dobrych obrońców na piłce, problemy z shootingiem i trenera mającego ewidentne problemy z logicznym myśleniem, i trzeba się postarać by nie zauważyć, jak początek regulara potwierdza te obawy. Analogicznie, dobrze widac ilu unplayable na poziomie contendera graczy w rosterze mają Lakers.

Ale ten sezon nie będzie aż tak zły jak niektórzy myślą, chociaż nie wiem jakie to jest pocieszenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

To prawda, Lakers powinni być wyraźnie lepsi niż są pomimo wszystkich absencji, to, co odróżnia Lakers np. od Nets rok temu, którzy w pewnym momencie sobie swobodnie radzili bez jednej/dwóch gwiazd przez dłuższy moment, to fakt, że tutaj nie ma jakiegokolwiek stylu oraz fitu, i w ataku, i obronie. Nie będę się pastwić nad LeBronem, ale nalepiej obrazuje to fakt, że bardzo dobry sezon notuje Melo, bo siedzi mu trójka (ale to outlier) i ... chyba by było na tyle, co jednak dobrze obrazuje brak jakiejkolwiek synergii w zespole. -4.1 SRS i granie chałwy po 20 meczach to jest dramat, zwłaszcza, że Westbrook i Davis opuścili łącznie 1 mecz. Sixers mają +1.5 SRS bez Simmonsa i z duetem Embiid-Harris opuszczającym połowę meczów, a nawet w pełnym składzie są bieda-contenderem.

Ale Lakers zaczną w końcu grać lepiej, w ostatnich meczach np. widać, że Westbrook ma chyba powoli za sobą tą 1/4, opcjonalnie 1/3 sezonu, gdzie kopie się po czole (nie wiem jaki jest koszykarski ekwiwalent tego powiedzenia), LeBron chyba też przestanie się bawić w Lillarda (chyba, że nie przestanie), ale, he he, bardziej widzę pierwszorundowe kontenerowanie niż contenderowanie mając playoff Westbrooka, brak dobrych obrońców na piłce, problemy z shootingiem i trenera mającego ewidentne problemy z logicznym myśleniem, i trzeba się postarać by nie zauważyć, jak początek regulara potwierdza te obawy. Analogicznie, dobrze widac ilu unplayable na poziomie contendera graczy w rosterze mają Lakers.

Ale ten sezon nie będzie aż tak zły jak niektórzy myślą, chociaż nie wiem jakie to jest pocieszenie. :)

Lakers poza top6 - jakiś bet? Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, blackmagic napisał:

Lakers poza top6 - jakiś bet? Co Ty na to?

Nie lubię takich betów, bo piszę zakładając zdrowego LeBrona i Davisa, ale w sumie spoko, tzn. Zachód nie zapowiada się na zbyt mocny w tym sezonie i Wschód może być mocniejszy.

Davis ma tylko momenty, gdy wygląda na swoim poziomie w D, ale tak jak pisałem, jedynie Melo z całego rosteru Lakers gra bardzo dobrze/lepiej niż można było przypuszczać (a i tak max jest neutralnym graczem), LA to w tym momencie mocny burdel pod niemal każdym względem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.