Skocz do zawartości

The Great beGM Final: Wolves - Heat


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, RonnieArtestics napisał:

XD ty się nadajesz do tego działu archiwum w c*** człowieku morza, powinieneś mieć swoj temat ze złotymi myślami jak niegdyś szak. do tego jeszcZe drugi z twoimi Przepowiedniami dla dotsona, Jordana Bella i Dj Wilsona. W sumie widać nie tylko ego podobne macie, ogólnie myślenie też  :d 

dotykanie sie palami

knmtw

a rzeczowo:

jordanem bellem po przyjsciu do NBA (fantastycny poczatek i efektywne minuty) jaral sie caly swiat, eksperci, twiterowcy, wlacznie. z tym forum (co pokazal pozniej deal goberta). jako rookie gral etatowe minuty w WCF i finalach (co grali kuminga, moody?). fakt, ze glowa nie dojechala na miejsce. przykro mi, ze z jordanem nie udalo mi sie porozmawiac osobiscie,

dotson, czlowiek spoza draftu, ktory spedzil pare sezonow w nba (ilu masz takich graczy)?

dj wilson, jedynie sie nie sprawdzil. wybaczam sobie, zwazaywszy, ze sciagnalem go za darmo.

takze za brame chamie

masz rowniez dunana robinsona i georgesa nianga mi.n ludzie rowniez spoza draftu, ktorym poswiecilem niemalo czasu ogladajac ich pelne spotkania w g-leauge zanim sciagnalem (strzelam, ze dla ciebie obca czynnosc dlatego nie rumakuj bo za krotki ejstes);.

 

ps. na zadne oklaski nie licze bo mam je w pidzie. niemniej cichaczem wielu tu kuma o co come on (na dowod czego wiadomos sprzed 2 dni), a swoimi pierdolami sam wystawiasz sobie swiadectwo (kazdy twoja opinie ma w dupie. co najwyzej flu... czy alonzo cie pomarszczy).

Cytat

A nauczyłem się jednego - jak Ty jesteś na kogoś najarany to musi co w grajku być. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tangiers napisał:

 

Xd

no prywatne zdanie ma dla mnie znaczenie (wyslalem ci w wiadomosci priv. + z przekąsem).

to co publiczne sie dla mnie nie liczy. (a propo ciebie, tym bardziej gdy od jakis 2 lat sprzedales swoje idealy za interes)

nihil novi

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@LAF dobra ksywa. ben obsraniec Simmons. Brzmi tak jakby kolega @Wyparlo ją wymyślił. Fajnie jesli w przyszłym sezonie bedzie jej używał w swoich opisach meczy. 

to nie ty przypadkiem opowiadales o "najblizszym przyjacielu", co ma problemy psychiczne?

tez nazywasz go obsrancem? 

miło zatem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to nie ty przypadkiem opowiadales o koledze, co ma problemy psychiczne?

tez nazywasz go obsrancem? 

miło zatem.

Nie no przekroczyłeś w tym momencie szczyt bycia chamem i prostakiem. Zero godności jak widać jak takie żałosne porównania sobie wyrzucasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nie no przekroczyłeś w tym momencie szczyt bycia chamem i prostakiem. Zero godności jak widać jak takie żałosne porównania sobie wyrzucasz. 

no dla mnie kazdy taki przypadek wymaga pochylenia sie z empatia i zrozumieniem.

tym najwyraniej sie roznimy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no dla mnie kazdy taki przypadek wymaga pochylenia sie z empatia i zrozumieniem.

tym najwyraniej sie roznimy.

Jasne porównuj sobie depresje gościa co zarabia 25 mln dolców rocznie za to, ze nie chce grac bo ma depresje, gdy stać go na najlepszego specjalistę na swiecie do depresji mojego najlepszego przyjaciela, którego nie znasz dłużej niż z mojej jednoakapitowej opowieści. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Jasne porównuj sobie depresje gościa co zarabia 25 mln dolców rocznie za to, ze nie chce grac bo ma depresje, gdy stać go na najlepszego specjalistę na swiecie do depresji mojego najlepszego przyjaciela, którego nie znasz dłużej niż z mojej jednoakapitowej opowieści. 
 

 

Daj spokój, on szuka tylko atencji żeby odreagować rl life. Niech szuka gdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobór argumentów ma w pytę ma jak zawsze. Jako przykład swojej wyższości nade mną i Tobą jako GM podaje siebie za odkrywcę talentu Nianga, podczas, gdy tego lata Niang dostał w begm tylko 3 propozycje minimum, ode mnie, flubera i Tecu. #czlowiek_wizjoner

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.06.2022 o 11:16, człowiek...morza napisał:

ciekawi czy z perspektywy czasu glosujacy za wolves nie zmieniliby werdyktu?

przez co @tangiers mozna by uznac za najwiekszego przegranego i jednoczesnie pokrzywdzoengo w historii begm?

xd 

ale lol content mnie ominął xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.06.2022 o 16:16, człowiek...morza napisał:

ciekawi czy z perspektywy czasu glosujacy za wolves nie zmieniliby werdyktu?

przez co @tangiers mozna by uznac za najwiekszego przegranego i jednoczesnie pokrzywdzoengo w historii begm?

bump, cos ten Doncic to nie taki samograj czy bog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.