Skocz do zawartości

The Great beGM Final: Wolves - Heat


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BMF napisał:

Barcelona to byli przecież tacy Wolves, skoro w jednym momencie zmieścili w wyjściowym składzie Xaviego, Iniestę, Eto'o, Messiego i Henry'ego, a potem Messiego, Suareza i Neymara. 

Gorsze od piłkarskich analogii wobec koszykówki są chyba tylko złe piłkarskie analogie. xD

Minnesocie oczywiście gratuluję.

Real był pierwszy.

A jeśli z Sotą to oficjalka no to cóż - szczere gratulacje!

@Qcin_69 - kłaniam się w pół.

( @mac Ty się tam nie przejmuj - ja pamiętam cały czas, tylko czekam na odpowiedni moment ).

Pierwsze dwa tytuły w beGM to meh bo Tomek jechał na autopilocie, Jaśkowi siadła później forma, ale tu....no cóż. Ciekaw jestem co dalej z tą sagą.

Qcin rozsprzeda wszystko i znów zacznie od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Barcelona to byli przecież tacy Wolves, skoro w jednym momencie zmieścili w wyjściowym składzie Xaviego, Iniestę, Eto'o, Messiego i Henry'ego, a potem Messiego, Suareza i Neymara. 

Gorsze od piłkarskich analogii wobec koszykówki są chyba tylko złe piłkarskie analogie. xD

Minnesocie oczywiście gratuluję.

Xavi, Iniesta i Messi to wychowankowie

4 minuty temu, Eld napisał:

 

Qcin rozsprzeda wszystko i znów zacznie od nowa?

jJak to w roto

1 minutę temu, BMF napisał:

Bez związku.

To by tłumaczyło Twój głos na Wolves :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat BMF to chyba jedna z ostatnich osób, które tu w beGM można posądzać o jakąś stronniczość (a takowa występuje np u mnie).

Przed dołączeniem do beGM wiedziałem, że ma sporą wiedzę etc, tak jednak uważałem, że Jego status na forum jest overrated. Tak jednak dzięki beGM widzę, że jest odwrotnie.

Stąd bardzo mnie cieszy, że Jego głos był dość szybki i pewny.

BMF to mama Kevina Duranta (czyli real MVP) tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się (głównie z tą częścią o byciu overrated).

A z tą Barceloną, to chodziło mi tylko o to, że to nie jest dobry przykład na głosowanie za Heat, bo oni też wygrywali dlatego, że mieli najlepszy skład na świecie: najlepszy atak, najlepsza pomoc, Pique i Pique na środku obrony, Dani Alves na boku, potem Alba na drugim - prawdziwy dream team, a przestali wygrywać, bo przestali mieć najlepszy skład na świecie. Więc jak Eld swój proces podejmowania decyzji przeprowadził na przykładzie sympatii FC Barcelony, to raczej powinien zagłosować na Wolves, bo oni też mają najlepszy skład w wirtualnym świecie. Ba, jakby zrobić piłkarskie beGM to też by ktoś pisał, że Henry nie godzi się z bieganiem po skrzydle i zgłasza trade request, a jedna piłka to dla Messiego i Neymera to za mało. Ba, to świetny przykład, że my te gadki o kolektywie to potem trochę dorabiamy gdy superteam wypala w realu.

A z tym Donciciem to IMHO trochę śmieszna sprawa, bo gdyby zrobić ranking najlepszych zawodników, to byłby gdzieś blisko pierwszego tieru superstarów, ścisła czołówka, ale jakby np. zrobić głosowanie na najlepszego gracza tego sezonu, to by nie wygrał - tutaj traktowany jest chyba jako bezsprzecznie najlepszy gracz w lidze, jeżeli jest w stanie przeciągnąć taką serię na swoją stroną. 

IMHO był pewien bias w głosowaniu, bo Heat są dużo bardziej likeable, ale, podobnie jak głos na Wolves, to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Eld napisał:

Real był pierwszy.

A jeśli z Sotą to oficjalka no to cóż - szczere gratulacje!

@Qcin_69 - kłaniam się w pół.

( @mac Ty się tam nie przejmuj - ja pamiętam cały czas, tylko czekam na odpowiedni moment ).

Pierwsze dwa tytuły w beGM to meh bo Tomek jechał na autopilocie, Jaśkowi siadła później forma, ale tu....no cóż. Ciekaw jestem co dalej z tą sagą.

Qcin rozsprzeda wszystko i znów zacznie od nowa?

zwycięskiego składu się nie zmienia, jedynie usprawnia :) 

Skoro Curry w Lakers to wiadomo ze na papierze zdecydowany faworyt o jedna długość przed reszta stawki, ale przed tym sezonem tez nie byliśmy głównym faworytem, wiec na pewno będziemy się starać usprawnić ten zespół by za rok nadal był konkurencyjny :) 

Moze będzie trzeba kogoś poświecić z mistrzowskiej układanki, ale c***, taka jest cena zwycięstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BMF napisał:

A z tym Donciciem to IMHO trochę śmieszna sprawa, bo gdyby zrobić ranking najlepszych zawodników, to byłby gdzieś blisko pierwszego tieru superstarów

na realgm jest robiony ranking ( a zatem całkiem dobre odniesienie 😞

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=2109926

Skoro posiadanie najlepszego gracza w serii takie ważne, to pytanie czemu:

1. Giannis - u nas odpada w 1 rundzie

2. Durant - nie wchodzi do PO

Następnych na liście można się domyśleć, że będą:

4.  Jokić - u nas odpada w 2 rundzie z HCA i bez żadnych kontuzji w składzie ( w ogóle Den to imo spoojnie team na poziomie naszych HEAT )

5. Curry - u nas odpada w 1rundzie z HCA i bez żadnych kontuzji w składzie

No i też chyba warto wspomnieć o cp3 nie wchodzącym do PO u nas (a odpadający z teamem rolsi westbrook + sabonis + nic specjalnego).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Doncic jest oczywiście zajebisty, jak już LeBron zakończy (poważną) karierę i bez angażowania się będę chciał oglądać koszykówkę, którą najbardziej lubię to będę wybierać ekipy, gdzie gra Luka, bo jest mu do tego najbliżej.

Ale zarazem Doncic jeszcze nie pokazał na tyle wiele, żeby wysforować się przed tier Curry'ego/Duranta/Jokicia/Giannisa, a ciężko nie odnieść wrażenia - że tutaj trochę tak się stało. Wygranie serii, gdzie ma się gorszy team, zdarza się rzadko: Jordanowi ze dwa razy, LeBronowi może z cztery, bo miał więcej sezonów w gorszych ekipach, Curry i Durant chyba nigdy czegoś takiego nie zrobili, Bryant chyba też, a przynajmniej ciężko mi coś z głowy przywołać. No i u nas Steph też przegrał z Mavs, KD nie wszedł do playoffów, Jokić rok temu tych samych Clippers wyeliminował, a w tym roku z Wolves był bez szans, bo zagrał słabo z Suns - i nie budziło to większych wątpliwości, ludzie mają porównanie do rzeczywistości, na każdego są kwity.

A Doncic casualowo dostał sporo głosów na wygranie tytułu. I jakoś wydaje mi się, że gdyby w jego miejsce wstawić tego Stepha Curry'ego, to nie działałoby to tak na wyobraźnię, a zarazem tak na spokojnie raczej nikt nie postawiłby Doncicia tier wyżej. Czy Doncic miał lepszy sezon od Stepha? No nie miał. Różnica jest taka, że Doncic nie dostał żadnego oklepu + ma gigantyczny potencjał, więc shines bright like a diaaaamond. Ale zarazem nie wygrał żadnej serii, i ani razu nie zrobił pace na 50W w regularze, gdy taki Jokic bez Murraya zrobił 18-6 i wyeliminował Blazers. :) 

I to nie jest atak na beGM Heat, oczywiste, że robili wszystko żeby wygrać serię. 

byłby* bez szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat
  • 10 miesięcy temu...
W dniu 31.07.2021 o 22:58, Szulim napisał:

Myśle ze można już złożyć gratulacje 

@Qcin_69 @mac

brawa za mistrzowską drużynę roku 20/21 w beGM 😎

gratulacje również dla @tangiers za świetna walkę - myśle ze wielu GMów miało gruby dylemat na kogo oddać ostateczny głos 

super finał panowie 💎💎💎

ciekawi czy z perspektywy czasu glosujacy za wolves nie zmieniliby werdyktu?

przez co @tangiers mozna by uznac za najwiekszego przegranego i jednoczesnie pokrzywdzoengo w historii begm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

ciekawi czy z perspektywy czasu glosujacy za wolves nie zmieniliby werdyktu?

przez co @tangiers mozna by uznac za najwiekszego przegranego i jednoczesnie pokrzywdzoengo w historii begm?

Na to bym nie liczyl. Niewielu stac w tej grze na przyznanie sie do bledu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD ty się nadajesz do tego działu archiwum w c*** człowieku morza, powinieneś mieć swoj temat ze złotymi myślami jak niegdyś szak. do tego jeszcZe drugi z twoimi Przepowiedniami dla dotsona, Jordana Bella i Dj Wilsona. W sumie widać nie tylko ego podobne macie, ogólnie myślenie też  :d 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.