Skocz do zawartości

The Great beGM Final: Wolves - Heat


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dziwnie spokojny o wynik serii dla Soty ale po opisach moje 4:1 nie ma racji bytu. doceniam fantastyczna sumę talentu i ilość trafień u Wilków ale Miami wydaje się przygotowane na ten zespół i tak jak parę razy widzieliśmy oklep potencjalnie lepszej ekipy przez underdoga to tu mogę sobie wyobrazić taki scenariusz

minny ma więcej talentu ale serie może wygrać miami

mam 3:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

byłem dziwnie spokojny o wynik serii dla Soty ale po opisach moje 4:1 nie ma racji bytu. doceniam fantastyczna sumę talentu i ilość trafień u Wilków ale Miami wydaje się przygotowane na ten zespół i tak jak parę razy widzieliśmy oklep potencjalnie lepszej ekipy przez underdoga to tu mogę sobie wyobrazić taki scenariusz

minny ma więcej talentu ale serie może wygrać miami

mam 3:3

Ja mam wrazenie, ze Sota po przejsciu zachodu uznala, ze mistrz juz im sie nalezy i nie sa przygotowani do finalow. A wyzywanie moich graczy od cipek to raczej nie jest ,,święto BeGM”. Puszczaja rywalom nerwy, czuje ze mam przewage. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, tangiers napisał:

Ja mam wrazenie, ze Sota po przejsciu zachodu uznala, ze mistrz juz im sie nalezy i nie sa przygotowani do finalow. A wyzywanie moich graczy od cipek to raczej nie jest ,,święto BeGM”. Puszczaja rywalom nerwy, czuje ze mam przewage. 

Zwolnij z pochlebstwami dla siebie bo one często działają w drugą stronę.

Masz najlepszego gracza serii. Nie zmarnuj tego.

Ja mam dług wobec PG13, Aytona nie kupuję, bo raz - przyszedł w T3, dwa gdzie Conley którego serię nie było, a gdzie CP3, ale midrange Bookera może Ci narobić kłopotów. No chyba, że też mu nos łamiesz i robi jakieś 0/7 za 3.

Generalnie fajna seria. O ile @Qcin_69 jej nie spie****oli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

byłem dziwnie spokojny o wynik serii dla Soty ale po opisach moje 4:1 nie ma racji bytu. doceniam fantastyczna sumę talentu i ilość trafień u Wilków ale Miami wydaje się przygotowane na ten zespół i tak jak parę razy widzieliśmy oklep potencjalnie lepszej ekipy przez underdoga to tu mogę sobie wyobrazić taki scenariusz

minny ma więcej talentu ale serie może wygrać miami

mam 3:3

Byczku, problem polega na tym, ze mnie wynik tej serii jebie :) Mac nie ma czasu na beGM, ja nie mam na nią czasu od kilkunastu miesięcy ;) to ze ktoś się łapie ba opisy Tangiersaa, brawo, tez lubię go czytać :) głosujcie na Heat, mnie serio to jebie, nie świadczy to o tyl kto był najlepszy w tyk roku tylko o sympatii/antypatii lub tez.. a nie, nie będę pisał :) tytuł dla Heat jest zaprzeczeniem jakiegokolwiek ogaru w kwestii NBA w tym roku, to cześć GMow wystawia świadectwo o sobie, nie my :) 

Mac gdy miał czas to wyjaśnił Lakers i ich pierdololo, teraz go nie ma i ja to szanuje :) tytuł za opis to topka najgłupszych rzeczy w beGM ale tez to szanuje :) glosowalibyscie nanGetage w serii z RealemC tez to szanuje :) 

to wy potem patrzycie w lustro z uśmiechem ze Bobby Portis wyjaśnia Paula George’a :D mnie to bawi, ale cześć widzę ze serio szuka serii w starciu:

Conley-Booker-George-Tatum-Ayton 

Saroransky-Middleton-Doncic-Portis-Vucevic 

Coz mi zostaje, przechylić szklankę i się uśmiechnąć :D bawcie się dobrze w takich głosowaniach, o ile do 1S jeszcze bym potrafił to zrozumieć, to w przypadku do 4W jedyne co koge zrobić to się zaśmiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Byczku, problem polega na tym, ze mnie wynik tej serii jebie :) Mac nie ma czasu na beGM, ja nie mam na nią czasu od kilkunastu miesięcy ;) to ze ktoś się łapie ba opisy Tangiersaa, brawo, tez lubię go czytać :) głosujcie na Heat, mnie serio to jebie, nie świadczy to o tyl kto był najlepszy w tyk roku tylko o sympatii/antypatii lub tez.. a nie, nie będę pisał :) tytuł dla Heat jest zaprzeczeniem jakiegokolwiek ogaru w kwestii NBA w tym roku, to cześć GMow wystawia świadectwo o sobie, nie my :) 

Mac gdy miał czas to wyjaśnił Lakers i ich pierdololo, teraz go nie ma i ja to szanuje :) tytuł za opis to topka najgłupszych rzeczy w beGM ale tez to szanuje :) glosowalibyscie nanGetage w serii z RealemC tez to szanuje :) 

to wy potem patrzycie w lustro z uśmiechem ze Bobby Portis wyjaśnia Paula George’a :D mnie to bawi, ale cześć widzę ze serio szuka serii w starciu:

Conley-Booker-George-Tatum-Ayton 

Saroransky-Middleton-Doncic-Portis-Vucevic 

Coz mi zostaje, przechylić szklankę i się uśmiechnąć :D bawcie się dobrze w takich głosowaniach, o ile do 1S jeszcze bym potrafił to zrozumieć, to w przypadku do 4W jedyne co koge zrobić to się zaśmiać :)

Nikt o zdrowych zmysłach nie twierdzi przeciwnie do tezy ze indywidualnie rozbierając skład na każdego gracza zebrałeś lepsze nazwiska. Suma talentu jest po twojej stronie. Tak jak w kadrze USA. 
 

tylko my się zastanawiamy czy ta suma talentu potrafi zagrać razem na poziomie zespołu. 
i tu sztuczki drugiego gm tak ochoczo przywoływane przez Ciebie nie są dobrym zarzutem bo pechowo dla twoich gwiazd stają na przeciw wyrobnicy którzy akurat mogą zrobić zespołowo maskarę. 
 

to bardzo rzadki układ konstatacji gdzie na twoja karetę na asach przeciwnik może na stół położyć mało sexy bo w treflach zacYnajacego się od dwójki pokera   
 

kiedys tak przejechali się w 2004 roku lakers i jeżeli miałbym snuć analogie do tamtej serii to mając tak chwalonego przez Ciebie PG13 który wręcz nabija się z Portisa potrafię to sobie wyobrazić. 
 

przy tak potężnym układzie nazwisk niby z us team to bardzo ale to bardzo nieczęste zjawisko. 
 

mam nadal 3:3 choc ta wrzutka o jakis preferencjach osobistych jest nie fair bo chyba nie ma tu nikogo kto by myślał w taki sposób jak zarzucasz. 
 

w sumie to na przestrzeni całego RS gm Miami zwracał mi uwagę ze dosyć anty Heat głosuje a moje opisy raczej fetowały twój skład który jak walec przejechał się w RS po reszcie ligii. 
 

w finale spotkałeś się ze ściana niczym lakers 2004 

i nie wiem jak brak czasu dla tej gry ( są oczywiście rzeczy ważniejsze niż taka zabawa w internecie) maja przekonać innych do odwrócenia losów serii. 
 

niezaleznie od tego wpisu musze po części zrewidować swoje poglądy na temat NBA ogolnie bo ja w dalszym ciągu nie kupiłem Middletona który w rl właśnie zdobył tytuł. 
 

Tatum czy PG to mocniejsze nazwiska ale nie wiem czy parkiet ich nie weryfikuje aby przestać myśleć w tych SI czy ESPN kategoriach. 
 

chyba poszedłeś za bardzo w rankingi popularności i magii nazwisk zamiast parkietowej układanki. 
 

co nie zmienia faktu ze gratuluje dobrania tych asów bo zestaw nazwisk zacny. 
 

i jezeli jest jakakolwiek możliwość ze ktoś Tobie wyrwie G7 to jest to raczej jedynie Luka Doncic wspierany np Middletonem. 
oh wait.... akurat tych @tangers ma w swojej talii 

 

ogolnie na tle twoich asów wydaje i tak się ze to mało. Ale po drugiej stronie gra PG do którego na g#7 bym nie postawił. 
i wiemy wszyscy ze w g#5 Tatum może rzucić 50. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed seria Wolves byli tu faworytem ale ostatecznie ayton z bookerem skończyli finały fatalnie ( wiem ze giannis wyciągnął Bucks ale 14 procent z dystansu bookera w ostatnich 4 meczach to kryminał) a Middleton z portisem są mistrzami i pełnili bardzo istotne rolę. Portis był w finałach lepszy niż ayton a Middleton lepszy niż booker. Heat mają najlepszego gracza w serii, przewagę parkietu, lepszy gameplan, lepsze zgranie i doświadczenie z ubiegłorocznych finałów, trudny wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Przed seria Wolves byli tu faworytem ale ostatecznie ayton z bookerem skończyli finały fatalnie ( wiem ze giannis wyciągnął Bucks ale 14 procent z dystansu bookera w ostatnich 4 meczach to kryminał) a Middleton z portisem są mistrzami i pełnili bardzo istotne rolę. Portis był w finałach lepszy niż ayton a Middleton lepszy niż booker. Heat mają najlepszego gracza w serii, przewagę parkietu, lepszy gameplan, lepsze zgranie i doświadczenie z ubiegłorocznych finałów, trudny wybor

Trudny wybór mówisz ale przedstawiłeś to tak jakby był oczywisty... 

 

Ja uważam ze Miami brakuje w tej serii dobrych obrońców zdecydowanie, czego nikt jeszcze nie powiedział nawet chyba. Ciężko jest zatrzymać Doncica, ale z takim trio PG13-Booker-Tatum to po prostu mega ofensywnie nastawiony zespół i ciężko jakoś mi sobie wyobrazić tutaj żeby sam Middleton tutaj w obronie wszystko połatał. Gdybym był GM Miami to grałbym na pewno więcej minut Crowderem i Andersonem. O ile rozumiem ze grajacy w Real Memphis gracz jest ciężki do sprzedania jako gamechanger w finałach begm to uważam ze on właśnie mógłby być tu małym xfactorem w tej serii. 
 

My point is: obie drużyny myślą ze mają wystarczająco dobry firepower ze nie musza się skupiać na obronie. Wg mnie błędem jest taka taktyka w przypadku tangiersa, bo nawet z duetem Doncic + Vucevic to Minnesota ma tu znacznie większy firepower. Tangiers tu powinien obrać bardziej defensywną taktykę zdecydowanie i grać więcej tymi swoimi non-shooterami. 

 

2:4 dla Minnesoty jak dla mnie. Chciałem dać 3:4 ale Wolves muszą zamknac to w szóstym, bo game7 finals na wyjeździe byłoby mega ciężko wygrać pewnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co 3:3.

Na razie widzę to tak:

Plusy Wolves:

- star power

Minusy Wolves:

- dopasowanie tegoż star power

Takie sobie rzeczy w Wolves:

- niby jest głębia na ławce, ale ta ławka nie ma nikogo, kto mógłby wejść i zmienić znacząco grę. Na przykładzie centrów: Ayton, Williams i Howard to fajna głębia, ale każdy z nich daje z grubsza to samo. Jakby akurat tak się stało, że coś by przestało klikać, to żaden z nich wchodząc w większą rolę nie jest w stanie dać drużynie czegoś, czego nie daje Ayton.

Plusy Heat:

- Doncic

Minusy Heat:

- obrona picków

Takie sobie rzeczy w Heat:

- niby jest Middleton aka super closer, ale on tutaj tym closerem nie będzie, bo w najważniejszych momentach piłkę będzie mieć ktoś inny.

Przekonajcie mnie, nie umiem się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

ale on tutaj tym closerem nie będzie, bo w najważniejszych momentach piłkę będzie mieć ktoś inny.

Przekonajcie mnie, nie umiem się zdecydować.

intro-1614531936.jpg

 

Ale żeby nie było u mnie też 3:3.

----------------

Z innej beki to rzeczywiście święto bo co - Tomek i jego samograj GSW, Jasiek i wstrzelenie się z formą Buta i LBJa, a teraz mamy star power versus 2x mistrz NBA i piękny Luka.

Najlepszy finał beGM ever. 

54 minuty temu, tangiers napisał:

Mamy ladniejsze koszulki

No chyba kpisz.

player-slider-1a-e1606838940239.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No i piękny Luka, którego wszyscy kochamy w PO w pierwszych połowach robił 22-3-5 na 57% FG, 51% 3P i 69% FT, a w drugich połowach 13-4-5 na 40% FG, 30% 3P i 32% FT.

Specjalnie dla Ciebie jak by wiedział, że siedzisz na trybunach robił by na odwrót.

Resztę dokończył by Portis. No chyba, że Mirotić też by na halę wpadł ;).

----------------

Nie wiem. Qcin zbudował potwora, mac potwora ubrał w piękną kieckę, Tango ma najlepszego gracza serii i parę fajnych argumentów. 

Muszę się któregoś Radnego spytać czy mogę zagłosować 3-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Kurde ciężko się zdecydować. Szkoda, że tego Oladipo nie ma. Bardziej podobają mi się jako zespół oczywiście Heat, talentu więcej w Wolves. I tak już po ptokach. Szkoda Luki drugi rok z rzędu. Niech będzie jednak Sota w 7.

Nie cierpiałem Galacticos. Raul, Ronalndo, Beckham, Figo, Zidane, Carlos, Owen, Makalele, Hierro, Cassilias, Guti, Morientes.

Dlatego wolę Barcelonę która mi przypomina kolektyw ( no od jakiegoś czasu już nie ).

Heat w 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona to byli przecież tacy Wolves, skoro w jednym momencie zmieścili w wyjściowym składzie Xaviego, Iniestę, Eto'o, Messiego i Henry'ego, a potem Messiego, Suareza i Neymara. 

Gorsze od piłkarskich analogii wobec koszykówki są chyba tylko złe piłkarskie analogie. xD

Minnesocie oczywiście gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.