Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BMF napisał:

Zrobilismy pierwszy finał w pływaniu (200m delfinem), i to jest i tak wynik powyżej oczekiwań. 

Z tym plywaniem to jest ciekawa sprawa, w polsce to chyba tylko skoki żużel i siatka nie byly zaorane po jakichs poczatkowych sukcesach. To plywanie najlepszy przykład, pamietam jeszcze, o zgrozo 😛 mś w montrealu i tam bylo masa talentów która później nic praktycznie nie osiągnęła wielkiego, serio ciekawe dlaczego. Nawet ten prime Jędrzejczak w sumie dosyc krótki patrzac przez pryzmat niektorych jej rywalek z tego okresu. 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Słabo wyglądają dotychczasowe starty Polaków. Obawiam się, że Jacek będzie musiał dostać kolejne 2 mld żeby to jakoś w TVP przekuć w sukces 😉  

Po tych startach to będzie przy mala sumka😄😬

7 godzin temu, fluber napisał:

Jak ma nie być krucho przy tym co Hicks wyprawia? :) nikt by tego nie zniósł:) 

To tylko w Polsce mozliwe, brac czarnego typa z ameryki zeby oslabic swoją ekipę 😛 najbardziej podobaly mi sie te teksty ze w sumie to nie bylo zle bo mecze w sumie na styku, najlepsze te gdzie rywal ich dochodzil pewnie 🥴 i ze wroca silniejsi ... nie wiem gdzie chca wracać, ale do polski to bym nawet biletu nie refundował 😁 

Ps hurek występ w stylu radwanskiej 😛😄 @mac pewnie uwaza ze aga grala na 101% bo tak naprawdę kibicowal goearges, ktorej atrybuty swego czasu były nie do podważenia 🤗

 

W dniu 26.07.2021 o 16:20, mac napisał:

 

Generalnie, w tenisie chociazby najleoszy tenisita w historii ( and its not close ) Novak Djokovic odpadl nawet na IO w 1rundzie.

Federer>>>Dojo tyle ci mam do powiedzenia 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, elwariato napisał:

Nawet ten prime Jędrzejczak w sumie dosyc krótki patrzac przez pryzmat niektorych jej rywalek z tego okresu. 

Jędrzejczak miała spoko ten prime 2002-2007, gdzie do '05 była najlepsza na świecie na swoim dystansie + dokładała sporo medali na trzech innych, ciężko powiedzieć na ile sama sobie go skróciła tym wypadkiem z 2005. 

A pływanie można porównać właśnie do ręcznej, jak nie masz systemu szkolenia to czegoś takiego nie utrzymasz. 

Tzn. w każdym sporcie tak jest, ale tak było u nas w tych 2 dyscyplinach.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Jędrzejczak miała spoko ten prime 2002-2007, gdzie do '05 była najlepsza na świecie na swoim dystansie + dokładała sporo medali na trzech innych, ciężko powiedzieć na ile sama sobie go skróciła tym wypadkiem z 2005. 

A pływanie można porównać właśnie do ręcznej, jak nie masz systemu szkolenia to czegoś takiego nie utrzymasz. 

Tzn. w każdym sporcie tak jest, ale tak było u nas w tych 2 dyscyplinach.

A kolarstwo górskie ? A szosowe ? Wszędzie mamy tak samo. Ja nie rozumiem jak może być tak, że widać kogo wychowankowie odnoszą sukcesy jako seniorzy i my w żaden sposób tego nie wykorzystujemy. Do tego nie robimy z tych ludzi gwiazd. Za to mamy celebrytów znanych z tego, że są znani. Pojebany kraj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

A kolarstwo górskie ? A szosowe ? Wszędzie mamy tak samo. Ja nie rozumiem jak może być tak, że widać kogo wychowankowie odnoszą sukcesy jako seniorzy i my w żaden sposób tego nie wykorzystujemy. Do tego nie robimy z tych ludzi gwiazd. Za to mamy celebrytów znanych z tego, że są znani. Pojebany kraj. 

No ale taki Słomiński trenował Jędrzejczak i Korzeniowskiego i od jakiegoś czasu rządzi pływaniem i jest slabiutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

No ale taki Słomiński trenował Jędrzejczak i Korzeniowskiego i od jakiegoś czasu rządzi pływaniem i jest slabiutko

Najpierw go odsunęli teraz przywrocili, i tak albo koles mial warsztat bo takich dwoje plywakow wprowadzil na szerokie wody, albo moze wrecz przeciwnie, kwestia talentu zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

No ale taki Słomiński trenował Jędrzejczak i Korzeniowskiego i od jakiegoś czasu rządzi pływaniem i jest slabiutko

Przecież on trenował jeszcze Kawęckiego. Zmarnował jego prime (wiem, ze to dziwnie brzmi patrząc na jego sukcesy na tle polskiego pływania, ale tak jest). 
 

Nie przez przypadek teraz u nas wyskakuje 17-latek, a największa nadzieja jest laska, która od polskiego pływania jest oddalona o kilka tys km. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Japonia jest świetnie przygotowana do igrzysk. W Rio mieli 12 złotych medali, tu już mają 10 po 4 dniach. 

No ale kilka to z nowych dyscyplin nieprawdaż?

Raczej deskorolki i softballu w Rio nie było... W judo to jak my w żużlu...... Mają mocny początek ale jednak porównanie do Rio trochę na wyrost bo jeszcze surfing im dał medale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mają baseball , w którym są faworytami.. Widać ,że Rosja też w miarę dobrze idzie. Smuci ,że jak na razie Polacy nawet nie mieli jednej niespodzianki jak choćby dziś Estonia... Czy Tunezja.... w pływaniu... My jak na razie głównie zawodzimy. Wioślarstwo to nasz atut więc tu medal są pewne - chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ely3 napisał:

No ale kilka to z nowych dyscyplin nieprawdaż?

Raczej deskorolki i softballu w Rio nie było... W judo to jak my w żużlu...... Mają mocny początek ale jednak porównanie do Rio trochę na wyrost bo jeszcze surfing im dał medale

Nie wiem, wydaje mi się że softball jest regularnie bo jak oglądałem jakiś mecz USA to mówili że rzucającą jest mistrzynią olimpijska i walczy o drugie złoto. Chyba że była jakaś przerwa. Deskorolki nie było na bank. W judo już mają 5 złotych, w Rio mieli 3

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

A jeszcze mają baseball , w którym są faworytami.. Widać ,że Rosja też w miarę dobrze idzie. Smuci ,że jak na razie Polacy nawet nie mieli jednej niespodzianki jak choćby dziś Estonia... Czy Tunezja.... w pływaniu... My jak na razie głównie zawodzimy. Wioślarstwo to nasz atut więc tu medal są pewne - chyba

Chyba...po elim i 1/2 wyglada, ze 1 powinien wpaść. 2 byłoby już lux.

Ale kolejne igrzyska i niewiele się zmienia. Rak toczący sport czyli niedofinansowanie, amatorszczyzna związków maja bezpośrednie przełożenie na zawodników, którzy mimo sporego talentu w najważniejszym momencie dają najzwyczajniej w świecie ciała. Z drugiej strony gros tych sportowców bawi się raczej w sport, wiec może to, ze głowa przeważnie nie dociera na najważniejsza imprezę jest tylko tego pokłosiem.

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wiem, wydaje mi się że softball jest regularnie bo jak oglądałem jakiś mecz USA to mówili że rzucającą jest mistrzynią olimpijska i walczy o drugie złoto. Chyba że była jakaś przerwa. Deskorolki nie było na bank. W judo już mają 5 złotych, w Rio mieli 3

Była przerwa, softball wrócił, ale z tego co kojarzę to wrócił w Tokio. Nie było w Londynie i Rio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

W judo już mają 5 złotych, w Rio mieli 3

No ale ogólnie judo to jak pływanie dla USA. Medale są pewne czasem mniej czasem więcej ... Teraz mają więcej talentu Jeśli zaczną robić medale w boksie czy dyscyplinach w których nigdy nie byli mocni to można dyskutować a tak to raczej po prostu wygląda to mniej więcej na to co powinni zrobić

Z drugiej strony dwa złote medale dla dżudoczek z Kosova to chyba sensacja choć nie mam pojęcia kto jest kim w tej dyscyplinie...

 

Softball wrócił po 9 latach nieobecności... Japnia od kilku lat jest mega mocna w softballu i baseballu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.