Skocz do zawartości

beGM - Pelicans i Knicks


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzją Rady ( nie moją bo znów jak od CM kiedyś pojawiają się zarzuty dyktatorskie ) Rada zadecydowała:

  1. New Orleans Pelicans prowadzi @january z tym, że Rada w przypadku jakiegoś podejrzanego ruchu zastrzega sobie prawo weta.
  2. New York Knicks prowadzić będzie wspólnie Rada. Wszelkie oferty transferów prócz na Leonarda i Davisa wysyłacie do mnie z dopiskiem Knicks. Dlaczego do nie? Dlatego, że Ozzy będzie zbierał oferty na I turę FA, a LONGER na II turę FA, a ja sam osobiście biorę udział w obydwu.
  3. Rada wyznacza deadline dla @MarcusCamby i @człowiek...morza na 1 Września 2021 roku, Jeśli do tej pory nie zechcą wrócić do swoich macierzystych klubów ja podejmę poszukiwania nowych GMów,, a nawet jeśli się zgłosicie po tym terminie tracicie prawo pierwszeństwa. Dostajecie 1,5 miesiąca bo jednak obaj jesteście uznanymi i cenionymi osobami w beGM, ale wiecznie nas w zawieszeniu trzymać nie będziecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

Nie ufasz Radzie?

Nie ukrywałem kiedyś w wypowiedziach, że nie podobały mi się niektóre wymiany zaakceptowane przez Radę, ale nie chcę już wracać do tego tematu. Druga kwestia, że boję się o naprawdę duże rozbiory w Knicks, a szkoda by było tak po ludzku rozbijać całkowicie core tego zespołu, bo wiem, że @człowiek...morzama inną filozofię.

Uważam, że mój pomysł ma duże zalety, bo po pierwsze, każdy gracz z osobna czuje się odpowiedzialny za los takiego zespołu, a po drugie, zniknęłaby krytyka, która dotykała Radę po kontrowersyjnych wymianach i to jest właśnie najważniejsza kwestia mojego pomysłu. Po co się kłócić, jak można zrobić coś wspólnie i ewentualną dyskusję kierować już między wszystkimi graczami, a nie w stronę działań Rady :)

Ale CM, jak widać wyżej, jest obecny i dobrze. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Nie ukrywałem kiedyś w wypowiedziach, że nie podobały mi się niektóre wymiany zaakceptowane przez Radę, ale nie chcę już wracać do tego tematu. Druga kwestia, że boję się o naprawdę duże rozbiory w Knicks, a szkoda by było tak po ludzku rozbijać całkowicie core tego zespołu, bo wiem, że @człowiek...morzama inną filozofię.

Uważam, że mój pomysł ma duże zalety, bo po pierwsze, każdy gracz z osobna czuje się odpowiedzialny za los takiego zespołu, a po drugie, zniknęłaby krytyka, która dotykała Radę po kontrowersyjnych wymianach i to jest właśnie najważniejsza kwestia mojego pomysłu. Po co się kłócić, jak można zrobić coś wspólnie i ewentualną dyskusję kierować już między wszystkimi graczami, a nie w stronę działań Rady :)

Ale CM, jak widać wyżej, jest obecny i dobrze. 

Odpowiedż na poziomie. Bardzo takie cenię. Ale mam inny pomysł. Lepszy i sprawniejszy.

Ale szczegóły później, bo wiesz, dutki same się nie zrobią. Ale spodoba Ci się. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Wnioskuję, by każda wymiana (do czasu powrotu starych/znalezienia nowych GM'ów) Pels i Knicks była poddawana pod głosowanie całej społeczności beGM. 

To ma trzy poważne wady:

1. Strata czasu, tacy Knicks potrzebują wymian jak najszybciej, jeśli zaczniemy kilka dni głosować, a głosowanie skończy się na nie, to nie zmieni to tego, że Knicks potrzebują wymian, a deadline będzie coraz bliżej, więc następną wymianę już będzie trzeba przyjąć zanim wystartuje sezon (a ta może być gorsza od pierwszej).

2. Istnieje ryzyko, że zagłosujemy się na śmierć, co jest szczególnie niewygodne w okresie wakacyjnym.

3. Kontrahenci Knicks i Pels mogą nie mieć ochoty, żeby ich oferty były upubliczniane i każdy wiedział co ile kosztuje w zespole próbującym zrobić wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Eld napisał:

Irving rozważany w Thunder. Sources tells. 

 

OKC bardzo chcą finansowo pomóc Knkcks, a 11,2M różnicy w kontraktach + 5,617M cash jeszcze na ten sezon piechotą nie chodzi. Podlane jakimiś pickami ofc.

Ponoc nieaktualne, bo Suns rozważają położenie Bol Bola na stole, Knicks akceptują że przy długości Bola ciężko zmieścić na tym stole inne dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Irving rozważany w Thunder. Sources tells. 

 

OKC bardzo chcą finansowo pomóc Knkcks, a 11,2M różnicy w kontraktach + 5,617M cash jeszcze na ten sezon piechotą nie chodzi. Podlane jakimiś pickami ofc.

Jesli to jest prawda to XD 

 

ogolnie jesli knicks zrobią z kimś z rady sobie deal to zastrzegam ze odchodze na 200% :) i nie interesuje mnie czy knicks wygrają taki deal czy nie. 

 

juz grubo odlecieliscie jesli to serio jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jesli to jest prawda to XD 

 

ogolnie jesli knicks zrobią z kimś z rady sobie deal to zastrzegam ze odchodze na 200% :) i nie interesuje mnie czy knicks wygrają taki deal czy nie. 

 

juz grubo odlecieliscie jesli to serio jest :)

Jeśli ktokolwiek z Rady zrobi deal z Knicks to będzie on głosowany nie przez Radę a przez społeczność beGM - spokojnie, nie będzie przekrętów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Jeśli ktokolwiek z Rady zrobi deal z Knicks to będzie on głosowany nie przez Radę a przez społeczność beGM - spokojnie, nie będzie przekrętów :)

Powinniście podać 3 najkorzystniejsze opcje do głosowania imo i wtedy powinien być wybór społeczności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevcu napisał:

Powinniście podać 3 najkorzystniejsze opcje do głosowania imo i wtedy powinien być wybór społeczności 

No tak, tak - coś takiego miałem na myśli bardziej - nie sprecyzowałem :) W każdym razie na pewno nie będzie to tylko jedna oferta i TAK/NIE, tylko wybór z kilku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

No tak, tak - coś takiego miałem na myśli bardziej - nie sprecyzowałem :) W każdym razie na pewno nie będzie to tylko jedna oferta i TAK/NIE, tylko wybór z kilku :)

No optimum to głosowanie nad 3 ofertami lub 5 najlepszymi w waszym mniemaniu. Niegłosujący to rada i ci co złożyli oferty. Szkoda ze nie ma szans na powrót Woodena…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cvbe napisał:

Czemu Rada nie może głosować? Osoby z Rady, które nie złożyły ofert na 100% będą mogły głosować.

Ponieważ Wy będziecie znać oferty (również sami je negocjować) i to Wy zadecydujecie które z nich nie będą podane do wiadomości publicznej, a odrzucone przez Was, a które będą ostatecznie głosowane.  

Textu o ofercie członka Rady za Irvinga nawet nie będę komentował.. choć nie.. zrobię to - wyobraź sobie Cvbe, że wszyscy Tobie składają tajne oferty na Anthonego Davisa, a później jak już znasz wszystkie oferty, to.. sam składasz po analizie innych ofert swoją 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jesli to jest prawda to XD 

 

ogolnie jesli knicks zrobią z kimś z rady sobie deal to zastrzegam ze odchodze na 200% :) i nie interesuje mnie czy knicks wygrają taki deal czy nie. 

 

juz grubo odlecieliscie jesli to serio jest :)

Wyluzujesz kiedyś? Średnio co dwa dni straszysz, że odejdziesz, a późnij jak widzisz efekty końcowe to nawet zdania "  kurde mieliście rację" nie pada.

Czy był jakiś przekręt za mojej kadencji w Radzie? Nie. Więc okaż trochę zaufania i czytaj i co za raz napiszę. 

---------------------------

Ponieważ Rada zadecydowała o wystawieniu Irvinga na TB KAŻDY ma prawo złożyć ofertę. Wiecznie czekać nie będziemy bo czas nas nagli, więc jak ktoś nad czymś myśli, niech działa szybko.

I teraz czytać uważnie ( szczególnie Ty Ronnie ) : na Irvinga wpłynęły do tej pory trzy oferty. Tak się złożyło, że dwie z tych trzech ofert są od Radnych. Siłą rzeczy, że jest nas czterech w Radzie, nie mamy prawa i nie możemy zadecydować o wyborze oferty dla Irvinga. Było by to nietyczne, nepotyczne i niezgodne z duchem gry. Stąd jak zostaną przedstawione dopracowane oferty KAŻDY z Was będzie mógł w określonym terminie oddać głos. Nie będę ukrywał, że najchętniej zamknął bym to w 10 GMach - aktywnych GMach. Średnio mam ochotę czekać tyle, ile na proste skreślenie jednej opcji z TAK/NIE jak w player option. Stąd od siebie ( nie od Rady ) jak pojawią się doprecyzowane oferty nominuję: @BMF, @january, @Braveheart22 ,@fluber, @tangiers, @Tecu, @RonnieArtestics, @karpik oraz Radnych @ozzy110 i @LONGER01 do podjęcia decyzji. Oczywiście głos innych też będzie się liczył tak samo, ale szczególnie zależy mi na w/w osobach. Proszę braku czyjejś nominacji nie odbierać personalnie. Mam swoje powody aby to właśnie ich wskazać.

-------------------------------------------------

Jest też druga opcja o której napiszę bezpośrednio i wprost. Powrót CMa. Jeszcze wczoraj cytowałem jego posty w odstępie 3 dni, gdzie najpierw się żegna, a później nagle chce wrócić. Pamiętamy sprawę z tym jak raz już odszedł. Ja nie będę mlaskał nad tym co zbudował stąd stanowcze NIE ode mnie dla jego powrotu w tym momencie. Jak zrozumie swoje podejście, błąd, a chyba przede wszystkim, że prócz krytyki są jeszcze inne sposoby porozumiewania się może odzyskać Knicks jeszcze dziś, ale aby nie było słodko ma kilka warunków:

  1. Przekonać @cvbe
  2. Przekonać @LONGER01
  3. Przekonać @ozzy110
  4. Złożyć dżentelmeńską obietnicę, że więcej takich jazd nie będzie robił bo dla mnie w rankingu najgorszych GMów jacy gościli w naszych szeregach za ostatni numer spadł na miejsce trzecie od końca. I to nie jest ranking jakości zarządzania bo każdy wie, jak Knicks wyglądają, tylko ranking bycia olewczym i bez szacunku ( np. świadomy brak głosowania, czy epitety kierowane w moją stronę do których niestety dla niego mam podgląd, bo myśli, że samo skasowanie wystarczy). Ostatnie dwa miejsca zajmują Tomek z BPTH. Tomek za numer z Memphis, BPTH za numer z GSW. Kolejny od dołu jest Kucio. A później mam CMa.

Wy, jako społeczność beGM nie będziecie na to mieli wpływu. O tym zadecyduje Rada bo od tego jest, Głosowaniem. Jeśli przegram głosowanie 3:1 - spokojnie, nie zachowam się jak Alonzo i nie odejdę z Rady, a CM z pełnią władzy wraca na stołek GMa New York Knicks. Co w przypadku remisu? Rada wybierze trzech ex-radnych na krótkie pytanie TAK wraca/NIE nie wraca.

Dostaje czas do jutra do 24:00 aby przekonać pozostałych trzech Radnych. Po północy otwierane są koperty ws. Irvinga, a CM do 1 Września traci władzę w Knicks. 

Nie będziemy czekać w nieskończoność. @LONGER01 który okazał się złotym strzałem dla Rady już ułożył kalendarz na Finały. Za lekko ponad 3 dni rozpoczynamy draft. Nie ma czasu na długie, mozolne głosowania. To mają i będą szybkie decyzje - już moja w tym głowa, a jak wiecie - słowa dotrzymuję.

Więc albo działasz @człowiek...morza, albo do zobaczenia po 1 Września.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD 

serio ktoś myśli ze siedzą po drugiej stronie ludzie-chu#ki i coś takiego robią?

po co? W jakim celu? Sorry @Alonzo ale jak bardzo cię szanuje i lubię to jest dla mnie totalna bzdura 😂

Z tego co zrozumiałem to intencja Rady jest uratowanie nyk przez sprzedażą np takiego Irvinga za nic w ramach bankructwa - wiec niezależnie od tego czy ktoś jest w Radzie czy nie - ma prawo dać ofertę i pod publiczne głosowanie - why not

zgodze się tylko w jednym - @Eld głupio jebnal takim tekstem, bo to tylko powoduje jakieś dziwne historie i teorie spiskowe które tworzą się z dupy w głowach co poniektórych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Ponieważ Wy będziecie znać oferty (również sami je negocjować) i to Wy zadecydujecie które z nich nie będą podane do wiadomości publicznej, a odrzucone przez Was, a które będą ostatecznie głosowane.  

Wszystkie zostaną ujawnione do wiadomości publicznej, żadne nie będą odrzucane i wszystkie zostaną poddane głosowaniu jutro po 24:00 jeśli CM nie odzyska Knicks.

A jak na moje już teraz wpłynęły dwie bardzo tłuste oferty za Irvinga.

1 minutę temu, Szulim napisał:

zgodze się tylko w jednym - @Eld głupio jebnal takim tekstem, bo to tylko powoduje jakieś dziwne historie i teorie spiskowe które tworzą się z dupy w głowach co poniektórych 

A odstawisz szklaneczkę i napiszesz tak abym zrozumiał?

1 minutę temu, january napisał:

Tak ogólnie to ja nie wiem czemu Irving jest na TB w ogóle. Knicks mają warunki  by spokojnie utrzymać big3 mimo wszystko.

Dla głębi i finansów.

Czasami trzeba zrobić krok wstecz, aby zrobić dwa w przód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.