Skocz do zawartości

NBA Finals 2020/2021 - Suns vs Bucks


mikrofalowka

Kto wygra?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to kto wygra?

    • Suns w 4
      3
    • Suns w 5
      6
    • Suns w 6
      20
    • Suns w 7
      3
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      0
    • Bucks w 6
      5
    • Bucks w 7
      7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lorak napisał:

ale JVG pojechał dziś po tych, którzy krytykują Budenholzera. 

no i bardzo dobrze.

Niesamowite jest jak wiele gości ma widzimisię na temat trenerów.

Dobry przykład to np seria Mavs - LAC.

Jakby to Ty Lue wystawił duet KP - Boban i przegrał serię, to pewnie wielu by uważało to za główny powód porażki i jak można grać big ball w obecnych czasach. Ale jak zrobił to Dick Carlisle to spoko.

Ostatnio w eliminacjach do IO, tez uważany sa super coacha Dick Nurse mają roster full NBA graczy ( i to starterów w sporej części ), odpadł z ekipą mająco jednego nba grajka ( Satoranski ). Jednak tu też większość uważa go za super coacha w stosunku do np Buda. Podobnie ofc z obecnym trenerem USA.

Wszyscy to mniej więcej ten sam poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

że ci ludzie nie znają się na trenowaniu ; ] jakoś w połowie 2Q to było.

Czyli argument w stylu "nie jesteś reżyserem, nie nakręciłeś nigdy dobrego filmu, więc nie masz prawa mowic, że jakiś film jest słaby i Budenholzerowi zajmuje sto lat zrobienie adjustments, a jego zespoły graja siermiężną koszykówkę, a Doc Rivers ciągle przegrywa prowadząc 3:1 nie potrafiąc zaskoczyć czyms nowym".

Godzinę temu, mac napisał:

no i bardzo dobrze.

Niesamowite jest jak wiele gości ma widzimisię na temat trenerów.

Dobry przykład to np seria Mavs - LAC.

Jakby to Ty Lue wystawił duet KP - Boban i przegrał serię, to pewnie wielu by uważało to za główny powód porażki i jak można grać big ball w obecnych czasach. Ale jak zrobił to Dick Carlisle to spoko.

Ostatnio w eliminacjach do IO, tez uważany sa super coacha Dick Nurse mają roster full NBA graczy ( i to starterów w sporej części ), odpadł z ekipą mająco jednego nba grajka ( Satoranski ). Jednak tu też większość uważa go za super coacha w stosunku do np Buda. Podobnie ofc z obecnym trenerem USA.

Wszyscy to mniej więcej ten sam poziom.

Główny powód porażki, to zdrowi Clippers contender vs Luka i banda szrotu. Gdyby Lue ogarnął Szybciej temat, to powinno być max w 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja mam tylko prośbę, żeby nie podawać jako najlepszych rozgrywających graczy, którzy grali jako PG, ale których poziom "rozgrywania" to jest bliższy Brynatowi niż Paulowi.

W dniu 11.07.2021 o 11:23, Eld napisał:

Lowry, Conley, Deron Williams z najlepszych lat, Parker, Wall przed kontuzjami. To tak z pamięci.

No i nie wspomnieć o Currym to już gruby lol.

O, może jeszcze Rose przed ACL.

Curry, Rose, Parker czy nawet Conley, to nie są typowi first pass playmakerzy, tylko bardzie combo z predyspozycją do rzucania.  Ja wiem, że obecnie w lidze role sie mocno zacierają, ale jednak rozgrywający to rozgrywający. Mark Jackson może nie był tak wybitnym graczem, ale rozgrywającym na pewno był topowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dannygd napisał:

Chłopaki ja mam tylko prośbę, żeby nie podawać jako najlepszych rozgrywających graczy, którzy grali jako PG, ale których poziom "rozgrywania" to jest bliższy Brynatowi niż Paulowi.

Curry, Rose, Parker czy nawet Conley, to nie są typowi first pass playmakerzy, tylko bardzie combo z predyspozycją do rzucania.  Ja wiem, że obecnie w lidze role sie mocno zacierają, ale jednak rozgrywający to rozgrywający. Mark Jackson może nie był tak wybitnym graczem, ale rozgrywającym na pewno był topowym.

Whoa

PARKER nie jest typowym rozgrywajacym??????

gosc prowadzil jeden z najlepszych systemow ofensywnych przez LATA i prowadzil te druzyny do finalow wielokrotnie, pokonujac po drodze tuzy dekad do tego robiac to z sukcesami podczas gdy basket ewoluuwal kilka razy w tym czasie?

..........................

PARKER nie byl pass first?


ehhh

Conley w Memphis nie byl typowym PG?

gosciu jaka ty koszykowke ogladasz i gdzie?

 

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieziemsko gra Giannis od G4 z Nets, miód na oczy, win-win dla mnie czy skończy się to tytułem dla CP, czy dla Giannisa.

Kosmicznie wyglądałby trzyletni peak Giannisa gdyby skończyło się trzema MVP, ale - jak już pisałem w kontekście CP3 - nie ma co uprzedzać faktów. W każdym razie, niby sporo grania, ale jeżeli Suns przegrają tę serię, to bardzo możliwe, że przegrali ją tym meczem, gdy Jrue zrobił casualowe 4/20, Bucks rzuca 20-kilka% za 3, a Booker tym razem zagrał epika. Niby równo, ale Bucks mogą złapać momentum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Nieziemsko gra Giannis od G4 z Nets, miód na oczy, win-win dla mnie czy skończy się to tytułem dla CP, czy dla Giannisa.

Kosmicznie wyglądałby trzyletni peak Giannisa gdyby skończyło się trzema MVP, ale - jak już pisałem w kontekście CP3 - nie ma co uprzedzać faktów. W każdym razie, niby sporo grania, ale jeżeli Suns przegrają tę serię, to bardzo możliwe, że przegrali ją tym meczem, gdy Jrue zrobił casualowe 4/20, Bucks rzuca 20-kilka% za 3, a Booker tym razem zagrał epika. Niby równo, ale Bucks mogą złapać momentum. 

No właśnie boję się, że teraz Millwauke będą na fali, a w Phoenix zacznie się nerwówka. Dobrze, że game 5 jest w Phoenix bo inaczej już by chyba było po serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragiczny mecz, sędziowie błąd za błędem, czego zwieńczenie był no call przy wjeździe Holidaya (swoją drogą co sobie Booker myślał, skoro miał 5 fauli?!).

2 godziny temu, n_i_m_h napisał:

Najlepszy blok finałów jaki widziałem chyba

no chyba jednak za tym LeBrona, ale spokojnie top 2. tylko szkoda, że ESPN nie pokazało od razu powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie fajny mecz w tej serii, szkoda, że tak c***owo sędziowany. Dobrze, że Bucks wygrali, bo straszny smród by się zrobił z tego, że Booker dokończył ten mecz. 

Ten blok Giannisa to poziom LeBrona blokującego Iguodalę i może być tak samo kluczowy dla całej serii jak tamten. 

Nie da się patrzeć na to co robi Jrue w ataku, jedyna pozytywna rzecz, to że się stara. Nawet po tej stracie CP3 w końcówce, wyszedł z kontrą 3 na 1 i "wykreował" Middletonowi contested off balance though bank shot. 

Fajnie, że w ostatnich sekundach Bucks puścili CP3 wide open layup, żeby ten mógł zrobić te 10 pkt, miło z ich strony, przynajmniej nie wygląda to teraz głupio w boksskorze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lorak napisał:

tragiczny mecz, sędziowie błąd za błędem, czego zwieńczenie był no call przy wjeździe Holidaya (swoją drogą co sobie Booker myślał, skoro miał 5 fauli?!).

no chyba jednak za tym LeBrona, ale spokojnie top 2. tylko szkoda, że ESPN nie pokazało od razu powtórki.

...na dobra, na równi z LeBronem :) ktoś  tam napisał, że Giannis bronił jednocześnie "alley" i zdążył jeszcze zablokować "oop" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.