Skocz do zawartości

NBA Finals 2020/2021 - Suns vs Bucks


mikrofalowka

Kto wygra?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to kto wygra?

    • Suns w 4
      3
    • Suns w 5
      6
    • Suns w 6
      20
    • Suns w 7
      3
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      0
    • Bucks w 6
      5
    • Bucks w 7
      7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Rodman91 napisał:

Przy Rondo zaznaczyłem, że woził się na plecach big three (Garnett, Pierce, Allen)
Dlatego średnia asyst w karierze pikuje mu mocno w dół od wielu sezonów. Obecne już 8.1,  ogółem 7414.

Czekam az odkryjesz zakladke per36 na bball ref xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

wyskoczy kupon ? obecnie to są czasy obwodu , można narzekać że nie ma obecnie wielkich centrów którzy robią fajne paki ale na obwodzie obecnie to jest mrowisko 

z centrami tez juz nieaktualne od kilku lat (w tym sezonie gdzie Jok i Biid zajeli miejsca 1 i 2 w MVP voting mozna powiedziec ze juz 'oficjalnie' sie skonczyla posucha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

z centrami tez juz nieaktualne od kilku lat (w tym sezonie gdzie Jok i Biid zajeli miejsca 1 i 2 w MVP voting mozna powiedziec ze juz 'oficjalnie' sie skonczyla posucha)

ale oni junmperkuja/inne pierdy a nie robią paki z kładzeniem jaj na czoło przeciwnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

a mimo to zaden z nich nie byl jakims wybitnym rozgrywajacym gdzie taki Stefek bez pilki mial lepszy wplyw na atak niz oni z pilka :)

Bo Stefek to tworzy takie gravity biegając w kółko offball, że głowa mała. Dodaj do tego fakt, że ma przeyebanie szybki relase ( o jakieś 9,7 sekundy szybszy niż Giannis przy FT ). 

Nie wiadomo co gorsze dla przeciwnika. Stefek z piłką, czy Stefek bez piłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mikrofalowka napisał:

A ludzie mówili, że finał Suns vs Bucks nie obchodzi nikogo, a patrzcie jak sporo postów jest w tym wątku.

Przecież taki zestaw finalistów to chyba najlepsze co mnie osobiście spotyka od 2012 ( z OKC).

Suns - totalna rewelacja, Bucks - mikro market w finale. Na pohybel z tymi wszystkimi co tęsknią za finałami GSW - Cavs. Wiadomka, żal LBJa trochę, ale tylko trochę. 

Patrząc od 2000 roku to mieliśmy 8 razy Lakers w finale, 3 razy Heat w finale, 4 Spurs, 5 Warriors, 5 Cavs, a tu nagle bah i zupełnie dwie niespodziewane drużyny Bucks - Suns. 

Szkoda tylko, że postawiłem 4:2 na Bucks no ale wciąż mogę wyjść na swoje :P. Budenholzer podobno dzwonił do Tyronna Lue jak skutecznie wygrzebać się 0:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Przecież taki zestaw finalistów to chyba najlepsze co mnie osobiście spotyka od 2012 ( z OKC).

Suns - totalna rewelacja, Bucks - mikro market w finale. Na pohybel z tymi wszystkimi co tęsknią za finałami GSW - Cavs. Wiadomka, żal LBJa trochę, ale tylko trochę. 

Patrząc od 2000 roku to mieliśmy 8 razy Lakers w finale, 3 razy Heat w finale, 4 Spurs, 5 Warriors, 5 Cavs, a tu nagle bah i zupełnie dwie niespodziewane drużyny Bucks - Suns. 

Szkoda tylko, że postawiłem 4:2 na Bucks no ale wciąż mogę wyjść na swoje :P. Budenholzer podobno dzwonił do Tyronna Lue jak skutecznie wygrzebać się 0:2.

Dla mnie to najlepszy skład finału ever :)
Phoenix-Philadelphia chyba tylko bardziej by mnie cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

Giannis back2back z 40/10 w finale dołączył w tej statystyce do Shaqa. Potwory 

To nie jedyne podobieństwo, tak jak Shaq zostawia w cieniu Bryanta. Giannis zagrał właśnie trzeci mecz w karierze w finale i już zanotował większą ilość spotkań z 40+pkt niż Kobe w wszystkich 7 finałach w jakich brał udział.

 

A tak już całkiem poważnie, to szalejący Giannis cieszy oko, ale słaba forma Middletona boli. Jak Krzysiek się nie obudzi to czarno widzę dalsze losy tego finału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi szkoda Bookera i Bridgesa ale Bucks wezmą ten finał. Giannis jest nie do zatrzymania, on będzie jechał na kosz i niszczył Suns do końca serii, dojdą jakieś dwa dobre meczy Holidaya/Middletona i po finałch. Imho na 90% teraz 2:2, Bucks u siebie to potwory w tych PO, później wyrwią mecz w Arizonie i dziękuję dobranoc.

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Monty Williams 

Cytat

 Nie chce publicznie narzekać na faule, ale… oddaliśmy dzisiaj 16 rzutów z linii wolnych. Jedna osoba miała 17 – przyznał szkoleniowiec Suns

Cytat

Musimy zdefiniować czym jest legalna pozycja do obrony – mówił dalej Monty Williams. – Trudno przewidzieć, co się wydarzy, gdy druga osoba po prostu na Ciebie naciera – dodaje szkoleniowiec Suns.

Chłop ma korzystne mocno sędziowanie dla swojego zespołu przez całe PO, w niektórych grach nawet skandaliczne jak w serii z Nuggets czy Clippers, G1 też krzywdzące gwizdki dla Bucks i wypala z czymś takim :D

Delusional. Niech zdefiniuje flopowanie CP3 i jego trzymanie przy zbiórkach.. co za dzbanek. No zabawne, że akurat Suns podnoszą temat sędziowania. Widocznie charakter Chrisa Paula udziela się reszcie.

Bucks in 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.