Skocz do zawartości

NBA Finals 2020/2021 - Suns vs Bucks


mikrofalowka

Kto wygra?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to kto wygra?

    • Suns w 4
      3
    • Suns w 5
      6
    • Suns w 6
      20
    • Suns w 7
      3
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      0
    • Bucks w 6
      5
    • Bucks w 7
      7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ci kibice Lakers chuowi tylko o tym Lebricku i lolkersach piszo 

 

Fajnie Suns pogrywają, w zasadzie w każdym meczu ktoś z drugiego planu daje mocną produkcję wspierając liderów. Bucks z Brooklynem niby też zaczęli od 0-2 ale jednak nie grali wtedy u siebie dwóch pierwszych meczów. Teraz jadą do Phoenix już chyba na ścięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, airmax napisał:

Ale ci kibice Lakers chuowi tylko o tym Lebricku i lolkersach piszo 

 

Fajnie Suns pogrywają, w zasadzie w każdym meczu ktoś z drugiego planu daje mocną produkcję wspierając liderów. Bucks z Brooklynem niby też zaczęli od 0-2 ale jednak nie grali wtedy u siebie dwóch pierwszych meczów. Teraz jadą do Phoenix już chyba na ścięcie. 

Tylko ten, teraz dwa mecze w Milwaukee

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20/40 za trzy Suns. Jest moc. Mój ulubieniec Michałowicz na początku meczu komentarz: "Nie liczmy dziś na trójki Bookera". Staty Bookera po meczu 7/12. Ja pierniczę kiedy go w końcu wywalą 

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Lakers vs Brooklyn LeBron vs Durant - tak miało być 

Clippers? Grają jak flaki z olejem. Mi brakuje gry Heat, Jazz, ale na pewno nie Clippers. LeBrona owszem mi brakuje no i Nets też, stworzyli potwora, ale zdechł przez kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dziuseppe napisał:

Papa James już nigdy nie zagra w finale jako 1-2 opcja. Za rok będzie to samo, może się tłumaczyć, że była krótka przerwa i przez to kontuzje ale prawda taka, ze chłop ma 50 lat. Niech idzie grać z Królikiem Bugsem, na NBA jest już za cienki i słaba psycha.

 

Szkoda Giannisa bo super mecz zagrał ale on nie ma trenera na ławce i drużyny na parkiecie, ten Middleton to jest zakała, na 6 meczy w serii wyjda mu dwa dobre. Ogólnie Bucks to są tacy ceglarze, że ja nie wiem jak oni ten finał zrobili, w RS ~40% za 3, a w PO 30 nie mogą utrzymać. 

Mi Kakao w ogóle nie szkoda napierdzielił punktów i przegrali -10. Suns to drużyna, a Bucks byli drużyną jak grali bez Kakała z Atlantą. To byli inni zawodnicy ok jak kreowali Lopeza. Super grali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikal Bridges pokazuje ,że ma doświadczenie z gry w finałach. Jest rewewalycjny 3 najlepszy gracz tych finałów. Lepszy od Bookera czy Aytona. W ogóle całe PO gra fantastycznie po obu stronach parkietu. Niewiarygodne ,że 76ers oddało i jego i Tatuma bo liczy się potencjał a Mikal był za stary i się już nie będzie rozwijał 

Giannis dziś robił swoje. Non stop atak. Suns nie mają obrońcy na niego i Ayton i Crowder tylko go faulowali. Giannis zrobił w 3 kwarcie wszystko by ten mecz wygrać ale był przerażliwie samotny w tej walce. Holiday miał kilka momentów w 4kwarcie ale ogólnie to nie dawał rady a Middleton chciałby o tym meczu szybko zapomnieć. 

To co Suns ma w tych |PO oprócz zdrowia to przede wszystkim świetna gra swoich zadaniowców. Mikal , Johnson, Payne. Każdy z nich nie zawodzi. Nawet Crowder czasem ma słabsze momenty ale ogólnie tez gra bardzo dobrze. Im nie robi problemu ,.że taki Booker był chyba 6/19 w pewnym momencie to ma kto go zastąpić a jak Booker odpalił swoje trójki od połowy 3 kwarty to już nie było co zbierać. Jak Holiday był chyba też 4/17 to już Bucks ma problem 

 

CP3 jak na razie to pewniak do MVP no chyba ,że Giannis jeszcze mocniej zacznie dominować . Sęk w tym ,że Suns miało odpowiedzieć na każdy dobry moment Giannisa

Giannis był +3 w tym meczu jako jedyny z Bucks......Ale jak Jrue z Middeltonem się ogarną to jeszcze Bucks mogą to wyciągnąć tylko jak na razie trochę za dużo tego gdyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dziuseppe napisał:

Papa James już nigdy nie zagra w finale jako 1-2 opcja. Za rok będzie to samo, może się tłumaczyć, że była krótka przerwa i przez to kontuzje ale prawda taka, ze chłop ma 50 lat. Niech idzie grać z Królikiem Bugsem, na NBA jest już za cienki i słaba psycha.

Normalnie jakbym się cofnął 2 lata wstecz. Dokładnie to samo wtedy o Lebronie pisano jak po jego kontuzji Lakers do PO nie weszli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, uwielbiam Jrue, ale w tej serii póki co jego obrona nawet w 20% nie niweluje tej kupy, którą gra w ataku. Dramat. Tylko dzisiaj z 5 lewych layupów niecelnych, forsowanie rzutów... Rozumiem, że pewnie uważa że musi, ale z drugiej strony kompletnie niewykorzystany biega sobie Lopez, któremu ktoś oddaje piłkę dopiero jak czterej inni są całkowicie odcięci. Fajnie, że Giannis na jednej nodze robi 42 punkty, ale ten hero ball nie wystarczy.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Giannis był +3 w tym meczu jako jedyny z Bucks......Ale jak Jrue z Middeltonem się ogarną to jeszcze Bucks mogą to wyciągnąć tylko jak na razie trochę za dużo tego gdyby

Dla mnie Giannis za bardzo ciśnie swoją grę, ta ekipa przy jego dominacji jest na plusie, ale potem nie potrafi Mike ustawić ich w innym schemacie i tracą dystans. NA razie poza Giannisem i Jrue zawodzi totalnie defensywa. Generalnie brakuje tu DDV na obwodzie, bo granie PJ-em vs Paul czy Booker to może się na krótki dystans sprawdzić ale nie na dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie logika Buda, który przez prawie cały mecz gra Lopezem żeby potem w 4q, w teoretycznie kluczowych momentach meczu grać small ball, tj. Giannis na 5.

To skoro to jest taki mocny line-up żeby grać nim w crunch, to nie można tego robić przez trochę więcej niż 15 minut w meczu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qbajag napisał:

Normalnie jakbym się cofnął 2 lata wstecz. Dokładnie to samo wtedy o Lebronie pisano jak po jego kontuzji Lakers do PO nie weszli :)

Dwa lata temu był 10 lat młodszy, a rok temu bańka zrobiła swoje. Przy normalnym sezonie nie wyrobi w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zimny napisał:

Ciekawi mnie logika Buda, który przez prawie cały mecz gra Lopezem żeby potem w 4q, w teoretycznie kluczowych momentach meczu grać small ball, tj. Giannis na 5.

To skoro to jest taki mocny line-up żeby grać nim w crunch, to nie można tego robić przez trochę więcej niż 15 minut w meczu? 

Anachroniczna szkoła Popa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak 

Bardziej niż oglądanie ponownie tych finałów interesowałyby mnie Twoje spostrzeżenia na temat tamtej serii, tego jak wyglądała gra itd itp.

Może byś coś skrobnął a może i ktoś jeszcze włączyłby się do takiej dyskusji?

Edytowane przez Calogero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.