Skocz do zawartości

Finały Zachodu: Suns - Clippers


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Kubbas napisał:

szykuje sie jeden z lepszych meczy w tych po

w c*** na szali, reputacja cp3 przede wszystkim

ale dzisiaj czytalem ze kawhi nie zagra to prawda?

Praktycznie kazde ze zrodel naprawde bliskich Clippers, ktore znam mowi ze KL juz w tych PO, a przynajmniej WCF nie wroci. Te okazyjne przebakiwania, ze moze jednak traktuje sie z przymruzeniem oka, a niektorzy snuja teorie, ze to specjalnie wypuszczane dla zmylenia przeciwnika. Jak jest, nie wiem, ale powazniejsze zrodla mowia, ze na pewno OUT na g6 vide 

 

 

Ogolnie to patrzac na kontuzje w ECF, to ci ktorzy z Zachodu nie awansuja do Finals moga naprawde pluc sobie w brode za zmarnowanie okazji. Zwlaszca Paul przez swoje pajacowanie.

Zobaczymy jaki PG sie dzis stawi, bo u niego to sie roznie plecie, no i stawka/presja rosna z kazdym kolejnym wygranym meczem Clippers czego on nie lubi zbyt chyba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matek napisał:

Serio, PG pokazał już w tych PO, że czepianie się do niego jest mocno na siłę. 

a no tak czyli w elimination game gosc moze grac caly mecz pasywnie i nie miec nic wspolnego z atakiem swojej druzyny?

14 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Spokojnie za chwile sędziowie pomogą mu sie odnaleźć w dzisiejszym meczu - patrz blok Bridgesa 🙈

to byl ewidentny faul, uderzyl go w lokiec przy rzucie przesuwajac sie do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie George jest fatalny w kazdym aspekcie, 4 closeouty z rekami w kieszeniach skonczone trojkami

gubi pilke na kozle, to jego show na ten moment

jak jestes superstarem na maksie to musisz grac regularnie a nie jeden mecz zajebisty przeplatasz jednym albo dwoma c***owymi

ozyli, George w koncu zaczal atakowac i to wystarczylo zeby ktos musial zejsc do pomocy, duzo nie wymagam, wlasnie tak od poczatku mial grac, 2 razy moze i odepchnal ale tak mozna jeszcze to wygrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 07:49, nba2midnight napisał:

Krzysztofie Pawle, skoncz juz Pan to pi****lenie z udawaniem bo zalosne to jest i tracisz Pan energie na bzdury zamiast na gre.

No i skończył 🙂 Znać, że Krzysztof Paweł czyta forum e-nba.pl i bierze sobie do serca krytykę jaką (zasłużenie w tej serii) tutaj dostawał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Idealny Tułej napisał:

No i skończył 🙂 Znać, że Krzysztof Paweł czyta forum e-nba.pl i bierze sobie do serca krytykę jaką (zasłużenie w tej serii) tutaj dostawał 😁

No i bardzo dobrze ;)

 

Naprawde byla roznica w koncentracji i podejsciu, i efekty od razu kolosalnie inne!
 

Nie ma co tu sie duzo rozpisywac ... gratulacje dla fanow Suns, Clippers trzeba podziekowac za walke!
 

Jako ze w finale bedziecie jedyna drubez mistrzostwa, to mam nadzieje ze to sie za pare tygodni zmieni ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qooniu napisał:

Suns w finale. Zaczynałem wątpić że dożyje tej chwili ❤️

 

1 godzinę temu, Qbajag napisał:

Ja nie sądziłem, że tego jeszcze doczekam. Myślałem, że NBA szybciej rozwiążą. 

 

Godzinę temu, Sharif napisał:

28 lat czekania, nocnego wstawania, epickich wpierdoli i sezonow, ktore to juz mialy byc nasze. 
Szkoda, ze niestety nie mozna obecnie poleciec turystycznie do Ameryki bo bym chetnie skoczyl na finaly. Przy tej tendencji zwyczajnie do kolejnych moge nie dozyc ;)

Najszczersze gratulacje Panowie. Od początku byłem za Suns, ale przyznam szczerze, że w to nie wierzyłem. A tu tak dobrze dzień zacząć! 

CP3 to przeszedł drogę z niebia, do przedsionka piekła zwanym 'to gracz max II runda' do piekła, czyli Rockets, na zesłanie do Thunder by W TYM wieku wprowadzić bandę gówniarzy do FINAŁU NBA.

Zdejmuję beret, przyklekam i mówię: CP3 przepraszam za przezwiska i gratuluję.

Powodzenia! Od 1993 trochę czasu minęło...

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Idealny Tułej napisał:

No i skończył 🙂 Znać, że Krzysztof Paweł czyta forum e-nba.pl i bierze sobie do serca krytykę jaką (zasłużenie w tej serii) tutaj dostawał 😁

Widać wziął sobie do serca krytykę fanów z forum NBA w Polsce :)

Barkley MVP 1993 i w życiowej formie, a dał Jordanowi wyszarpać game 1 i 2 w Phoenix i game 4 w Chicago co ustawiało serię.

Jeśli Krzyś Paul wygra mistrza na prawie koniec kariery to ogromny szacun choć te play-off to dramat pod względem kontuzji gwiazd czołowych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TryczekSzukarek napisał:

Co ten CP dzis zagrał 💪💪💪💪

Mamy tooo Final NBA 🤯jakiś kosmos 

28 lat - warto było czekać 🤪

gratulacje

tylko z tym CP3 chcialbym cos naprostowac jak goscia uwielbiam i jego gre, tak dzisiejsze zachowanie to buractwo najgorszego stopnia

plus nie zachwycalbym sie az tak wystepem gdyz zaczal napierdalac dopiero jak juz bylo bezpieczne plus 15, jedyne co to ten 8-0 run osobisty byl bardzo dobry w jego wykonaniu

najwazniejszy stretch w meczu czyli jakos prawie cala 2 kwarte gdzie Clippers byli bardzo blisko gral Payne bo CP3 gral bardzo slabo (payne nie byl lepszy swoja droga)

2 godziny temu, Qooniu napisał:

Suns w finale. Zaczynałem wątpić że dożyje tej chwili ❤️

Gratulacje, dodalbym jeszcze ze mistrz dla druzyny z zachodu to raczej lock po tym jak dziadowski Bucks graja basket + kontuzja Giannisa

a Hawks sa po prostu nie wystarczajaco dobrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.