Skocz do zawartości

Finały Zachodu: Suns - Clippers


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Kawhi Leonard (knee) is not traveling with the Clippers to Phoenix. 

Presumably, this means we can confidently rule him out for Games 1 and 2. Kawhi is rehabbing at home and there's still no word of a timetable. Terance Mann is coming off a breakout game and should have a featured role in Kawhi's absence. 

Cytat

Chris Paul remains in health and safety protocols, the Suns said Saturday afternoon, adding that "further updates on his status will be provided as appropriate."

Game 1 of the Western Conference Finals between the Clippers and Suns tips off on Sunday afternoon, and it appears unlikely that CP3 will be medically cleared for the start of the series. Paul reportedly tested positive for COVID-19 on Wednesday. On Thursday, ESPN's Adrian Wojnarowski said, "there's hope that he's not going to miss any kind of significant part of the Western Conference Finals, maybe one game, but you're at the mercy of the testing in that protocol." If CP3 is ruled out Sunday, Cameron Payne would likely slide into the starting lineup. Devin Booker could also be asked to handle PG duties for stretches. Cam Johnson and Torrey Craig may soak up additional minutes off the bench, and Jevon Carter could re-enter the rotation for a brief spell

 

Imo Clippers bez Leonarda też mają szansę wziąc tą serie. PG w dobrej formie plus dużo dobrych rolesów, Beverley i wrócił do żywych trochę w serii z Utah, Rondo się zepnie na CP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Los Angeles Clippers forward Kawhi Leonard and Phoenix Suns guard Chris Paul have officially been ruled out for Game 1 of the Western Conference finals, their respective teams announced on Saturday.

On Leonard's status moving forward, Clippers coach Tyronn Lue said, "we're not sure about Game 2 yet."

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się Payne stawi jak to czasami mu się zdarzało i uwierzy, że umie, to wcale Clippers łatwo mieć nie będą w tej G1. Mann takiego meczu nie powtórzy, a ja wciąż gdzieś tam w głębi duszy bardziej wierzę w Pandemic P niż Panzer P, ale w tym roku odpali to po prostu później.

Phoenix Suns all night long! Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Suns w 7 - podobnie jak @Qbajag przestrzegam przed lekceważeniem LAC 

 

Dopiero po pierwszej połowie, ale chyba czas dla mnie żeby skończyć że szkalowaniem LAC za przeszłość. LAC są for real. 

Niemniej jednak jestem na razie spokojny, Suns są naprawdę silni. Na razie są trochę niepoukładanii, po dłuższej przerwie, można się było tego spodziewać. LAC są w gazie, trzymają rytm meczowy. Im dalej w las powinno się to normować. Zresztą tak czy siak nie jest źle, 3 pt przewagi po pierwszej połowie pomimo paru bezsensownych strat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Qooniu napisał:

Dopiero po pierwszej połowie, ale chyba czas dla mnie żeby skończyć że szkalowaniem LAC za przeszłość. LAC są for real.

Brawo.

Rok temu choke, w tym roku wyszli dwa razy z 0-2, w 3 meczu będąc na starcie sporo w plecy, potem bez Kawhiego awans w kluczowych 2 meczach.

Dla mnie jedne z lepszych PO, bo grają dwie drużyny którym kibicuję od początku i dokładnie taki finał konfy chciałem.

Co prawda, kibicowałem im ze względu na Kawhiego i cp3 odpowiednio, ale reszta również zyskała moją sympatię.

Z obu ekip tylko nie przepadam za Beverlym i MMorrisem, ale w tych PO i tak mało clownują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.