Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, polskignom napisał:

Zadziwiające. A jak pisałem o odpowiedzialności i stresie w korpo, to mówiłeś, ze to bullshit. 
Bawia się w produkt, który generuje miliardy, to maja płacone za to, żeby takie żaby połykać.

A jakiż to wielki stres spotkał tych u góry? Rozumiem gdybyś mówił o rodzinie tego duńczyka, ale UEFA? Większy stres spotyka matkę czy ojca jak im kasy do pierwszego brakuje, a syn mówi ze musi mieć kompa na lekcje online.

Powiem tak, gdyby tak wielki stres spotykał dyrektorów i prezesów i CEO to dziś nikt by nie chciał byc prezesem dyrektorem czy CEO, ale jakoś jednak chcą nimi być i Ci co nie byli nigdy i Ci co byli raz czy kilka razy.

2 godziny temu, fluber napisał:

No jakby gościu umarł to pewnie by wypadało zrobić dzień przerwy. Kto tu pisał o zamknięciu mistrzostw na zawsze??? 

Tu moze nikt, w mediach pisali, a jak ktoś sie stawiał to ze powinien milczeć, że nie ma uczuć, ze jest zwierzęciem itp

11 minut temu, polskignom napisał:

A jaki byłby problem, żeby mecz dokończyć dziś o 18?

I żeby nie było, bo to szczegół, ale ale jak się organizuje w dziesiątkach miast cyrk objazdowy, to potem żaba jest jeszcze gorsza do połknięcia.

Skoro nie zgodzili sie na 14 to czemu mieliby zgodzić na 18? Woleli zagrac szybciej i miec z głowy, miec czas na odpoczynek, a UEFA czyste rączki bo "dała wybór"

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Ja nie mogę patrzeć na bramkarza Anglii. Cwaniak tani z tym łapaniem piłki i graniem na czas. Plus te durne uśmieszki. Mój nieulubiony zawodnik mistrzostw na razie. Wcale nie miał pewnych interwencji 

Nie musiał mieć to i nie miał 

A łapanie piłki na czas to akurat standardowa procedura w meczach przy 1-0

To twój pierwszy mecz piłki nożnej czy jak? ;)

 

Na razie wyniki układają się po mojej myśli. Nawet ta wygrana Finów to było moje życzenie (do chwili spadku CE), ten mecz powinni zakończyć stanem 0-0 

Najważniejsze że Turcy wpierdol i czerwone kacapy wpierdol 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem Ukrainie, Holandia wygrała zasłużenie, Ukraina ciut mnie zawiodła, ale zgadzam się, że póki co wyglądała lepiej niż Turcja i Dania(w pierwszej połowie, bo drugiej jednak im nie liczę), natomiast komentarz Iwańskiego i Żewłaka był najbardziej stronniczym jaki od dawna słyszałem. Przypomniały mi się czasy Borka w Polsacie i jego brandzlowanie się nad Galaktycznym Realem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.