Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Podczas reanimacji jest zagrożone życie tak samo jak podczas walki MMA? 

Po walkach w boksie czy mma też się reanimuje zawodników i zabiera do szpitala.

Dobra, dochodząc do sedna, jak co 8 kilka sekund umiera z głodu dziecko to luz bo tego nie widzą i niech mistrzostwa trwają, ale jak widzą zasłabniecie to dramat na cały świat, a w czasie dramatu dzieci dalej z głodu umierają jednak świat interesuje głównie zdrowie duńczyka. Jesteśmy głupie małpy i tyle

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, darkonza napisał:

To ze w obu przypadkach jest zagrożone życie i zdrowie, w mma czy boksie bardziej, ale tam im bardziej ktoś kogoś walnie tym radośc większa

yyyy w jednym przypadku wiemy co jest przyczyna 'zasniecia' a w drugim nie - i zasniecie 'bez widocznej przyczyny' (cios na szczeke) jest w 99% przypadkow grozniejsze

to tak jak z kontuzjami w NBA - te bez kontaktu to zazwyczaj te najpowazniejsze

4 minuty temu, darkonza napisał:

Dobra, dochodząc do sedna, jak co 8 kilka sekund umiera z głodu dziecko to luz bo tego nie widzą i niech mistrzostwa trwają, ale jak widzą zasłabniecie to dramat na cały świat, a w czasie dramatu dzieci dalej z głodu umierają jednak świat interesuje głównie zdrowie duńczyka. Jesteśmy głupie małpy i tyle

To idac dalej tym tokiem rozumowania - wypisujesz w temacie politycznym na forum nba jakies glupoty o procesorach intela a przeciez na swiecie dzieci gloduja!

Ty malpo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Po walkach w boksie czy mma też się reanimuje zawodników i zabiera do szpitala.

No i wtedy też powinno się przerwać taki event. Natomiast nie porównuj reanimacji gościa na boisku do nokautu w MMA po którym za pół minuty się wstaje i idzie do szatni. 

4 minuty temu, darkonza napisał:

 

Dobra, dochodząc do sedna, jak co 8 kilka sekund umiera z głodu dziecko to luz bo tego nie widzą i niech mistrzostwa trwają, ale jak widzą zasłabniecie to dramat na cały świat, a w czasie dramatu dzieci dalej z głodu umierają jednak świat interesuje głównie zdrowie duńczyka. Jesteśmy głupie małpy i tyle

Dramat na cały świat nie wynika z zaslabniecia a z tego że facetowi stanęło serce i trzeba było go reanimować, miliony ludzi oglądało na żywo defibrylacje, koledzy z drużyny pierwsi zaczęli reanimacji, mecz powinien być przełożony bo zdecydowanie bardziej szokujące jest uczestniczenie w reanimacji swojego przyjaciela niż statystyka liczby śmierci w Afryce. 

Tak jesteśmy skonstruowano że nie przejmujemy się rzeczami które nas nie dotyczą. Jasne, możesz co 8 sekund wpadać w spazmy bo umarli dziecko w Afryce, ale na dłuższa mete nie da się w ten sposób funkcjonowac i nie jest to normalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

yyyy w jednym przypadku wiemy co jest przyczyna 'zasniecia' a w drugim nie - i zasniecie 'bez widocznej przyczyny' (cios na szczeke) jest w 99% przypadkow grozniejsze

Tylko dla wystarszonych małp, przecież bokserzy i zawodnicy umierali po tych "znanych" przyczynach, niby dlaczego maja być mniej groźne. No i jeszcze to bezposrednio ten "sport" z pewnoscią powodował ten problem. Ten piłkarz zaś zasłabł moze przez nadmiar "witamin" moze z powodu wady która miała go i tak zabić. Jeśli myślimy o przerywaniu mistrzostw bo ktoś zasłabł moze z powodu grania, to powinniśmy dawno zatrzymac wszelkie walki MMA i boks bo to jest proszenie się o śmierć i kalectwo zawodników.

15 minut temu, julekstep napisał:

To idac dalej tym tokiem rozumowania - wypisujesz w temacie politycznym na forum nba jakies glupoty o procesorach intela a przeciez na swiecie dzieci gloduja!

Ty malpo.

Czekaj czekaj, to nie ja sieje panikę z powodu duńczyka. To Ci co panikują z powodu duńczyka i traumy ich kolegów mogliby sie zajac śmiercią głodową dzieci i traumą tych społeczeństw.

9 minut temu, fluber napisał:

No i wtedy też powinno się przerwać taki event. Natomiast nie porównuj reanimacji gościa na boisku do nokautu w MMA po którym za pół minuty się wstaje i idzie do szatni.

Goscie wstaja idą do szatni, a później umierają, wiec jak najbardziej jest co porównywać.

9 minut temu, fluber napisał:

Tak jesteśmy skonstruowano że nie przejmujemy się rzeczami które nas nie dotyczą. Jasne, możesz co 8 sekund wpadać w spazmy bo umarli dziecko w Afryce, ale na dłuższa mete nie da się w ten sposób funkcjonowac i nie jest to normalne. 

Dlatego ze nie wpadam w spazmy z powodu tych dzieci (a raczej w spazmy niezbyt silne) tym bardziej nie będę wpadał w spazmy z powodu duńczyka, tak jak on nie wpadnie w spazmy z mojego powodu jak mnie powiedzmy samochód potrąci i będę "walczył" o życie.

To "walczył" to też takie zabawne jak ludzie piszą ze ktoś walczy - leżąc nieprzytomny

6 minut temu, obywatelPP napisał:

darknoza to nasz taki swojski Jaś Kapela.

Jasiem Kapelą to jest teraz ta część świata która sie rozpisuje o jednym duńczyku co zasłabł, a nie ja :) - miliony teraz się modlą za duńczyka wręczajac w ten sposób łapówkę Panu Bogu by ten zmienił swoje plany wobec duńczyka.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darkonza napisał:

Tylko dla wystarszonych małp, przecież bokserzy i zawodnicy umierali po tych "znanych" przyczynach, niby dlaczego maja być mniej groźne. No i jeszcze to bezposrednio ten "sport" z pewnoscią powodował ten problem. Ten piłkarz zaś zasłabł moze przez nadmiar "witamin"

a nadmiar 'witamin' nie jest bezpośrednio związany ze sportem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darkonza napisał:

 Jeśli myślimy o przerywaniu mistrzostw bo ktoś zasłabł moze z powodu grania, to powinniśmy dawno zatrzymac wszelkie walki MMA i boks bo to jest proszenie się o śmierć i kalectwo zawodników.

To Ty jesteś tym typem gościa, który jak w mcdonalds ktoś padnie, serce stanie, pracownicy reanimuja a Ty sie wydzierasz "gdzie moje frytki? "? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To Ty jesteś tym typem gościa, który jak w mcdonalds ktoś padnie, serce stanie, pracownicy reanimuja a Ty sie wydzierasz "gdzie moje frytki? "? 

Nie, staram się pomóc jak mogę. Jednak jestem zdania ze po zabraniu goscia do szpitala Mcdonald dalej powinien frytki sprzedawać. Nie rozważam czy moze zamknąc budę bo w tej budzie ktoś zasłabł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, darkonza napisał:

 

Czekaj czekaj, to nie ja sieje panikę z powodu duńczyka. To Ci co panikują z powodu duńczyka i traumy ich kolegów mogliby sie zajac śmiercią głodową dzieci i traumą tych społeczeństw.

Ok, jak tylko skończę dyskutować z kolegami od piwka o tym co zobaczyłem w telewizji, zajmę się rozwiązaniem problemu głodu na świecie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ok, jak tylko skończę dyskutować z kolegami od piwka o tym co zobaczyłem w telewizji, zajmę się rozwiązaniem problemu głodu na świecie:) 

Problemów duńczyka teżnie rozwiązesz

Na UEFA spadły "gromy"

https://www.sport.pl/euro/7,154862,27192612,uefa-dala-dunczykom-dwie-opcje-absolutnie-haniebne-barbarzynska.html#s=BoxMMt3

A co mogli inaczej zrobic? Straumatyzowani koledzy jednak uznali ze zagraja straumatyzowani jak w zamian mieliby zaczynac jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, darkonza napisał:

 Nie rozważam czy moze zamknąc budę bo w tej budzie ktoś zasłabł

A ja rozważam żeby wysłać pracowników którzy uczestniczyli w akcji reaninacyjnej do domu do końca dnia bo będą robić c***owe frytki do końca zmiany. 

7 minut temu, darkonza napisał:

Problemów duńczyka teżnie rozwiązesz

No i nawet nie planuje, oglądaliśmy mecz, dyskutujemy o tym co widzieliśmy a Ty wpadasz z dupy że dzieci w Afryce umierają z glodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

A ja rozważam żeby wysłać pracowników którzy uczestniczyli w akcji reaninacyjnej do domu do końca dnia bo będą robić c***owe frytki do końca zmiany. 

Nie no zamkniecie w tym danym dniu to ok. Myślałem o zamknieciu na zawsze, bo i pojawiały sie głosy o tym by odwołac kolejne mecze.

Bardzo podoba mi sie decyzja UEFA, dali wybór piłkarzom.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkonza napisał:

Nie no zamkniecie w tym danym dniu to ok. Myślałem o zamknieciu na zawsze, bo i pojawiały sie głosy o tym by odwołac kolejne mecze.

No jakby gościu umarł to pewnie by wypadało zrobić dzień przerwy. Kto tu pisał o zamknięciu mistrzostw na zawsze??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, darkonza napisał:

Dobra, dochodząc do sedna, jak co 8 kilka sekund umiera z głodu dziecko to luz bo tego nie widzą i niech mistrzostwa trwają, ale jak widzą zasłabniecie to dramat na cały świat, a w czasie dramatu dzieci dalej z głodu umierają jednak świat interesuje głównie zdrowie duńczyka. Jesteśmy głupie małpy i tyle

Według mnie, to jest bardzo dobre pytanie, tylko zupełnie niepotrzebne w tym topicu, jak i do wczorajszej sytuacji.

Lepiej by je było zadac w tych topicas o polityce i świecie.

Bo ogólnie, ile np social warriorsów porusza takie kwestie jak te wyżej?

Największe jakie się pojawiają w mediach i opinii większości ludzi ( jedno z drugim może powiązane ) to ocieplenie klimatu, konstytuacja ( u nas ), demokracja i jej brak, "wolność słowa" ( cokolwiek by te zwroty miały znaczyć ), aborcja,  hongkong etc

A czy to co napisałeś to dla kogoś problem, którym się świat powinien zająć? nope.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darkonza napisał:

Problemów duńczyka teżnie rozwiązesz

Na UEFA spadły "gromy"

https://www.sport.pl/euro/7,154862,27192612,uefa-dala-dunczykom-dwie-opcje-absolutnie-haniebne-barbarzynska.html#s=BoxMMt3

A co mogli inaczej zrobic? Straumatyzowani koledzy jednak uznali ze zagraja straumatyzowani jak w zamian mieliby zaczynac jeszcze raz.

Zadziwiające. A jak pisałem o odpowiedzialności i stresie w korpo, to mówiłeś, ze to bullshit. 
Bawia się w produkt, który generuje miliardy, to maja płacone za to, żeby takie żaby połykać.

Byli w sytuacji bez wyjścia, pierwsze info było takie, ze piłkarze chcieli i było super. Później trener Duńczyków przedstawił to trochę inaczej, chłopaki dostali 2 terminy i mieli wybor. Nie wszyscy chcieli grać od razu. 
Pecuna non olet, show must go on. Wiec nam proszę tu nie udowadniaj teraz jaka ta uefa pokrzywdzona.

PS. Sam fakt, ze dostali wybor i 2 terminy, oba c***owe pokazuje, ze UEFA to banda amatorów, która dostała się kiedyś do koryta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polskignom napisał:

Zadziwiające. A jak pisałem o odpowiedzialności i stresie w korpo, to mówiłeś, ze to bullshit. 
Bawia się w produkt, który generuje miliardy, to maja płacone za to, żeby takie żaby połykać.

Byli w sytuacji bez wyjścia, pierwsze info było takie, ze piłkarze chcieli i było super. Później trener Duńczyków przedstawił to trochę inaczej, chłopaki dostali 2 terminy i mieli wybor. Nie wszyscy chcieli grać od razu. 
Pecuna non olet, show must go on. Wiec nam proszę tu nie udowadniaj teraz jaka ta uefa pokrzywdzona.

PS. Sam fakt, ze dostali wybor i 2 terminy, oba c***owe pokazuje, ze UEFA to banda amatorów, która dostała się kiedyś do koryta. 

Generalnie jestem jednym z największych wrogów UEFA, ale jeśli Euro 2020 ma się dalej odbyć...to UEFA mogła zaproponować jedynie te dwa terminy. Nic innego w kalendarzu by się nie zmieściło. Chyba, że Dania i Finlandia zgodziłby się na uznanie wyniku 0:0 i zakończenie meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.