Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

No i się za chwilę zacznie.

Nie będę się bawił w analizy, bo trochę mi brakuje warsztatu i znajomości piłki nożnej w reprezentacyjnym wydaniu.

 

Wiadomo 

Niemcy, Anglia, Francja, Belgia (ale czy na pewno?)

 

Polska ma pod górkę po raz kolejny. Dwóch napadowych z kontuzjami. Milik to chyba najbardziej pechowy zawodnik Europy. Co zacznie ładnie grać, wyglądać na legitnego napastnika to uraz. Nie żebym był jakimś fanem Arka, ale szkoda chlopaka.

Piątka absencja mniej mnie boli jak Milika 

 

środka pola jak nie było tak nie ma. Zielu to kozak w necie (klub) pizda w świecie (dosłownie) 

Krycha wciąż pozostaje najpewniejszym środkowym i to jest straszny ból.

Defensywa.

Kompletnie nie potrafię nic o tej formacji powiedzieć, bo zawodnicy sousy są dla mnie w większości nieznani lub znani zbyt słabo.

Jest czołg Glik i jakieś tam chłopaczki po bokach.

Jedynie bramka ogarnięta, choć ja jestem team Fabian 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

choć ja jestem team Fabian 

+1

Fabian mimo, że tak czysto bramkarsko jest pewnie słabszy to daje pewność i spokój z tyłu, Szczęsny w kadrze jest elektryczny, regularnie coś odwali na dużym turnieju.

Faworyt jest jeden, Francja ma taką pakę, że tam nawet kontuzja kogoś ważnego nie powinna im zaszkodzić. Potężna kadra na tle innych reprezentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mocno kibicuję Angolom. Mają nareszcie fajny skład, młodość i doświadczenie. 

 

Co do Fabiana on on na linii jest zdecydowanie lepszy niż Szczęsny i to mi się u niego strasznie podoba, bo wiele piłek lecących na bramkę w zamieszaniu wyciąga a co jak co, chaos w polu karnym Polaków będzie wszechobecny 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nie zapominałbym o Portugalii. Niewiele się o nich mówi, a personalnie to tam mają mnóstwo poteżnych nazwisk. 

Według buków są przed Hiszpanią, Włochami czy Holandią, więc trochę się o nich mówi, ale zgadzam się, mają ograną kadrę, w każdej formacji (Dias, Fernandes, Ronaldo) topowego gracza i trenera, który umie ustawić drużynę na wielkim turnieju. 

Przedsmak wielkiego turnieju, czyli Szpakowski ogarnia jeszcze gorzej niż polska reprezentacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałem meczu z komentarzem Szpaka i Józkowiaka i zapomniałem, że to najgorsza para komentatorska w pl. Polacy tracą bramkę po beznadziejnym zachowaniu całej obrony, a dwójka za mikrofonem cieszy się, bo nie ma varu :v

Pierwsza połowa momentami fajna, zwłaszcza na początku, gdy zaskoczyliśmy kilka razy prostopadłymi piłkami od stoperów do napastników schodzących w boczne rejony, później bez takich piłek był dramat z kreowaniem ataku pozycyjnego. W obronie jako cała drużyna słabo, ogromne przestrzenie między liniami, zespół z ciut lepszymi piłkarzami wykorzysta to bez problemów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Krycha wciąż pozostaje najpewniejszym środkowym i to jest straszny ból.

Ale Krychę to Ty szanuj. To od jego formy zależy od dawna gra tej reprezentacji.

I od tego jak chodzą skrzydła. Za Wuja skrzydła nie działały wcale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jack napisał:

Ale Krychę to Ty szanuj. To od jego formy zależy od dawna gra tej reprezentacji.

I od tego jak chodzą skrzydła. Za Wuja skrzydła nie działały wcale.

 

Ale oglądałeś dzisiejszy mecz? 

Już pomijam drugą bramkę Islandii, gdzie dał się okręcić jak junior

Cały mecz to w sumie najbardziej pamiętam jak się przewracał po kontakcie z piłką.

Mecz koszmarek, komentarz jeszcze gorzej.

Defensywa to Glik i te kilka chłopaków. Kamil ma swoje grzechy, ale bez niego mogło być kilka bramek więcej.

Wyjście z grupy to będzie max...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Klich i Bednarek co mają ponad 30x90 minunt w premier league nie wychodzą w pierwszym na Słowację? Gruba decyzja to będzie. 

Mówił Fabian w jakimś wywiadzie że Kozłowski go zadziwia i ma niesamowita psychike. 

W 1 nie wyjdzie, ale ten luz w grze + ta asysta dziś po prostu miodzio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.