Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 East 2nd round: Philadelphia 76ers (1) - Atlanta Hawks (5)


karpik

Kto lepsiejszy?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Sixers czy Hawks?

    • Sixers w 4
      0
    • Sixers w 5
      2
    • Sixers w 6
      13
    • Sixers w 7
      1
    • Hawks w 7
      0
    • Hawks w 6
      8
    • Hawks w 5
      1
    • Hawks w 4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

To było coś. Young to wariat. Fajnie że zajdzie dalej mój Luka. Należy mu się, niech narobi się wokół taki sam szum. 76ers sfrajerzyli. Tsm naprawdę nikt inny nie zdobył punktów przez całą drugą kwartę? Nawet nie zauważyłem. Niedowiarek, dopiero jak doszli ich na 2 pkt przysiadłem, ale ciągle myślałem że ich nie dogonią a tu proszę... Brawo. Szkoda tylko ze VC tam nie ma. Chyba juz to pisałem kiedyś, ale na to zasłużył. To powinien być jego pożegnalny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak philly odpadnie,to mam nadzieje,ze embiid albo wymusi odejscie z klubu albo pozbycie sie tej kaleki rzutowej z australii.

dzis kolejny popis na linii osobistych - 4-14.

tyle to harden czasem rzucal za 3 pkt.

ale,na boga nie na linii osobistych.

w calych po typ ma 30%, na duzym wolumenie.

szkoda by simmons przeszkadzal i niszczyl marzenia joela o wygraniu mistrza.

jak mozna bac sie rzucac za 3 ?

zrobic wymiane z portland za mccoluma + jakis dodatek.

w portland ben poprawi im obrone,a od rzucania bedzie reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych comebacków jakie widziałem. Ta pierwsza połowa to był dramat Hawks, Young próbował kreować, ale Capela nie umiał złapać piłki, shooterzy nie trafiali, a Sixers jechali z nimi jak żule z taczką złomu. Atlanta miała 3 asysty w pierwszej połowie, Joel z Currym trafiali wszystko.

Jednak potem się wszystko zmieniło. Embiid strasznie obrywał we wszystkich hustle plays, naprawdę jestem pełen podziwu, że on się jeszcze nie rozpadł na kawałki. W 4Q jednak widać było, że Joel jest mega zmęczony, znów nie miał windy, forsował jumperki, a Hawks wszystko wychodziło. 

Piękny run Hawks w tych playoffs, oby się udało to domknąć u siebie, w tej serii poza G1 jak dotąd nie stawili się jeszcze shooterzy,. Najwyższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jordan20 napisał:

jak philly odpadnie,to mam nadzieje,ze embiid albo wymusi odejscie z klubu albo pozbycie sie tej kaleki rzutowej z australii.

dzis kolejny popis na linii osobistych - 4-14.

tyle to harden czasem rzucal za 3 pkt.

ale,na boga nie na linii osobistych.

w calych po typ ma 30%, na duzym wolumenie.

szkoda by simmons przeszkadzal i niszczyl marzenia joela o wygraniu mistrza.

jak mozna bac sie rzucac za 3 ?

zrobic wymiane z portland za mccoluma + jakis dodatek.

w portland ben poprawi im obrone,a od rzucania bedzie reszta.

Po co za McColluma, jeśli może pojawi się szansa wyciągnięcia Lillarda? Simmons obudowany wyborami i jakimś dodatkiem to atrakcyjny pakiet, który innym może być ciężko przebić. 

Przed 4 w nocy przestałem oglądać, a później takie show :) sama seria dobra, liderzy grają, więc nie ma mowy o dużym wypaczeniu przez urazy. Hawks-Suns to byłby finał :D nie wiem, czy NBA przetrawiłaby taki zestaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda mi Embiida, bo mimo tych kolan zagrał super i to mimo tych 2 FT w końcówce meczu. Do tego jeszcze świetny występ Curry'ego, ale no Doc, Harris i Simmons nie dojechali.

Może to nie Clippers i Kawhi z Georgem byli problemem?

Hawks nie są najlepszym zespołem, który został w Play-offs (Suns IMO), ale są zespołem najpiękniejszym, a Trae jest po prostu wielki. Dziś też bardzo ważne momenty od Lou, Gallo czy Collinsa. Imponujący comeback, strasznie się cieszę, że nie wyłączyłem meczu w połowie Q3, a pojawiały się takie myśli w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał:

Simmons obudowany wyborami i jakimś dodatkiem

a jakie w miare fajne picki i graczy mogloby dodac do simmonsa philly ?

predzej portland doda do mccoluma jakis pick lub gracza (np covingtona) niz odda lillarda.

simmons w PO jest w ostatnich 2-5 minutach niegrywalny,a i w poczatkowych etapach meczu jak nie ma szans sie rozpedzic to srednio kreuje,mozna go kryc na radar itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Sixers postanowili stanąć z Bucks do jakiejś licytacji o miano największego przegrywa obecnego sezonu, ale dzisiejszą kompromitacją na pewno wysunęli się w tym pojedynku na prowadzenie. Na miejscu Embiida, ganiałbym Harrisa i Simmonsa po całej hali za to co obaj dzisiaj odstawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. ten moment, gdy po jakimś 1-5 z linii kibice zaczynają głosno wspierać Simmonsa przed każdym osobistym dodając mu otuchy, albo ten moment gdy po trafionych dwóch osobistych panuje ekstatyczna radość jakby właśnie trafił contested trójkę zerującą zegar, to być moze najbardziej cringe'owa rzecz jaką widziałem w NBA playoffs. Simmons też pewnie musi się czuć jak grubszy retard w takich momentach, więc kibice raczej nie pomagają.

Są tu jacyś fani waterpolo?

(32.8%FT, geez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FT Simmonsa to jedno, ale jak tragicznie wygląda HCO w jego wykonaniu to jeszcze większy problem. przecież jego rola sprowadza się do przeprowadzenia piłki przez połowę, a potem musi komuś oddać na obwód i uciekać, bo jego obrońca stoi na linii wolnych, przez co phila na starcie jest zawsze 4 vs 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nIE WIEM 

czy bardziej mnie żenuje 2/4 Simmonsa , czy 2/11 Harrisa i 0FTA
Embiid wali 37pkt na jednej nodze i przegrywamy 3pkt bo nasz max player rzuca 4 pkt. 

Tak na moje oko to chyba wystarczyłoby wpuścić Paula Reeda i Ishiah Joe w ich miejsce i powinno byc W.

Szkoda znowu nerwow, ale przynajmnie regular byl watchable. Szybki exit, szkoda embiida kolano katować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

i teraz skoro Embiid mając taki support gra w drugich połowach jak zupełnie inny gracz,

Embiid w drugich połowach vs ATL robi 41 ppg/100 przy 56 TS% oraz super D. miał tylko fatalne (ofensywnie) dwie ostatnie czwarte kwarty.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.