Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 East 1st Round] #2 MAGIC (44-28) - #7 KNICKS (43-29) - SERIA ZAKOŃCZONA


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie robię żadnej narracji, stwierdzam po prostu fakt, że Birch to non-factor w ataku, który powoduje, że Twoje gwiazdy mają trudniej. 

ale ja się zgadzam, że to non factor w ataku, jednak przy talencie i możliwościach jaki mi dają pozostali gracze s5 jestem w stanie z tym przeżyć. Birch ma przede wszystkim zadania obronne, a w ataku i tak mi zdobędzie te kilka punktów - przecież ja od niego więcej nie oczekuje. Knicks z drugiej strony mają Tuckera na sporych minutach, więc wiesz.. :) 

2 minuty temu, cvbe napisał:

Hahaha :D szkoda, że już nie ma tych reakcji :D

Ignora dostał za toksyczność - nie idzie z nim ostatnio w ogóle normalnie rozmawiać, a ja na takich ludzi nie zamierzam tracić ani czasu, ani nerwów. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

ale ja się zgadzam, że to non factor w ataku, jednak przy talencie i możliwościach jaki mi dają pozostali gracze s5 jestem w stanie z tym przeżyć. Birch ma przede wszystkim zadania obronne, a w ataku i tak mi zdobędzie te kilka punktów - przecież ja od niego więcej nie oczekuje. Knicks z drugiej strony mają Tuckera na sporych minutach, więc wiesz.. :) 

No w tej serii jesteś w stanie, choć przy tej ilości minut, które mu dajesz, to jednak prosisz się o kłopoty. W dalszej części offseason to już nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

No w tej serii jesteś w stanie, choć przy tej ilości minut, które mu dajesz, to jednak prosisz się o kłopoty. W dalszej części offseason to już nie przejdzie.

Pisałem wyżej, że u mnie to kwestia matchupów i te minuty, które podałem w opisie, to minuty na Davisa, a jak nie gra Davis, to Bircha nie musze trzymać na boisku tak długo i spokojnie mogę grać więcej Boucherem. Ponadto tak od g3, g4 liczę na powrót Oubre w tej serii i jego energię z ławki (przynajmniej w jednym meczu), którą wnosi zawsze w ofensywie. W II rundzie playoffs (jak oczywiście do niej awansuję) minuty i rotacja naturalnie mogą się zmienić w zależności od przeciwnika - ale na to jeszcze nie patrzę. Trwa cały czas I runda playoffs :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo pisałem to tutaj, nie chce mi się szukać, ale @RonnieArtestics w zasadzie napisał coś podobnego, dla mnie w tej serii Knicks lepsi i na nich leci głos, Nie przejdą w tym roku Magic tylko dlatego, ze CM woli uprawiać seks z malolatkami zamiast ten czas poświecić na pisanie dyrdymał o beGM- serio, dziwny koleś, nie uważacie? 

U mnie jednak niezmiennie jest to zabawna w beGM a nie w pisanie opisów i jak nigdy nikogo nie karalem za ich brak tak i teraz nie zamierzam, stad głos na Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

ale ja się zgadzam, że to non factor w ataku, jednak przy talencie i możliwościach jaki mi dają pozostali gracze s5 jestem w stanie z tym przeżyć. Birch ma przede wszystkim zadania obronne, a w ataku i tak mi zdobędzie te kilka punktów - przecież ja od niego więcej nie oczekuje. Knicks z drugiej strony mają Tuckera na sporych minutach, więc wiesz.. :) 

Ignora dostał za toksyczność - nie idzie z nim ostatnio w ogóle normalnie rozmawiać, a ja na takich ludzi nie zamierzam tracić ani czasu, ani nerwów. :) 

Przecież sam się przyznałeś wyżej,  że dałeś mnie na ignora po tym jak zagłosowałem na knicks i napisałeś do mnie prywatna wiadomość, że „sam sobie wystawiam świadectwo takim głosem ale nie będziesz się do mojego poziomu zniżał„(na którą przecież nie odpowiedziałem) xDDD 😂

więc gdzie ta toksyczność, Panie ?! Toksyczne to jest chyba jak coś stosowanie na mnie mobbingu na pm :) 

 

 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo pisałem to tutaj, nie chce mi się szukać, ale @RonnieArtestics w zasadzie napisał coś podobnego, dla mnie w tej serii Knicks lepsi i na nich leci głos, Nie przejdą w tym roku Magic tylko dlatego, ze CM woli uprawiać seks z malolatkami zamiast ten czas poświecić na pisanie dyrdymał o beGM- serio, dziwny koleś, nie uważacie? 

U mnie jednak niezmiennie jest to zabawna w beGM a nie w pisanie opisów i jak nigdy nikogo nie karalem za ich brak tak i teraz nie zamierzam, stad głos na Knicks.

Bo sam nigdy nie robiłeś opisów 🤣 

Nie wiem co Ronnie napisał, ale jak tłumaczy sobie trafienie na ignora tym, ze głosował na Knicks, to raczej nic merytorycznego - czyli z grubsza by się zgadzało z tym co Ty masz do powiedzenia o tej serii :P 

ja Waszą  z Kings będę dopiero czytał, ale macie taką masę talentu, że nawet jak to do siebie nie pasuje i nie ma tam żadnego podziału ról, to Kings i tak spokojnie przejdziecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby jestem przekonany, że gdyby cm wstawił chociaż rotacje jaką gra, rotacje bez davisa i kto kogo kryje, oraz swoje statystyki, wspomniał ze ma dwóch z ~top10 zawodników tych play offs, dorzucił statystyki z RS lowry’ego i kata i przypomniał że już się dawno opalają chłopaki, to spokojnie by to wygrał więc też tego nie rozumiem. Serio @człowiek...morza miałeś czas pisać jakieś bezsensowne posty w tym temacie a na taki post który zajmie 15-20 min nie masz czasu? 😁
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@MarcusCamby jestem przekonany, że gdyby cm wstawił chociaż rotacje jaką gra, rotacje bez davisa i kto kogo kryje, oraz swoje statystyki, wspomniał ze ma dwóch z ~top10 zawodników tych play offs, dorzucił statystyki z RS lowry’ego i kata i przypomniał że już się dawno opalają chłopaki, to spokojnie by to wygrał więc też tego nie rozumiem. Serio @człowiek...morza miałeś czas pisać jakieś bezsensowne posty w tym temacie a na taki post który zajmie 15-20 min nie masz czasu? 😁
 

 

Arbitrium suum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat
  • 1 rok później...
22 minuty temu, człowiek...morza napisał:

oddacie mi zwycięstwo?

ci liderzy magic sa c***a warci, a wy sie jak widac c***a znacie niestety

tyle co knicks zostali okradzeni w historii tej gry to nikt

Nie napisałeś nawet opisu, więc uznaliśmy że tutaj Twoja mentalność udzieliła się Twoim zawodnikom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.