Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No to Chyba czas na zalozenie tematu z trade request, watpie żeby chciał grac dla Spurs w begm :)

Mnie się to podoba. U mnie nie ma kagańca poprawności politycznej i jako GM nie mam insta. Wiec nie widzę wpisów. 
 

 

Liczy się koszykówka i tak na prawdę jedyne co mnie wkurza to ten niecelny rzut z dwutaktu przy and 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Mnie się to podoba. U mnie nie ma kagańca poprawności politycznej i jako GM nie mam insta. Wiec nie widzę wpisów. 
 

 

Liczy się koszykówka i tak na prawdę jedyne co mnie wkurza to ten niecelny rzut z dwutaktu przy and 1 

Mi nie chodzi o to czy Ci się to podoba, ale o to ze murrayowi się na pewno nie podoba szorować dno w Spurs, skoro jest taki zayebisty playa ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mi nie chodzi o to czy Ci się to podoba, ale o to ze murrayowi się na pewno nie podoba szorować dno w Spurs, skoro jest taki zayebisty playa ;) 

Dlatego dostanie wsparcie w osobie Roziera którego oceniam na miłe dla oka. 24PPG i gościa do czarnej roboty Muthurina i Durena. Jesteśmy przed głosowaniem wiec nie mogę pisać z 100% pewnością ale jako RFA myśle ze Stewart zadba aby Dejounte nie był ofiara cheap shots 

Powoli zbieram wszystkich w taka dużo bardziej wysublimowana grupę bad boys. 

Niech ta młoda krew buzuje nawet kosztem techników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Daj Boze… mialem sporo obaw wybierajac go w drafcie. Lepiej jednak nie mogl trafic pod developerke na rookie contract. Rzut to oczywista sprawa, ale mnie bardziej zastanawia czy go naucza wykorzystywac atletyzm na boisku. Na pustej sali ma swietne wyniki, ale w srodowisku meczowym nie potrafil wykorzystac swojej sily, absorbowac kontaktu, wymusic osobiste czy zejsc bardzo nisko z kozlem. Konczylo to sie czesto trudnymi floaterkami, albo short tournaround jumperkami. Obrona powinna byc topowa, passing, cuty, ustawienie rowniez, ale on poza rzutem mial naprawde spore braki przed draftem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tangiers napisał:
Daj Boze… mialem sporo obaw wybierajac go w drafcie. Lepiej jednak nie mogl trafic pod developerke na rookie contract. Rzut to oczywista sprawa, ale mnie bardziej zastanawia czy go naucza wykorzystywac atletyzm na boisku. Na pustej sali ma swietne wyniki, ale w srodowisku meczowym nie potrafil wykorzystac swojej sily, absorbowac kontaktu, wymusic osobiste czy zejsc bardzo nisko z kozlem. Konczylo to sie czesto trudnymi floaterkami, albo short tournaround jumperkami. Obrona powinna byc topowa, passing, cuty, ustawienie rowniez, ale on poza rzutem mial naprawde spore braki przed draftem. 

kasztan

za to jake laravia i james bouknight beda koty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Eh, że też Atkinson zrezygnował z pracy w Hornets i wzięli tego jebanego Clifforda co nienawidzi rookasow.

Kai Jones i Mark Williams mają być 3 i 4 centrem za tymi kasztanami Plumlee i Richards. Hornets graja o pick bez Bridgesa, a ten będzie katował waflów.

najwyrazniej sa kasztanami

Fdnc6WAVEAAvn-X?format=jpg&name=large

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Reikai napisał:

Props dla @ozzy110 za wybor Easona. Na ten moment jest bardzo NBA ready i wygląda swietnie od początku.

Wiadomo, prospectow ocenia się po latach ale póki co chlop ma wejście z buta. Aaa i że Jalen Williams poszedł dopiero z 18 to też szok, @ignazz tez przystealowal.

Bardzo mocno walczyłem o pick który pozwoliłby mi jeszcze ściągnąć Tari niestety cena była wysoka. Sam gracz świetny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.