Skocz do zawartości

Trade request - Steve Nash


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Tecu napisał:

Nastąpił tzw myk, czyli luka w przepisach imienia @cvbe 🙂

no niestety Hawks wypełnili próżnię po Celtics jeśli chodzi o tankowe kombinowanie :P 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

No i?

Nie widzę podstaw dla których komisze odrzucili tą ofertę. @julekstep

Skoro Rockets dali najlepszą ofertę to oni powinni wygrać.

 

niech @Krzemo zadecyduje - on największy twardziel wśród komiszów i regulaminowo najlepszy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, julekstep napisał:

niech @Krzemo zadecyduje - on największy twardziel wśród komiszów i regulaminowo najlepszy :P 

Ale co tu decydować? Nie mam przecież wolnych slotów na tą ofertę a ze wszystkimi swoimi graczami wiążę bardzo poważnie przyszłość organizacji (xd) więc nie mam jak wziąć dwóch graczy za Nasha :)

Ale nie bójcie się, dwie osoby już napisały do mnie po Nasha po padnięciu TR więc może uda się coś dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Ale co tu decydować? Nie mam przecież wolnych slotów na tą ofertę a ze wszystkimi swoimi graczami wiążę bardzo poważnie przyszłość organizacji (xd) więc nie mam jak wziąć dwóch graczy za Nasha :)

Ale nie bójcie się, dwie osoby już napisały do mnie po Nasha po padnięciu TR więc może uda się coś dogadać :)

powiem tak

LEPIEJ COŚ KLEPNIJ ZANIM WRÓCI KRZEMO! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Krzemo napisał:

Nie no, TR w tym wypadku padł, brak możliwość wymiany / brak wolnych slotów w Hawks. Uderzajcie do @cvbe na PM, skoro Nash jest dostępny.

Przecież tam wystarczyło dorzucić jakiegoś Jordana Crawforda, który jest c***a warty, by dopiąć wymianę, a tu cvbe podpisał jakiegoś totalnego kasztana i zaśmiał się komiszom w twarz.

Bardzo słabo, Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież tam wystarczyło dorzucić jakiegoś Jordana Crawforda, który jest c***a warty, by dopiąć wymianę, a tu cvbe podpisał jakiegoś totalnego kasztana i zaśmiał się komiszom w twarz.

Bardzo słabo, Panowie

ja tM szanuje CVBE xd w simce takie akcje są zawsze na propsie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież tam wystarczyło dorzucić jakiegoś Jordana Crawforda, który jest c***a warty, by dopiąć wymianę, a tu cvbe podpisał jakiegoś totalnego kasztana i zaśmiał się komiszom w twarz.

Bardzo słabo, Panowie

Jordan Crawford>>Avery Bradley :) i nikt się nikomu nie śmiał w twarz, tylko nie interesują mnie picki 35' bo mam ich już 5 a kolejny słaby pick tylko by mnie udupiał bardziej z salary. Powiedziałem od razu, że jak ktoś rzuci pick 37 albo dalszy to nie wezmę żadnego kasztana i TR przejdzie ;) Oferty w TR muszą być za tego konkretnego gracza a nie za dowolnie wybranych graczy z drużyny, która dostała TR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzemo napisał:

Nie no, TR w tym wypadku padł, brak możliwość wymiany / brak wolnych slotów w Hawks. Uderzajcie do @cvbe na PM, skoro Nash jest dostępny.

No to Nash powinien już dawno wylądować na FA, jak nie udało się dograć dealu, a jego kontrakt w dead money. Kiedy Rada Entów podejmie wreszcie tą decyzję? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

No to Nash powinien już dawno wylądować na FA, jak nie udało się dograć dealu, a jego kontrakt w dead money. Kiedy Rada Entów podejmie wreszcie tą decyzję? 🤨

Ale na jakiej podstawie? xd dobierania sobie nowych praw pod narrację?

5 godzin temu, elwariato napisał:

ba koloryt w lidze wzrasta, nie jeden by spasował a tutaj proszę zasmial sie tym komiszom 😄 choc z tymi pickam, w sensie ich zbieraniem, tos pan sie troche udupił😋

No wiem, bez sensu, na przyszłość będę rozsądniejszy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ice23 napisał:

Te zasady są c***owe i tyle. To ma być jakaś strata dla GMa który kombinuje, a nie czekanie na najlepsze oferty.

Trzeba było robić raban, jak zasada w tym kształcie była publikowna, jakiś rok temu. Mi też się takie rozwiązanie do końca nie podoba, ale nie po to wyznaczmy sobie jakieś reguły, żeby potem ich nie przestrzegać.

Zresztą mówimy o Nashu. Gościu który w poważnym teamie może być co najwyżej zmiennikiem. A jedyna poważna oferta była od innego tankera... 

1 minutę temu, Koelner napisał:

A nie da się , że zawodnik losowo wybiera zespół jak przy FA ?

Nie, gierka nie ma takiego mechanizmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.