Skocz do zawartości

Trade request - Steve Nash


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ice23 napisał:

Ja nie rozumiem troche tego, a na poczatku nie bylo tak, ze gosc z TR idzie do najwyzszej, zainteresowanej druzyny z listy waivers? To powinna byc odczuwalna strata dla druzyny, a nie gosc dolowany na lawce i druzyna jeszcze cos za niego dostaje....

Tu się zgadzam trochę to miała być "kara" nie nagroda w pewien sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, matiwrona napisał:

Tu się zgadzam trochę to miała być "kara" nie nagroda w pewien sposób

No raczej. Ja oferowalem za niego Brada Millera, porzadnego poszkoszowego, na fajnym kontrakcie, do tego jakis future 1st rd pick chyba '37 albo 38 to gosc krecil nosem i nie byl zdecydowany, bo podobno mial kilka innych ofert z 1st rd pickami haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ice23 napisał:

No raczej. Ja oferowalem za niego Brada Millera, porzadnego poszkoszowego, na fajnym kontrakcie, do tego jakis future 1st rd pick chyba '37 albo 38 to gosc krecil nosem i nie byl zdecydowany, bo podobno mial kilka innych ofert z 1st rd pickami haha

to dawaj ofertę tutaj - spokojnie pójdzie za Brada w ramach TR :) 

o to chodzi w tym temacie - to taka aukcja gdzie Hawks muszą zaakceptować jedną z ofert (komisze mają prawa veto jeśli faktycznie będą same gówna - Nash za Brada to uczciwa oferta :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te oferty za gosci z Trade Request to jest smieszne i bedzie tego wiecej, bo GM wie ze cos fajnego za takiego zawodnika dostanie

Teraz, julekstep napisał:

to dawaj ofertę tutaj - spokojnie pójdzie za Brada w ramach TR :) 

o to chodzi w tym temacie - to taka aukcja gdzie Hawks muszą zaakceptować jedną z ofert (komisze mają prawa veto jeśli faktycznie będą same gówna - Nash za Brada to uczciwa oferta :) )

Z tego co pamietam to Hawks glownie 1st rd pick za niego chcieli, zawodnik byl jako wypelnienie salary bo w tankujacej druzynie watpie ze taki B. Miller bedzie gral bo robilby tam po 25 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ice23 napisał:

te oferty za gosci z Trade Request to jest smieszne i bedzie tego wiecej, bo GM wie ze cos fajnego za takiego zawodnika dostanie

Z tego co pamietam to Hawks glownie 1st rd pick za niego chcieli, zawodnik byl jako wypelnienie salary bo w tankujacej druzynie watpie ze taki B. Miller bedzie gral bo robilby tam po 25 pkt

póki co widzę w tym temacie 0 ofert

jeśli będzie jedna oferta Nash za Brada - to taka oferta przejdzie -> zapraszam do składania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ice23 napisał:

MIller to byl przyklad i jakis czas temu byl taki temat, ostatnio fajnie gra wiec zostaje, ja oficjalnie moge dac Dalemberta albo Prigionego za niego ;) + jakis 2nd rd pick moge dorzucic :P

Dalembert nie przejdzie (bo to by było 'zrzucenie kontraktu' w ramch TR), ale takie Prigioni + Lattner już jak najbardziej przejdzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, matiwrona napisał:

Jak dla mnie to powinno by rzeczywiscie przyjmowanie "szrotu" ligowego jak inni mają i trudno strata tych co biorą tych zawodników na chama i nie potrafią potem wymienić albo coś

Jak przyjmowanie szrotu to oczywiście wycofuję ofertę z przyszłym HOF Ersanem w roli głównej :P 

6 minut temu, julekstep napisał:

póki co widzę w tym temacie 0 ofert

jeśli będzie jedna oferta Nash za Brada - to taka oferta przejdzie -> zapraszam do składania

To ja oficjalnie składam ofertę:

Ersan Ilyasova,  + 3 1st picki Seattle - '38, '39 i '40

za 

Steve Nash i 2nd Atlanty '37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie: oferuje Pablo Prigioniego + Christiana Laettnera za Steve Nasha

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak przyjmowanie szrotu to oczywiście wycofuję ofertę z przyszłym HOF Ersanem w roli głównej :P 

To ja oficjalnie składam ofertę:

Ersan Ilyasova,  + 3 1st picki Seattle - '38, '39 i '40

za 

Steve Nash i 2nd Atlanty '37

 

tiaaaaa daj 10 pickow jeszcze

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ice23 napisał:

No raczej. Ja oferowalem za niego Brada Millera, porzadnego poszkoszowego, na fajnym kontrakcie, do tego jakis future 1st rd pick chyba '37 albo 38 to gosc krecil nosem i nie byl zdecydowany, bo podobno mial kilka innych ofert z 1st rd pickami haha

Kłamiesz :)

Nash nie powinien iść do Kings bo mam ich pick a poza tym GM jest jak widać kłamcą :D Lepiej Atlanta wyjdzie na zrzuceniu go na FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ice23 napisał:

Nie wiem po c*** tam Nesz czy Tinsleyu...

 

Mam nadzieje ze to tym bardziej nie przejdzie, bo to jawne zrzucanie c***owego kontraktu Iljasowy

Zjedź snickersa Ice :P  

Ersan jest lekko przepłacony co prawda, ale  to błahostka przy 3 niezastrzeżonych pickach z odległej niepewnej w losowości Simki przyszłości i tych przyszłych campach, gdzie dopiero pokaże jaki z niego kocur ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Kłamiesz :)

Nash nie powinien iść do Kings bo mam ich pick a poza tym GM jest jak widać kłamcą :D Lepiej Atlanta wyjdzie na zrzuceniu go na FA :)

za późno na zrzucenie :)

ale ofc możesz wybrać ofertę Sonics xD

(no i trzymać kciucki że teraz się to ruszy i dostaniesz coś dobrego)

33 minuty temu, matiwrona napisał:

Tu się zgadzam trochę to miała być "kara" nie nagroda w pewien sposób

nie - TR nie miał być karą

TR miał po prostu sprawiać że dobrzy gracze grają :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.