Skocz do zawartości

beGM - Komunikaty ligi beGM


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat 81

W imieniu Rady ogłaszam, że w obecnym sezonie robimy kosmetyczną zmianę przy obliczaniu kwoty buyoutu. W regulaminie obecnie jest, że wysokość buyoutu zależy od wysokości nowego kontraktu, ale po buyoucie KCP ustalaliśmy zmianę, że wysokość buyoutu zależy od najwyższej oferty, którą gracz otrzyma na rynku. Powoduje to, że jest różnica dla zawodnika za ile ostatecznie podpisze oraz drużyna zwalniająca gracza nie ma konfliktu interesów (wcześniej opłacało się głosować za najwyższą ofertą). 

Na przykładzie będącego obecnie na czasie Johna Walla - jeśli Wall otrzyma na rynku oferty w wysokości:

1. 9/1

2. 6/1

3. 4/1

to kwota jego buyoutu wyniesie 9 mln nawet jeśli Wall podpisze za 6/1 lub 4/1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Komunikat 83:

W związku z zamieszaniem powstałym przy ostatnim głosowaniu Rada po zapoznaniu się z Regulaminem, argumentami stron i ogólnym przekazem informacji dokonuje następujących ustaleń:

  • informacja dotycząca zmian godziny głosowania tur jest od początku offseason - wszystkie głosowania i oferty były do 21:59
  • również informacja o końcu o 21:59 mimo, że nie pojawiła się w 1 poście tury IV, pojawiła się kilkukrotnie - również w temacie w którym oznaczałem osoby
  • prośba o zmiana godziny głosowania wysłałem na kanale Rady już po głosowaniu Pablo po czasie (de facto głosy w ogóle nie powinny się liczyć) // i tak @Pablo81- byłeś oznaczony w moim poście i była tam jasna godzina 21:59

 

Jeśli chodzi o analizę zapisów w Regulaminie

  • w Regulaminie jest informacja związana ze spadkiem priorytetów i to w tym przypadku następuje:

— Joseph który podpisał z Mavs powoduje, że oferta od Mavs stała się nieważna i tym samym głos Ignazza na Mavs jest nieważny co powoduje sprawdzenie kto jest na miejscu 2 - i ten głos decyduje o podpisaniu z Lakers

Cała dyskusja pokazała nam jak wiele rzeczy i luk nasz Regulamin posiada w kwestii doprecyzowania np takich sytuacji. Jednakże, nie ma możliwości zablokowania podpisu Clarksona - większość głosów była mimo wszystko za podpisem pod umową z tej tury, a do tego dochodzi głos od Ignazza, który musimy policzyć zgodnie z zapisem w Regulaminie o spadku priorytetu

Wszyscy członkowie Rady w poszerzonym składzie (z wyłączeniem oczywiście Januarego) po dyskusji są zgodni z powyższym oświadczeniem.

Jednocześnie będziemy pracować w trakcie sezonu nad stworzeniem Regulaminu na nowo, od podstaw, latając mam nadzieję, większość luk jakie wychodziły ostatnimi latami.

Tu deklaracja z mojej strony, że zorganizuje odpowiednio czas, aby przepisać Regulamin i wraz z całem beGM dopracować wszelkie szczegóły i niejasności.

 

Podpisują Rada w składzie:

@ozzy110 @LONGER01 @karpik @Ashigaru @fluber @MarcusCamby @tangiers @Szulim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Komunikat 86:

W związku z zamieszaniem dotyczącym picków w PTB i IND Rada po zapoznaniu się ze sprawą i dyskusji podjęła następujące decyzje:

- swap PTB/IND 23' zostaje uznany za nieważny (pozostaje swap PTB/CLE better), IND odzyskuje cały 1st

- PTB otrzymuje karę finansową 200k na koniec sezonu z wyniku finansowego

- @Ashigaru otrzymuje 1 pkt karny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Komunikat 87:

Okres zbliża się powoli gorący - koniec T1 to opisy, wymiany, głosowanie. 

W związku z tym podrzucam terminarz:

17.12-23.12 - opisy + okienko transferowe

24-25.12 przerwa świąteczna

26.12-29.12 - głosowanie na bilanse

30.12-01.01 - rynek FA + wprowadzenie wymian

02.12-05.01 - głosowanie FA

06.01-08.01 - aktualizacja arkusza + punkty karne

 

Dwie istotne zmiany, więc proszę przeczytać uważnie:

- okienko transferowe jest równocześnie z okresem na wrzucanie opisów

- transfery będą wpisywane przez @ozzy110 po głosowaniu (aby uniknąć sytuacji które się zdarzały czyli dodatkowe hot take rolsów z T2 w opisach za T1 ;) )

- dodatkowo wprowadzamy przerwę świąteczną po opisach i okienku, a przed głosowaniem 

Sporo osób zawsze narzekało na to że te terminy się nakładały - więc robiąc ukłon w waszą stronę Rada zdecydowała, że opisy kończą się przed świętami, a czas na głosowanie będzie już po nich. 

Oczywiście nic się nie stanie, jak ktoś wrzuci swoje głosy podczas Świąt, aczkolwiek nie będzie to teraz biegnący termin ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komunikat 88:

Ja tylko przypomnę - trwa aktualnie okienko transferowe równocześnie z opisami - oba kończą się w piątek także zachęcam, aby nie zostawiać tego na ostatni moment ;) 

Przypomnę również, że oferty na FA są od tego sezonu tajne i zbiera je jeden z Radnych (w tym roku ja bo na 100% nie biorę udziału w FA w tym okienku). 
Po publikacji będą od razu podpisu dla tych FA, które dostaną tylko 1 ofertę i głosowanie dla reszty FA, którzy dostaną 2+ oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 90od dziś wprowadzamy do działu beGM politykę typu zero tolerancji dla inwektyw. W przeszłości dochodziło tutaj do nieprzyjemnych sytuacji i starć, (ja sam byłem niestety parokrotnie agresorem ) więc aby uniknąć dalszych konfliktów od dziś każdy post obrażający innego GM-a (lub radę jako całość) będzie usuwany z automatu, a każda osoba, która będzie robiła to notorycznie może zostać wydalona z gry. To tylko gra i zabawa, wszyscy tutaj jesteśmy dorośli i pamiętajmy że wyzywanie się może zniechęcać niektorych do dalszego udziału. 
 

Jak rozumiem tylko @january może usuwać posty, wszystkie obraźliwe posty będą do Ciebie zgłaszane i liczymy na Twoją współpracę.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Komunikat 90od dziś wprowadzamy do działu beGM politykę typu zero tolerancji dla inwektyw. W przeszłości dochodziło tutaj do nieprzyjemnych sytuacji i starć, (ja sam byłem niestety parokrotnie agresorem ) więc aby uniknąć dalszych konfliktów od dziś każdy post obrażający innego GM-a (lub radę jako całość) będzie usuwany z automatu, a każda osoba, która będzie robiła to notorycznie może zostać wydalona z gry. To tylko gra i zabawa, wszyscy tutaj jesteśmy dorośli i pamiętajmy że wyzywanie się może zniechęcać niektorych do dalszego udziału. 
 

Jak rozumiem tylko @january może usuwać posty, wszystkie obraźliwe posty będą do Ciebie zgłaszane i liczymy na Twoją współpracę.

To znaczy politykę lizania się po fiutach

Dorośli ludzie, a rażą ich słowa pisane z zupełnie obcej klawiatury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Komunikat 92:

Mała aktualizacja dotyczącą ofertowania podczas FA

Aktualny terminarz:

17.12-27.12 - opisy + okienko transferowe

28.12-30.12 - głosowanie na bilanse // DO JUTRA!!!

30.12-01.01 - rynek FA + wprowadzenie wymian

02.12-05.01 - głosowanie FA

06.01-08.01 - aktualizacja arkusza + punkty karne

 

OFERTY NA FA

Rada ustaliła, dla ułatwienia liczenia ofert i ich wysyłania co następuje:

- liczba ofert to X+2 - gdzie X to liczba wolnych slotów

- osobno wpisujemy oferty dla uzupełnienia rosteru (jak ktoś ma jeszcze jakieś wyjątki itp to można korzystać)

- osobno wpisujemy oferty dla uzupełnienia miejsc na 2-way

 

Przykład: 

Drużyna A ma 1 wolne miejsce w tosterze i 2 wolne miejsca na 2-way. 

Wysyła wiadomość o treści:

     Podpisuje w roster zawodników: 1, 2, 3 (x+2)

     Podpisuje na 2way zawodników: 5, 6, 7, 8,  (x+2)

Przypomnę również, że oferty na FA są od tego sezonu tajne i tak jak zapowiadałem będę zbierał je ja (jako, że nie biorę udziału w FA). 
Po publikacji będą od razu podpisy dla tych FA, które dostaną tylko 1 ofertę i głosowanie dla reszty FA, którzy dostaną 2+ oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Komunikat 93:

Kolejny gorący okres już się zbliża - koniec T2 to opisy, wymiany, głosowanie. 

W związku z tym podrzucam terminarz:

 

 

11.02-19.02 - opisy + okienko transferowe

20.02-23.02 - głosowanie na bilanse

24.02-26.02 - rynek FA + wprowadzenie wymian

27.02-02.03 - głosowanie FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komunikat 94:

Jako, że w poprzednim komunikacie tego jasno nie zapisałem i dostałem już kilka różnych zapytań to sprecyzuję:

11.02-19.02 - opisy + okienko transferowe do 23:59

DZISIAJ OSTATNI TERMIN

 

Poganiam maruderów:

@kolader @człowiek...morza @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110 @evitacre @eMeS @tangiers @Sylvinho. @Regis @kuba2419 @MarcusCamby @ignazz @LeweBiodroSmoka @Qcin_69 @bogans2 @Ashigaru @Braveheart22 @Eryko @shevcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 95:

Normalnie jak z dziećmi - wszystko trzeba przypominać osobno

Dzisiaj jest termin OSTATNI na głosowanie! Do 21:59

Poganiam:

@kolader @człowiek...morza @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110 @evitacre @eMeS @tangiers @Regis  @ignazz @LeweBiodroSmoka  @bogans2 @Ashigaru @Braveheart22 @Eryko @shevcu @Principe @Tecu @RonnieArtestics @LAF @Reikai 

20.02-23.02 - głosowanie na bilanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat 97:

Przypomnienie dotyczące ofertowania podczas FA

Aktualny terminarz:

24.02-26.02 - rynek FA + wprowadzenie wymian

 

OFERTY NA FA

Rada ustaliła, dla ułatwienia liczenia ofert i ich wysyłania co następuje:

- liczba ofert to X+2 - gdzie X to liczba wolnych slotów

- osobno wpisujemy oferty dla uzupełnienia rosteru (jak ktoś ma jeszcze jakieś wyjątki itp to można korzystać)

- osobno wpisujemy oferty dla uzupełnienia miejsc na 2-way

 

Przykład: 

Drużyna A ma 1 wolne miejsce w tosterze i 2 wolne miejsca na 2-way. 

Wysyła wiadomość o treści:

     Podpisuje w roster zawodników: 1, 2, 3 (x+2)

     Podpisuje na 2way zawodników: 5, 6, 7, 8,  (x+2)

Przypomnę również, że oferty na FA są od tego sezonu tajne i tak jak zapowiadałem będę zbierał je ja (jako, że nie biorę udziału w FA). 
Po publikacji będą od razu podpisy dla tych FA, które dostaną tylko 1 ofertę i głosowanie dla reszty FA, którzy dostaną 2+ oferty.

 

OFERTY WYSYŁAMY DO MNIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • january przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.